איך להיות סבתא היפ – insightyv.com

איך להיות סבתא היפ

Friday
של 06

להביך את עצמך

ירך grandmother and granddaughter listening to music

מייק קמפ / גטי

סבתא נהגו ללבוש לחמניות ונעליים אורתופדיות. הסבתות של היום שונות, כי הגישה שלנו לגבי ההזדקנות שונה. 

בעבר קנינו הרבה מיתוסים על ההזדקנות. כתוצאה מכך, רוב האנשים פחדו להזדקן. היום אנו יודעים כי ניתן לחיות חיים פעילים, מתגמלת במשך עשרות שנים. ועל ידי הפיכת אפשרות זו למציאות, אנו משמשים מודל לחיקוי לנכדים שלנו, ומראים להם שהחיים אינם מסתיימים כאשר השיער מקבל אפור.

בעקבות גישה חיובית לגבי ההזדקנות יש יתרונות מרובים. אנו נוטים יותר לדאוג לעצמנו, לקבל טיפול רפואי נאות ולטפח את הצדדים הרגשיים והרוחניים שלנו. חלקם עשויים לחשוב כי ההצעות הבאות בצע להתמקד יותר מדי על המראה החיצוני. האמת היא, עם זאת, כי הייצוג החיצוני שלנו משפיע על הישות הפנימית שלנו. המפתח הוא להרגיש חופשי לבטא את עצמנו, לעשות חיים ולהיות מאושרים עם הגוף והפנים שלנו. 

תעשה את זה, ואתה תהיה סבתא היפ מאוד!

02
של 06

שינוי השיער שלך

דְיוֹקָן of grandmother with gray streak in hair

זאב סמית ‘/ גטי

אולי אתה הסבתא hippest אי פעם, אבל אף אחד לא יאמין אם אתה לובש תסרוקת מיושנת. בפעם הבאה שאתה עם קבוצה של עמיתים שלך, תסתכל על תסרוקות שלהם. אם כולם זה בעצם כמו שלך, זה הזמן בשבילך כדי לקבל חדש לעשות. רמז נוסף: שיער שלא זז. 

אם יש לך מעצב אופנה אתה בוטח, ייתכן שתוכל לעבוד עם אותו אדם כדי לקבל מראה חדש. פעמים רבות, עם זאת, שינוי של מעצב נדרש עבור טרי באמת נראה. בפעם הבאה שתראה מישהו ששערו נראה מדהים, בקש המלצה. טקטיקה זו פועלת בצורה הטובה ביותר אם אתה אפס על אלה עם שיער דומה לשלך. יש אנשים שיש להם שיער יפה טבעי, ואת hairstylist יכול להיות קצת לעשות עם זה. 

אל תפחד ללכת קצר מאוד או אפילו ארוך למדי. חתך פיקסי קלאסי הוא נהדר עבור נשים מבוגרות עם התכונות הנכונות. אורך הכתף עובד כמעט לכולם, ונשים רבות יכולות למשוך מנעולים עוד יותר.

אפשרות נוספת היא לעשות משהו שונה עם הצבע שלך. הרבה נשים מבוגרות יותר מאפשרות להראות אפור שלהם, עם תוצאות יפות. אחרים הולכים בכיוון ההפוך ומוסיפים צבע מהנה, כמו כחול, סגול או ורוד. אתה לא צריך ללכת כל פנימה רצף של צבע או טיפים צבעוניים יכול להיות בולט ויהיה קל יותר להתמודד עם אם אתה מחליט שאתה שונא את המראה החדש. אתה יכול גם לשקול ombré או lowlights לתת לעצמך מראה חדש מבלי ללכת רחוק מדי. 

03
של 06

קבל קצת דיו

זוּג hugging outdoors

Sollina Images / Getty תמונות

אם אתה אחד מאותם אנשים שיש להם תמיד רצה קעקוע אבל מעולם לא נכנעו הרצון, הזמן הוא עכשיו. סבתא היפ לא היססה, נכון?

המקומות הטובים ביותר כדי לקבל קעקוע בגיל מתקדמת (יחסית) הם מקומות כי הם לפחות הסיכוי להיות פגום השמש ו saggy. אלה כוללים את הדברים הבאים:

  • אזור הבריח הוא בדרך כלל ניזוק יחסית על ידי השמש, אבל מקבל דיו יכול להיות כואב למדי. אזור זה מכוסה בדרך כלל על ידי בגדים, וזה טוב אם המעסיק שלך בררן.
  • החלק הפנימי של הזרוע התחתונה הוא בדרך כלל וטהור למדי, ואתה תוכל לראות את הקעקוע שלך ללא מראה, וזה נחמד. אבל אם המעסיק שלך מזעיף פנים על קעקועים, אתה תהיה נידון למלתחה עבודה של שרוולים ארוכים. 
  • הקרסול הוא מקום אטרקטיבי עבור קעקוע, אלא אם כן אתה נוטה לשאת שומן או נוזל שם. קבלת קעקוע הקרסול יכול להיות קצת כואב. 
  • באמצע הגב התחתון הוא טוב יותר עבור טאטס גדול, אם כי שם קעקוע יש הכינוי משוגע.
  • הכתף או הכתף להב הוא אזור נחמד עבור קעקוע אם אין לך הרבה נזקי השמש שם.

