האם חזרה או באט אקנה? הנה איך להיפטר מזה לטוב

האם חזרה או באט אקנה? הנה איך להיפטר מזה לטוב

חזרה או באקנה התחת, הידוע גם בשם bacne, יכול להיות מביך וכואב. אמנם זה נפוץ עם בני נוער עובר גיל ההתבגרות, כמה מבוגרים נוטים זה גם כן. בכל מקרה, אם יש לך קצת bacne, עדיף לקבל אותו פינה בהקדם האפשרי.

החדשות הטובות הן כי רוב אקנה הגוף ניתן לטפל בבית עם כמה תרופות שאתה יכול לקבל מעל הדלפק. כל מה שאתה צריך זה שלושה שלבים טיפול התוכנית ואת ההתמדה לשמור על השגרה עד העור שלך מרפא.

מה גורם Bacne?

Bacne נוטה להרכיב על הגב, הזרועות, ואת הישבן יכול לקחת כמה צורות. זה עלול לגרום pimples, blackheads, pustules, או cysts כי טופס עמוק מתחת לפני השטח של העור והם יכולים להיות כואבים.

אקנה נוטה להתחיל עם blackheads. אלה הם תוצאה של שמן ותאים מתים מקבל לכוד בתוך נקבוביות שבו הם חוסמים את התעלה ומערבבים עם חיידקים. כאשר הם נחשפים לאוויר, הם הופכים שחור פצעונים אדומים להתפתח כאשר blackheads להיות מודלק. אם פצעון הופך נגוע, זה מפתחת whitehead או pustule.

חזרה אקנה נוטה להתרחש סביב גיל ההתבגרות כאשר בלוטות החלב להתחיל לתפקד ולהתחיל לייצר חלב. כאשר יותר מדי חלב מיוצר, נקבוביות זקיקי השיער יכול להיות סתום ולמשוך חיידקים. זה יכול להוביל acne.

חזרה באקנה התחת יכול להשפיע על מבוגרים כמו גם, בשל חלב לכודים. זה יכול להיגרם על ידי הזעה, לובש בגדים הדוקים, ולא exfoliating את הגב ואת התחתונה כראוי.

כיצד לטפל בחזרה & באט באט

אתה צריך לטפל בחזרה באקנה התחת כמו שאתה אקנה על הפנים. מאז העור הוא עבה על הגב של הידיים, כמו גם את הגב ואת התחתונה, אתה יכול לבחור נוסחאות חזקות יותר מאשר היית משתמש כדי לטפל באקנה הפנים.

עבור גרסאות מתונה יותר של חזרה או אקנה בגוף, 10% מקומי benzoyl פרוקסיד שמנת או ג'ל יכול להספיק (על הפנים שלך, 10% הוא קשה מדי, לבחור עבור שני אחוזים).

פשוט לטבול את הקרם על פצעונים בלילה ולתת לו להתייבש לפני שאתה לובש בגדים.

כדי לטפל בגב אקנה קלה, נסה את התוכנית בשלושה שלבים:

 • שלב 1: לשטוף את הגב עם ניקוי אנטי בקטריאלי ניסח על הפנים, כגון Cetaphil עדין Skin Cleanser. הימנעו משימוש בסבון רגיל. תנו לעור להתייבש.
 • שלב 2: בצע עם 10 אחוזים בנזואיל חמצן ג'ל או שמנת, אשר זמינים מעל לדלפק או על ידי מרשם. אופציה פופולרית שמקבלת תגובות לקוחות נלהבות היא טופיקס בנזואיל פרוקסיד שטפה תן לזה להתייבש.
 • שלב 3: (אופציונלי) כמה מומחים ממליצים להשתמש חמצן benzoyl בד בבד עם מוצר המכיל חומצה אלפא הידרוקסית. הפופולרי ביותר Alpha Hydrox AHA משופרת קרם היא אופטימלית, אם כי יש אפשרויות אחרות הזמינות כי ניתן לבצע את העבודה גם כן.

עבור אקנה גב קשה, תמצאו את זה הכי טוב להתייעץ עם רופא עור לטיפול מרשם. ציסטות ניתן לטפל גם במשרד.

כיצד למנוע אקנה בחזרה

אם אתה נוטה breakouts ולקבל את זה פונה למעלה, יש דרכים למנוע bacne מ reoccurring. זה גם טוב בכלל ייעוץ skincare עבור כל מי שרוצה למנוע את זה מלכתחילה.

רופאת העור של ניו יורק, פטרישיה וקסלר, ממליצה להתרחץ מיד לאחר שעבדה או הזעה בכבדות.

פעם במקלחת, פילינג היא דרך מצוינת להיפטר תאי העור המתים נוטים לבנות על אלה לעתים קרובות נשכח אזורים. ישנן מספר אפשרויות פילינג:

 1. סרבר אלקטרוני כמו רופא העור - מומלץ קלריסוניק מיה היא דרך מצוינת לקלף. זה אפילו יותר יעיל כאשר מזווג עם ניקוי אנטי בקטריאלי, אשר יהרוג את החיידק שגורם אקנה על הגב ואת התחת.
 2. השתמש בשפשף סוכר (הם מתונים יותר מלחי מקרצף) במקלחת על בסיס שבועי. זה מאוד קל לעשות משפשף שלך או שאתה יכול לקנות אותם לכל היותר חנויות סמים.
 3. השתמש scrubber בחזרה עם זיפים טבעיים על בסיס קבוע. רק לוודא לשמור על כל scrubbers עץ מתוך אזור מקלחת מיידית כי הם יכולים לאסוף עובש.
 4. כפפות exfoliating ומגבות נפלאים עבור קרצוף משם עור מת שיכול לגרום פצעונים. הימורים טובים הם כדור הארץ טיפולי כפפות פילינג מגבת exfoliating. המגבת היא מושלמת עבור אלה קשה להגיע למקומות ואתה יכול לזרוק אותו במכונת הכביסה יחד עם הכפפות שלך.

  No Replies to "האם חזרה או באט אקנה? הנה איך להיפטר מזה לטוב"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   8 + 1 =