10 דרכים אתה יכול לבנות לבן בלייזר להיראות חמוד – insightyv.com

10 דרכים אתה יכול לבנות לבן בלייזר להיראות חמוד

יש מסוימים צריך חתיכות בארון שכל אישה זקוקה בארון הבגדים שלה כדי להפוך להתלבש קל יותר אופנתי יותר. הלבוש הלבן לנשים הוא בהחלט אחד מאותם חלקי הלבשה חיוניים, יחד עם זוג מושלם של ג ‘ינס רזה, חולצה לבנה גדולה. פריטים אלה יכולים מיד להוסיף פולנית ואלגנטיות כדי כל כך הרבה תלבושות שונות, מן היום נראה מזדמנים, ללבוש המשרד, ואת חמוד הולך מחוץ לתלבושות. בדוק את אלה 10 בסגנון רחוב בהשראת דרכים אתה יכול ללבוש בלייזר לבן עכשיו.

Friday
מתוך 10

החבר בלייזר חצאית מיני

רְחוֹב style white blazer and mini skirt

אדוארד ברתלוט / גטי

 

הנה תלבושת חמודה המושלמת לתאריכי מזג אוויר חמים, כאשר אתה רוצה להיות נוח אבל נראה אופנתי מספיק לכל מקום הלילה עלול לקחת אותך. לבן בלייזר החבר היא השכבה העליונה המושלמת עבור התאריך קל תאריך לילה עם חולצת טריקו תחוב לתוך חצאית מיני. תלבש את זה עם עקבים גבוהים ו תיק מצמד חמוד עבור קוקטיילים ומסיבות, או ללכת מפתח נמוך ב loafers, כפי שתואר כאן, עבור תאריכי יום וקונצרטים.

02
מתוך 10

עם יבול למעלה

רְחוֹב style white suit and black crop top

כריסטיאן ויריג / גטי

 

לבן בלייזר ומכנסיים יכול להיראות מתוחכם ומתוחכם – אבל זה יכול גם להיות מעוצב להיראות צעיר ועצבני. תסתכל על התלבושת בסגנון רחוב זה עם בלייזר לבן, מכנסיים לבנים ו היבול העליון שחור. אביזרים שחורים מגניבים, כולל משקפי שמש באן באן ושקית עור שחורה משובצת, מוסיפים סליל ורולדה שמרגישים בדיוק כמו שצריך.

03
מתוך 10

עם ג ‘ינס הבהקה

לבן blazer and flare jeans outfit

כריסטיאן ויריג / גטי

 

ג ‘ינס רגל רחבים חוזרים בסגנון עכשיו, אבל זה יכול להיות מאתגר ללבוש את זה בסגנון וינטאג’ השראה, היפי נראה משוך יחד. כפי שנראה כאן, הוספת בלייזר לבן לתלבושת עם ג ‘ינס הבהקה הוא הנשק הסודי שלך להסתכל מיד טוב לבוש. היינו לובשים את התלבושת החמודה החמודה הזאת לבראנץ’ עם הנערות, לצאת לבלות עתיקות, או לטיול בעיר.

04
מתוך 10

תלבושת סוף שבוע מושלמת

רְחוֹב style casual white blazer and jeans

אדוארד בתלות / גטי

 

אנחנו יכולים בקלות לחיות התלבושת בסוף השבוע חמוד של ג ‘ינס רזה, חולצת טריק לבן, ואת הלבשה הלבשה מושלמת מושלמת לנשים. כל כך הרבה עורכי אופנה מתלבשים בדיוק ככה, עם בלייזר לבן וג’ינס, כשהם לא עובדים, כי זה תמיד נראה שיק. זהו אחד מאותם ללכת אל תלבושות כי יכול להיות מנוסח בכל כך הרבה דרכים שונות עם אביזרים, גם, כדי להיראות אופנתי כמעט בכל מקום שאתה צריך ללכת על ימים מזדמנים שלך.

