הפסק להיות מקנא של החברים שלך ביחסים

הפסק להיות מקנא של החברים שלך ביחסים

כל אחד מקבל קנאה מעת לעת, ואת הרגשות האלה יכולים להיות די חזק כאשר אתה היחיד מתוך קבוצה של חברים שלך. אתה יכול להרגיש כמו אדם מוזר או את הגלגל השלישי כאשר אתה מבלה עם חברים מצמידים שלך, וזה לא נדיר כי הסטטוס שלהם פייסבוק הודעות ופוסטים מאושרים על מדיה חברתית יכול להשאיר אותך מרגיש במיוחד קנאה שיש להם מישהו מיוחד בעוד אתה לא.

אבל לפני שאתה נעשה טינה לחלוטין, כועס, ומרגיז כי החברים שלך נמצאים במערכות יחסים בזמן שאתה לא, יש דברים שכדאי לזכור כדי לעזור לך לרסן את הרגשות של קנאה לחזור למציאות.

1. תהנה את הזמן שלך להיות רווק 

כאשר אתה היחיד בודד בקבוצת החברים שלך, אתה עלול להרגיש כאילו אתה פסיחה על ההתרגשות, כי אתה לא יכול לקחת חלק בפעילויות. אבל הגיע הזמן לראות בלי להיות פלוס אחד כמו פלוס אמיתי ולראות את מצב היחסים הנוכחי שלך באור חיובי ולא שלילי אחד. להיות רווק מאפשר לך את החופש ליהנות הרבה כיף, מעניין, מרגש חוויות בתנאים שלך כי חברים מצמידים שלך אינם מסוגלים לעשות. אתה יכול לקחת את הזמן להתמקד לחלוטין על עצמך, אם זה להירשם יוגה הפגישה, לוקח בכיתה פיסול, או מחדש את הדירה שלך. אתה יכול לצאת כמו תאריכים רבים ככל שתרצה, לפגוש אנשים חדשים, ולקחת את הזמן כדי באמת לגלות מה אתה באמת רוצה שותף לפני שאתה להתיישב עם מישהו.

אם אתה מסתכל על הזמן שלך בתור בחור אחד או גל כמשהו חיובי, אתה תהיה פחות חיובי קנאה של החברים שלך נמצאים במערכות יחסים. 

2. אין שום דבר רע איתך

אם אתה האדם היחיד מתוך קבוצה שלמה של חברים שלך, זה גם לא נדיר עבור זה כדי לגבות מחיר על העצמי שלך הערכה.

אתה יכול להתחיל לחשוב שמשהו חייב להיות ממש לא בסדר איתך כי אתה היחיד שאין לו מישהו להתקשר משלך. וזה חוסר אמון ותחושות של ספק עצמי יכול בקלות להפוך אותך אל אדם שלילי, עצוב, ועל כל אדם מסביב. אבל לא להיות במערכת יחסים היא לא השתקפות של לך או את הערך העצמי שלך בכל דרך שהיא. כל זה אומר שאתה לא פגשתי את האדם המתאים לך עדיין. ובמקום לחשוב שאתה איכשהו לא ראוי להיות במערכת יחסים או שלעולם לא תמצא מישהו, כל מה שהוא בעצם אומר הוא שבנקודה זו בחייך אתה רווק. זו לא תחושה מוקדמת או נחישות של מה שקורה לך במשך שארית חייך, אז תפסיק לחשוב שזה לבד עכשיו אומר שאתה הולך להיות לבד לנצח. זה פשוט לא נכון. 

3. דברים לא תמיד מה שהם נראים

כשמדובר ביחסים באופן כללי, חשוב לזכור כי אתה אף פעם לא ממש יודע מה קורה בין החברים שלך ואת השותפים שלהם. ובעוד הם עשויים להציג לך ולכל העולם, כאילו הם מאוהבים בטירוף, שהכל מושלם, שמערכת היחסים שלהם מעולם לא היתה טובה יותר, חשוב לזכור שאתה באמת לא יודע מה קורה מאחורי דלתות סגורות.

יחסים מתחילים ומסתיימים כל הזמן עבור מספר רב של סיבות שונות, ובעוד אתה עשוי לחשוב כי היחסים של החברים שלך הם כל נפלא הולך להימשך לנצח, זה לא תמיד המקרה.

האם אי פעם הופתעת שהחברה שלך נפרדה עם מישהו כשנראה שהכל הולך טוב? או האם אי פעם היה חבר שלך פורק לך על התנהגות של שותף וחושב איך אתה אף פעם לא יהיה במערכת יחסים עם מישהו מתנהג ככה? בעוד הדשא נראה ירוק יותר, אין צורך להפוך ירוק עם קנאה מאז החברים שלך עשויים להיות במערכות יחסים שלעולם לא היית רוצה להיות בתוך עצמך. על ידי שמירה על סטנדרטים גבוהים שלך להישאר נאמן לעצמך, אתה הגדרת את עצמך כדי למצוא את הקשר הנכון ולא רק כל מערכת יחסים.

No Replies to "הפסק להיות מקנא של החברים שלך ביחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 − 48 =