הנה איך להתכונן לפגישה עם אבא שלך מפורע

הנה איך להתכונן לפגישה עם אבא שלך מפורע

ידידתי סם שיתף איתי חוויה חדשה שבה הוא היה מסוגל לפגוש בת שהוא לא ראה כמעט 10 שנים. סם ואשתו דיאן היו נשואים כמעט עשר שנים, והיתה לה בת אחת קיילי. סם עשה כמה טעויות חמורות בחייו, ובסופו של דבר היה לו לילה אחד לעמוד עם אישה אחרת שעלתה לו הנישואים שלו. חייו של סם הסתחררו כלפי מטה כשעבר את הגירושין ודיאן קיבלה את משמורתה הבלעדית של קיילה.

דיאן וקיילי עברו מרחק של 12 שעות כדי להיות קרובים יותר למשפחתה.

סם לא זעזז את המהלך משום שידע את הכאב שגרם לשניהם. הוא ניסה לשמור על קשר עם קיילי, אבל דיאן לא הרשתה יותר ממגע מזדמן. הוא מצא את עצמו מאמין שעדיף שלא יהיה חלק מחייו של קיילי, אף על פי שזה גרם לו כאב רב. הוא נשאר עם מזונות ותמיכת ילדים, ובעוד דיאן לא נישאה שוב, לאחר כמה שנים, סאם החלה והחלה להקים משפחה חדשה.

לאחר Kaylee בוגר בית הספר התיכון, היא נרשמה למכללה רק שעתיים הרחק סם ומשפחתו החדשה. יום אחד, סם קיבל בקשה על חשבון LinkedIn שלו להוסיף Kaylee כאיש קשר. הוא היה מופתע לחלוטין אך הסכים ברצון. רק כמה ימים לאחר מכן, הוא קיבל הודעה ממנה רוצה להיפגש. עבור סם Kaylee, זה היה חוויה נפלאה.

הם נפגשו בבית קפה ליד דירתה ובילו את רוב היום בתפיסה וריפוי של פצעים ישנים.

מפגשים בין אבות מנוכרים לילדים יכולים בסופו של דבר חיובי כמו סם Kaylee של. אבל זה בהחלט לא תמיד כך. חשוב לחשוב על הרעיון של איחוד מחדש הוא קריטי, ואת הילד צריך להיות מאוד מתחשב ומתחשב על איחוד מחדש וכיצד כדאי לעשות את זה אם בכלל.

רעיונות אלה יעזרו לך לשקול היטב את ההכנות שאתה צריך לעשות לפני יצירת קשר עם אב מנוכר שלך.

הגדר מדוע יש מרחק

ילדים ואבות מתנכרים מסיבות רבות. לעתים קרובות, כמו במקרה של סם, גירושין ומעבר יוצרים את הניכור. לפעמים אבות מתעללים. כמה אבות עזבו את משפחותיהם. היו כאלה שהיו קשורים לאלכוהול או לסמים. כמה אבות הם קורבנות חפים מפשע של ניכור ההורים. במקרים אחרים, ילדים ברחו כדי למנוע משמעת או בקרת הורים. לכן ילד צריך לשקול בזהירות את הסיבות לניכור ומה אפשר לעשות כדי ליצור ריפוי.

במקרים של התעללות, לא מתחברים מחדש ללא התראה קיצונית

אם אתה ואביך היו מנוכרים בגלל מצב פוגעני, אל תתחבר מחדש בלי להיות בטוח שתהיה בטוח ובטוח, פיזית ונפשית. אם היית בטיפול בהתעללות, עליך להתייעץ עם המטפל שלך לפני תחילת הקשר.

להבין את המוטיבציה שלך

עבור ילדים רבים ניכור, הרעיון של חיבור מחדש עם אבא שנעדר במשך שנים רבות עשוי להיות מואשם רומנטיקה או פנטזיה. אולי תהית כל השנים האלה אם הוא עדיין אוהב אותך או חושב עליך.

ייתכן שיצרת תרחיש דמיוני על ההפרדה או על החיים החדשים של אבא שלך, שאינם מעוגנים במציאות.

אז שקול היטב את המוטיבציה שלך ואת הציפיות שלך. חלק מהילדים צריכים להתחבר מחדש לאב מסיבות בריאותיות; חלקם מסיבות כלכליות; אבל אחרים מקווים רק למצוא שלום וריפוי. עבור אחרים, הם מתחילים לשאול את כל הדברים הרעים שאולי הם סיפרו על אבא מאמם או ממשפחתה. ודא שיש לך סיבה טובה להתחבר מחדש כי אתה יכול לבטא את עצמך ואת לו.

ודא שיש לך תמיכה

חיבור מחדש עם אב ארוך שאבד יכול להיות מאתגר מבחינה רגשית. אתה צריך רשת תמיכה של אנשים שאתה יכול לדבר כאשר אתה מכין, לתכנן ולבצע את התוכנית שלך. מנסה לקחת משהו זה רגשית טעונה לבד הוא כנראה טעות.

להקפיץ את הרעיונות שלך ואת המחשבות של מישהו שאתה סומך - חבר, אח, שותפה לדירה, דודה או דוד, חבר הכמורה או מטפל. בעל לוח צליל טוב הוא באמת חשוב.

תוכנית להתחיל קצר וללכת לאט

ודא הקשר הראשוני שלך הוא ידידותי מזדמנים. אבא שלך עשוי להיות מופתע על ידי איש הקשר לדאוג איך זה עלול לשבש את חייו. הפוך את הפגישה הראשונה במקום נייטרלי, כמו ההזמנה של Kaylee לקפה. אל תכננו לבלות את כל היום, אבל פגישה קצרה היא התחלה טובה; אתה תמיד יכול לפגוש שוב אם זה הולך טוב. לאחר מכן לאפשר את מערכת היחסים החדשה לזוז בקצב טבעי, מתאים מבלי לאלץ שום דבר.

להיות מוכן לאדם לא דמיינתי

במיוחד אם עבר זמן רב, אבא שלך לא יהיה אותו אדם שאתה זוכר, אם אתה זוכר אותו בכלל. סביר להניח שהוא יהיה קצת יותר בוגר, בתקווה, יותר מקורקע, כנראה עצבני למדי. אז לא מצפה יותר מדי להיות מוכנים לאכזבה. אם הכל יסתדר היטב, הציפיות שלך יהיו גבוהות יותר. אם לא, גיר זה כדי לחוות ולהמשיך קדימה.

הכנה קטנה לאירוע מרכזי כמו חיבור מחדש עם אב תלך דרך ארוכה כדי להפוך אותו לחוויה טובה יותר עבורך ועבורו.

No Replies to "הנה איך להתכונן לפגישה עם אבא שלך מפורע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − 90 =