05
מתוך 10

עם מכנסיים לבנים

אִשָׁה in white pantsuit street style

אדוארד ברתלוט / גטי

 

חליפת מכנסיים לנשים היא חזרה באופן משמעותי השנה, אז למה לא לקפוץ על המגמה הזאת אלגנטי? זוג לבוש לבן כפול חזה עם מכנסיים תואמים רזה, עבור עבודה מדהימה ומתוחכם תלבושת כי אתה יכול ללבוש כדי להרשים את הלקוחות, הבוס, ואת עמיתים לעבודה קנאה שלך. (רק להיזהר לא לקבל דיו על זה!)

06
מתוך 10

עם שמלת קיץ

פרוח dress and white blazer outfit for women

כריסטיאן ויריג / גטי

 

שמלה פרחונית היא חובה יש יום רוטב פיסת הקיץ. אתה יכול להרחיב את ללבוש של שמלת הדפס פרחוני בארון שלך, אם כי, פשוט על ידי הוספת בלייזר לבן אופנתי מעל. (אנחנו אוהבים את תוספת של אביזרים שנבחרו היטב לבן בתלבושת בתמונה כאן, גם). זה יפה, התלבושת יחד הוא דרך מצוינת ללבוש את שמלות הקיץ שלך בחודשים המעבר, כך שתוכל לקבל יותר חיים מתוך הבגדים שלך.

07
מתוך 10

תאריך לילה התלבושת

קטן black dress and white blazer outfit for women

אדוארד ברתלוט / גטי

 

הנה תלבושת חמוד יוצא זה לא רק מלוטש ואלגנטי, זה גם מושלם להגנה עליך מפני מיזוג אוויר במסעדות. חליפת טוקסידו לבנה בסגנון לבן מוסיפה אלגנטיות לשמלה שחורה קטנה תחרה. ללבוש את התלבושת טריים על תאריכים הקיץ, כאשר אתה רוצה להרשים את מתוק שלך.

08
מתוך 10

מעל חצאית

רְחוֹב style outfit for women sheer skirt and white blazer

מתיו ספרזל / גטי

 

את החצאית העצומה יש רגע אופנה עכשיו – אבל אנחנו נהיה הראשונים להודות, זה לא המגמה הקלה ביותר ללבוש. כמו מראה בסגנון רחוב זה מראה, בלייזר לבן הוא כמו נשק סודי בארון שלך, כי אתה יכול להשתמש כדי להעלות את החצאית שמלה אופנתית, הוספת קצת פולנית למראה שלך.

09
מתוך 10

על כל התלבושת השחורה

לבן blazer and black jeans and sweater outfit for women

תמונות של באני / גטי

 

לבן בלייזר מושלם עבור לעזור לך לשבור את כל התלבושת השחורה, ולהוסיף עניין חזותי למראה שלך. הנה, אתה יכול פשוט איך שכבות בלייזר לבן מצויד מעל תלבושת בסיסית בסוף השבוע של גולף גולף שחור וג ‘ינס שחור, פתאום עושה את זה נראה מתוחכם מספיק כדי ללבוש לארוחת ערב, במיוחד עם זוג גדול של עקבים גבוהים.

10
מתוך 10

לבן בלייזר עם צנרת שחורה

אִשָׁה in white blazer with black piping by Zara

אדוארד ברתלוט / גטי

 

כאשר אתה לובש תלבושת לבנה, חשוב לסגנונה נכון, כך שתוסיף עניין חזותי. אחרת, אתה יכול בסופו של דבר נראה bland. זה בלייזר לבן עם צנרת שחורה סביב הקצוות, ואת פרט קשת יפה במותניים, עושה הרבה כי סגנון בשבילך. אתה יכול ללבוש את הסגנון הזה של בלייזר לבן בקלות למשרד עם מכנסיים ושקית, כמו בתמונה כאן, או עם ג’ינס למראה סוף שבוע מלוטש.

No Replies to "10 דרכים אתה יכול לבנות לבן בלייזר להיראות חמוד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.