כיצד להפוך אבא נהדר בלי מודלים התפקיד הקודם – insightyv.com

כיצד להפוך אבא נהדר בלי מודלים התפקיד הקודם

התבגרות בלי אבא קשה לכל צעיר, אבל אחת התוצאות של האתגר הזה היא ללמוד איך להיות אב גדול בעצמו בלי מודל מוצק זכר של האבהות בחייו שלו.

החבר שלי, אביו של סקוט, עזב את משפחתו של סקוט כשסקוט היה בן שלוש בערך ולא היה חלק מחייו של סקוט. בעוד אמו החד-הורית היתה מדהימה בתמיכה ובהעלאת סקוט ואחיותיו, הוא חווה רק את השפעתו של אב בחייו על ידי צפייה כיצד נערים אחרים ואבותיהם פעלו.

הוא הסביר לי שהוא מרגיש הרבה מההשלכות של התבגרות בלי אבא, כמו שלא היה אבא כמו מאמן הספורט שלו נוער או לא שיש מישהו לדבר על הבעיות הכרוכות בגידול מנער לאדם.

אבל הוא הרגיש את העדר דמות אב עקבי בחייו כאשר הוא ואשתו הפכו להורים של תינוק חדש. הוא חש המום ומבוהל מאוד מן האפשרות לרצות להיות אבא גדול לתינוק שלו, אך באותו זמן כמעט שאין לו שום הקשר אישי, לאחר שחווה את עצמו בלי לגדול בלי אבא.

הסיפור של סקוט הוא טרגי לא כל כך יוצא דופן. כיום בארצות הברית, 24 מיליון ילדים אינם מתגוררים עם אביהם הביולוגי. 40% מהילדים האמריקנים האלה לא ראו את אביהם ב -12 החודשים האחרונים, ו -26% מאבותיהם חיים במדינה אחרת. בהתחשב בסטטיסטיקה זו, יותר ויותר גברים צעירים ייכנסו לאבהות בלי שיהיה להם אב מוצק כמודל לחיקוי בחייהם.

אז, אם אתה אבא צעיר אשר חווה גדל ללא אבא שלך, איך אתה יכול לעשות את המעבר, לשבור את המחזור, ולהיות אבא נהדר עבור הילדים שלך?

מצא עכשיו מודלים טובים של גברים. זה לא מאוחר מדי למצוא כמה דוגמאות נהדר של אבות מדהים כמו דוגמאות להודיע ​​האבהות שלך.

אתה יכול למצוא אותם בעבודה, בבית הספר של הילדים שלך, בכנסייה או במשפחה המורחבת שלך. תראו איך האבות האלה אינטראקציה עם הילדים שלהם ועם הילדים של אחרים. שאל אותם על המפתחות שלהם להצלחה כאבא. קבל עצה והזמין אותם לשתף את התובנות שלהם איתך.

שקול להצטרף לקבוצת תמיכה של אבות. כמעט לכל קהילה יש קבוצת תמיכה של אבות, שבה אבות נפגשים (עם או בלי הילדים) לדבר על אבהות ולשתף רעיונות והצלחות אחד עם השני. הכנסייה המקומית שלך יכול להיות כזה קבוצה, או אחד יכול להיות ממומן על ידי היוזמה המקומית האבהות. השקעה קטנה על ידי אבא של זמן בקבוצה כזו יכולה לשלם דיבידנדים גדולים עבור אב צעיר, אשר צריך מודל טוב זכר או מודל שני.

לזהות את עקרונות המפתח שלך ולחיות אותם. יש הרבה עקרונות בסיסיים הקשורים להיות אב גדול. חשבו על העקרונות האלה, רשמו את אלה שהדהדו אתכם, ואז עבדו כדי ליישם אותם בחייכם ובגישתכם לאבהות. מחויבות לחיות את חייך באופן עיקרי במרכז יסייע לך לקבל החלטות ולאמץ התנהגויות כי יהיה לבנות משפחה גדולה, למרות שאתה יכול להיות גדל בלי אבא ככה.

הפוך את המשפחה בראש סדר העדיפויות שלך. אחד האתגרים של צעיר שגדל בלי אבא הוא שאולי לא ראה אדם הכפיף את צרכיו שלו למשפחתו. ובכל זאת, האבהות האחראית והמוצלחת דורשת שנשים את המשפחות שלנו. צפייה במודלים טובים של תפקידים זכריים עושה את זה חשוב, אבל אין תחליף להפיכת המחויבות האישית להפוך את המשפחה שלך בעדיפות הגבוהה ביותר.

להיות שותף מלא להורות. בנים שגדלו ללא מודל לחיקוי טוב של גברים עשויים להגיע לרושם המוטעה שההורות היא בעיקר תפקיד של אם. כאשר אתה מקשר זרועות עם אמא של הילדים שלך את האחריות והזדמנויות כי הורות יכול להביא, תלמד מהר למה חשוב כי אתה חלק משוואת ההורות. לאם ולאם יש גישות שונות להורות, והמיזוג של אלה חשוב בחייו של ילד.

אל תשאיר את כל החומר הקשה לאמא; לשתף גם את החומר הקשה ואת הדברים כיף ביחד כמו שאתה לגדל את המשפחה שלך.

החיים כאב הם מתגמלים להפליא, ואתה הופך לאדם הרבה יותר טוב כפי שאתה חווה את מגוון החיים המלאים כאבא. התבגרות בלי אבא היתה כואבת מבחינה רגשית ויצרה את חלק האתגרים. ובכל זאת אתה יכול לחוות את השמחה שנובעת מלהיות אבא נהדר. זה יעזור לילדים שלך לפתח מערכת יחסים איתך כי יהיה ברכה בחייהם ואת אלה של הילדים שלהם כפי שאתה מתחייב להיות אב גדול מודל חיובי זכר זכר להם ולדעתם.

No Replies to "כיצד להפוך אבא נהדר בלי מודלים התפקיד הקודם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.