היו מודעים לכך שהכאב שחווים אותם קעקועים הוא אישי מאוד. מבין האתרים המפורטים כאן, רק הקרסול נחשב נקודה כואבת עבור קעקוע, אבל המילים שלך עשוי להשתנות.

אם אתה מודאג לגבי הכאב או הקביעות של קעקוע, נסה קעקוע חינה, אשר יעלם בעוד כמה ימים. אתה יכול אפילו לעשות קעקועים חינה משלך. 

04
של 06

יש חתימה אופנה

בָּכִיר women should find a fashion signature

פול סימקוק / גטי

האם אתה באמת אוהב צעיפים או סיכות או barrettes נוצץ? בחר משהו שאתה באמת אוהב ולהפוך אותו חתימה האופנה שלך. לפעמים נשים מבוגרות נמאס לנסות להיות אופנתי מכף רגל ועד ראש, במיוחד כאשר להיות בסגנון פירושו להיות לא נוח. אתה יכול להסתדר עם נעליים נוחות ואפילו חגורה גמישה אם אתה בעקביות לתת לקהל שלך משהו יפה להתמקד.

עולם האופנה מתמלא בעצה על מה נשים מבוגרות צריך ולא צריך לעשות. אל תהסס להתעלם מכל זה, או את רוב זה. קנה מה שאתה אוהב ללבוש מה גורם לך להרגיש טוב, אבל זכור להוסיף חתימה חתיכת שלך. כבונוס, אתה יכול להתחיל לקבל מתנות של צעיפים יפים וברק ניצוצות מן הילדים והנכדים!

05
של 06

להתפנק העצמות שלך מצחיק

סַבתָא and granddaughter laughing together

KidStock / Getty תמונות

יש סיבה מדוע אנשים כוללים חוש הומור על רשימות שלהם חייב להיות תכונות. אנשים עם חוש הומור הם יותר כיף להיות סביב, וזה הולך כפולה עבור סבא וסבתא. אם אתה מוצא את עצמך להיות קצת חמוץ, לטפח את העצם המצחיקה שלך. זה לא משנה אם זה קטעי וידאו חתול או סאטירה מתוחכמים. אם זה גורם לך לצחוק, זה דבר טוב. 

חוץ מזה מה שהופך אותך לוויה רצוי יותר, צחוק טוב לבריאות הגופנית והנפשית שלך. זה משפר את הנשימה ואת זרימת הדם, משחרר אנדורפינים וכימיקלים במוח חיובי אחרים ומקטין את הלחץ. כמו כן, צורות רבות של הומור דורשים המוח שלך להיות מעורב, אז אתה מימוש החומר האפור שלך, יותר מדי! עכשיו זה לא יכול להיות נכון של צפייה קטעי וידאו חתול, אבל אם אתה צופה עם נכד, אתה כנראה מקבל פעמיים אנדורפינים. וזה חייב להיות דבר טוב.

06
של 06

צפה בתנוחה שלך

סַבתָא practicing yoga to improve posture

תומס שמידט תמונות של גטי

האם שמת לב שכאשר אתה מרגיש טוב, נע בחופשיות ועומד זקוף, אנשים מחייכים אליך? מתברר כי האימהות שלנו היו על משהו כאשר הם נדנו לנו לעמוד זקוף. שום דבר לא יוצר רושם ראשוני ירוד כמו רפיון ושקוע.

כמו הנכדים שלך מזדקנים, במיוחד בגיל העשרה ו tween שנים, הם יתחילו אכפת יותר על מה החברים שלהם חושבים על בני המשפחה שלהם. כאשר אתה פוגש את החברים של הנכדים שלך, אתה יכול לעשות רושם חיובי עם שפת גוף טובה.

יכולות להיות סיבות מאחורי יציבה רעה שלך. אם כן, לתקן אותם אם בכלל אפשרי. אבל גם סבים אשר abled שונה יכול לשאוף לשפת הגוף בטוח. 

No Replies to "איך להיות סבתא היפ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.