כאשר גברים הומוסקסואליים נמשכים החבר ‘ה הם לא יכולים – insightyv.com

כאשר גברים הומוסקסואליים נמשכים החבר ‘ה הם לא יכולים

גברים הומוסקסואלים עלולים למצוא את עצמם במצב לעתים קרובות: לפתח מעוך על בחור ישר. קורא אחד כותב:

אני מוצא שאני נמשך רק לגברים ישרים. כל המחיקות הגדולות שלי או התאהבויות היו על גברים ישר. אני בדרך כלל בסופו של דבר גברים היכרויות כי אני לא אוהב במיוחד רק כדי לשמור על הראש שלי החבר ‘ה אני נמשך. לפעמים אני תוהה אולי החבר ‘ה אני אוהב הם בעצם הומו ורק בארון או הכחשה, אבל זה נראה יותר מדי לקוות.

עכשיו, אני לא יכול לקבל את דעתי החבר של החבר הכי טוב שלי (הנשי). חיבבתי אותו עוד לפני שהתחילו לצאת. זו גם בעיה, כי אני עובד איתה, הוא וחבריו הכי טובים. אם הייתי מגיע לכל אחד מהם, זה היה עושה את יחסי העבודה האישיים שלנו מגושם מאוד. אני מוצאת את עצמי צוחקת עליו באיזה טקס חינוכי מוזר להוכיח לאחרים שאין לי שום משיכה אליו.

מה אני יכול לעשות? איך אני יכול להפסיק להיות נמשך מיד בחורים כי אני אף פעם לא יכול להיות? אני שוקלת הצעת עבודה במדינה אחרת רק כדי להימלט מהמצב הזה.

למה אתה עלול ליפול עבור חבר ‘ה אתה לא יכול להיות

אני מודה, כמה חבר ‘ה ישר יש swagger מסוימים עליהם. אישית, לא היה אכפת לי כמה פעמים דייויד בקהאם או נאס אמר לא … אבל הם רק גברים פנטזיה על שלי “מי היית …” רשימת השמעה.

מתוך הקריאה של זה, אתה נותן לדמיון שלך לקבל את הטוב ביותר שלך. אתה לא רק מפנטז על הבנים הישרים. הרצונות שלך השפיעו על הדרך שבה אתה תאריך ולראות גברים אחרים. אתה משחק את פאוורבול של היכרויות, בתקווה כי במקרה קצת מוזר, בחור ישר ירצה להכות את המקלחות איתך אחרי יום על המגרשים. האפשרות קיימת, אבל הסיכויים אינם טובים.

למה רודפים חבר ‘ה ישר’ הוא רעיון רע

הכל מזדחל בצד, הנה הסכנה ללכת אחרי פרי אסור:

ראשית, הוא קורא כאילו כבר הנחה לכל גבר הומו אחר שם בחוץ. יש הרבה גברים דו-מיניים ואמיתיים דו-מיניים שהם “סטרייטים” מאשר כמה בנים ישר שאני מכיר – אבל אתה מגדיר “ישר” בימים אלה.

בוא נגיד שאתה לא תוכל לבחור אותם מתוך מערך בהום דיפו או ביציע במשחק הספרטנים. על ידי היכרויות רק כל ילד הומו שמגיע, אתה יכול להימנע מהצורך לחפש את זה באמת מתאים לצרכים שלך.

היה סמוך ובטוח, אתה לא הראשון ליהנות מרדף של כמעט בלתי אפשרי יותר מאשר לתפוס בפועל.

משהו אומר לי שגם אם הבחור הישר שלך רצה אותך, היית עובר אל היעד הבא ברגע שהוא אמר: “לשפשף את הגב שלי.” זה J על השגת הבלתי אפשרי, נכון?

אם הייתי במקומך, הייתי לוקח זמן לבחון היכן הצרכים האלה מבוססים. למען השם, אתה שוקל לעבור כדי למנוע ריצה עם החבר של החבר הכי טוב שלך שאתה אפילו לא יודע הוא הומו. אתה מאוד מודע לכך שהאיש של החבר הכי טוב שלך הוא מחוץ לתחום, גם אם הוא נוטה להזמין צלחת בצד או שניים. יש קו תחתון בעיות הגבול כאן כי שום U-Haul יכול לפתור. אתה מתחמק ממשהו במחזה שלך של הבלתי אפשרי.

 

No Replies to "כאשר גברים הומוסקסואליים נמשכים החבר 'ה הם לא יכולים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.