למה אנשים נופלים מתוך אהבה? | insightyv.com

למה אנשים נופלים מתוך אהבה?

למה אנשים נופלים מתוך אהבה?

התאהבות במישהו היא תחושה מופלאה להפליא. כאשר אתה מאוהב, אתה לא יכול להפסיק לחשוב על האדם הזה, אתה רוצה לבלות כל רגע איתו או שלה, ואתה מרגיש כל כך מאושר, תודה, ומזל שיש לך אדם מיוחד בחיים שלך. אבל לפעמים אנשים נופלים מאהבה. ואף על פי שהרגישו פעם כל כך נלהבים מהאדם הזה, הרגשות האלה יכולים להיעלם ולהיעלם.

נפילה מתוך אהבה היא למעשה לא נדיר, שכן יש סיבות רבות ושונות מדוע הרגשות האוהבים שלך עבור מישהו יכול לשנות את האהבה פעם הרגשת אותו או אותה הולך משם. 

1. אתה נלחם כל הזמן

אחת הסיבות העיקריות מדוע אנשים נופלים מתוך אהבה היא שהם פשוט לא מצליחים להסכים אחד עם השני על שום דבר. בין אם זה סוגיות גדולות יותר כגון ערכים משותפים ובחירות חיים לנושאים קטנים יותר, כגון לאן ללכת לארוחת ערב, אתה והשותף שלך פשוט לא יכול להגיע להסכם. וכשלא קיים בסיס משותף בין שניכם, המוחות שלכם מנוגדים זה לזה באופן מוחלט, ואתם מתקרבים לרוב הזמן שאתם מבלים יחד, אין זה יוצא דופן שהרגשות האוהבים שלכם כלפי האדם הזה ישתנו. למרות שאתה יכול לדאוג לו או לה, באמת אוהב את זה אדם יכול להיות מאתגר כאשר אתה כבר לא רואה עין בעין. 

2. אתה מאוהב עם מישהו אחר

סיבה נוספת לכך שאנשים נופלים מתוך אהבה היא שהם התאהבו במישהו אחר.

ואם אתה מוצא את עצמך כל הזמן לחשוב על אדם אחר שהוא לא השותף שלך יש רגשות אינטנסיבי ואוהב לו או לה, קיום האהבה שלך השותף שלך יכול להיות מאתגר. כאשר המחשבות שלך נצרכות ברעיון של מישהו אחר, אזי נפילה מתוך אהבה יכולה להיות חלק מתהליך המעמיק את רגשותיך כלפי אדם אחר זה.

כאשר אתה ממקד את הרגשות האוהבים שלך במקום אחר, זה יכול להיות קשה עדיין עדיין אוהב את השותף שלך בו זמנית.

3. הקשר שלך נבדק

סיבה נוספת לכך שאנשים נופלים מתוך אהבה היא שהם ניצבו בפני קשיים וקשיים שהפחיתו את הקשר ביניהם. לדוגמה, אם אתה מתמודד עם אובדן עבודה או אובדן של בן משפחה, אלה נטל רגשי יכול בסופו של דבר רועד את הקשרים כי לקשור אותך ואת השותף שלך יחד. במקרים מסוימים, זוגות נופלים מתוך אהבה כי הם פשוט לא נראה מזג האוויר הסערה יחד כצוות. וסוג כזה של זנים פיננסיים ורגשיים בסופו של דבר לנתק את הקשר שלהם ולסיים את האהבה בין שניהם.

4. אתה מרגיש לא מוערך

אחת הסיבות העיקריות מדוע אנשים נופלים מתוך אהבה היא שהם לא מרגישים מוערך, מכובד, או מוערך במערכת היחסים שלהם. לדוגמה, אם השותף שלך כבר לא מחמאות לך, מראה כל הכרת תודה, או אפילו מכיר את ההישגים שלך או עבודה, זה יכול להיות קשה להרגיש ממש אהוב. ואם אתם מרגישים שאתם לוקחים כמובן מאליו, מתעלמים כל הזמן, או אפילו מרגישים שאתם חד-פעמיים במערכת היחסים שלכם, זה עלול לגרום לאהבתכם לבן הזוג שלכם לרדת.

כאשר אתה מטופל בצורה גרועה על ידי אדם זה, המילים שלו או שלה פעולות יכול בסופו של דבר לגרום לך להתרעם עליו או לה. וכבר לא מרגישה חשובה, מוערכת, או אפילו אהובה באמת על ידי בן זוגך, הרגשות האוהבים שהיו לך בעבר יכולים להיעלם. 

5. אתה בגדת על ידי השותף שלך

סיבה בסיסית נוספת הגורמת לאנשים ליפול מתוך אהבה היא כי בן זוגם בגד את האמון שלהם. אם בן הזוג שלך היה בוגד בך, היה רומן רגשית, או לא שומר את המילה שלו, האהבה לעתים קרובות נעלמת כאשר אמון נעלם. זה יכול להיות מאתגר עדיין לאהוב מישהו אחרי בגידה פיזית או רגשית, כפי שאתה יכול לשאול את הרגשות האמיתיים שלו או על רגשותיך. זה גם יכול להיות קשה להרגיש שאתה יכול לבטוח באדם זה, לסמוך עליו או שלה, ולהרגיש בטוח ומאובטח במערכת היחסים שלך אחד עם השני.

אמון הוא אבן הפינה של התאהבות, וכאשר זה מנותק, נפילה מתוך אהבה היא לעתים קרובות תוצאה. 

No Replies to "למה אנשים נופלים מתוך אהבה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 48 = 56