האם זה נכון כי החבר לשעבר של תמיד לחזור? | insightyv.com

האם זה נכון כי החבר לשעבר של תמיד לחזור?

האם זה נכון כי החבר לשעבר של תמיד לחזור?

מונה היקרה,

הרגשתי כאילו אני והאקס שלי היו היוצא מן הכלל למה שנראה כמו שלטון בחיי הומואים ואהבה. הייתי בן 29, הוא היה בן 22. היה קשר מיידי. מערכת היחסים נבעה למשהו כל כך מיוחד. היינו יחד הרבה. היינו זוג אמיתי. לא היו סוגיות של חוגגים ויוצאים והופכים להיות מופרכים – כל הדברים שחששתי לחיי הומוסקסואלים כל חיי.

הוא סיפר לי כל שנייה בכל יום כמה הוא אוהב אותי. היו לנו חיי מין מדהימים וכל כך הרבה רומנטיקה בכל פעם שהיינו יחד … ואז באם, פתאום, הוא סיים את זה. ובכן איבדתי את זה, אני לא יודע מה לעשות, היו בחוסר אמון מוחלט מאז יוני האחרון, איבדו חברים מצאו את עצמי יותר מאוכזב מה יש שם בחוץ.

הוא ואני התקשרנו, הוא היה טקסט פה ושם, שלחתי לו בדוא”ל … אבל הוא לא היה רואה אותי. הוא אמר שזה כל כך מביך וכואב. ממה ששמעתי, הוא היה שם בחוץ, שתייה, עושה את כל הדברים האלה שהוא מעולם לא עשה כאשר היו יחד. ראיתי אותו בבר כמה שבועות אחרי זה והוא שוב דחה אותי ואמר “חשבתי על זה ואני לא צריך להיות חברים איתך.” זה היה כל כך כואב. אמרתי לו שהוא הולך בשביל במערב הוליווד שבסופו של דבר יתפורר סביבו ושהוא צריך לדעת שאני תמיד אהיה הבחור שאהב אותו באמת.

אני מתגעגע אליו כל כך. האם זה באמת נכון כולם חוזרים או שאני צריך לסבול את אותו גורל כמו כל כך הרבה בחורים צעירים בידיעה שאיבדתי את אהבתי בזמן שהוא עזב את שלו לעולם של בר צעיר מקפץ להתעסק?

-ברנדון

ברנדון היקר,

רק בגלל שאנחנו באים לא אומר שאנחנו לשפוך את כל הומופוביה מופנם שאנחנו גדלים עם.

זה לא יכול להיות ברור או בוטה, אבל זה חי בתוך התת מודע עבור אנשים הומוסקסואלים רבים. כמה גברים הומוסקסואלים יכחישו את התופעה, אבל רק שאלו מי מאיתנו איך אנחנו מרגישים לגבי אנשים הומוסקסואלים אחרים, וסכום לא פרופורציונלי יחזור על אותם סטריאוטיפים והכללות של הומופובים.

הומופוביה מופנמת היא חיה רבת עוצמה, משום שיש לה את הכוח לשנות את התפיסות שלנו לגבי העולם ההומואים שסביבנו. אתה אומר שאתה ואת לשעבר שלך לא היה “טיפוסית” יחסים הומו. דבקו זה בזה ולא בסצנת הבר. ובכן, ידידי, מבלה כל רגע ביחד עושה דברים “החבר” מחוץ לבר J היחסים הומוסקסואלים הטיפוסיים. מה שהיה לך עם האקס שלך היה נורמלי, לא היוצא מן הכלל. זה גם נורמלי עבור האקס שלך לחזור לסצנה “סינגלים” בר, כי מבחינתו הוא כבר לא במערכת יחסים. כמובן, אתה רואה את זה אחרת כי בראש שלך אתה עדיין במערכת היחסים.

אחד הסכנות של כתיבה זו אהבה וסדרת היחסים היא כי לעתים קרובות אני צריך להיות נושא או חדשות קשות. אוהבים שאוהבים באהבה שואלים אותי לעתים קרובות מדוע לבבותיהם היו שבורים ואיך הם יכולים לחזור עם זה שסיים את כל זה. ובכל פעם אני רוצה להגיב ולומר להם פשוט להחזיק מעמד ולחכות והוא יחזור בריצה – מצטער על מעשיו – מוכן לאהבה.

הם חושבים: אם אני כל הזמן מראה לו כמה אני אוהבת אותו או כמה אני טובה בשבילו, הוא יתעשת ויחזור אלי. המציאות של עולם האהבה היא שזה רק לעתים נדירות. לעתים רחוקות הוא חוזר.

הרומנטיקנים בכל מקום מתעבים לשמוע את החדשות כי זה כואב ואין סגר. הם מבלים שעות על גבי ימים על גבי שבועות, ובמקרה שלך, חודשים שואלים את “whys” במקום להתמודד עם “מה”. ברנדון, רק כאשר אתה מקבל את המציאות של מה שיש לך אתה יכול להקל על הכאב לך הרגשה, והמציאות הכואבת היא: הוא על מערכת היחסים, ואתה לא יכול להשיג כל סגר.

המצב שלך אין שום קשר עם underbellies של הסצנה הומו; האקס שלך נפלה קורבן לחוסר בגרות. הוא לא אדם רע להתנהגות שלו, הוא פשוט לא מוכן לסוג היחסים שביצעת לשניים – ולכן הוא סיים את זה בצורה כל כך גסה. אתה לא יכול פתאום לגרום לו להתבגר בהקשר של מערכות יחסים רציניות. אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לגרום לו לראות כמה אתה נהדר. הוא בחר שלא לעשות זאת. הוא נבחר להמשיך הלאה.

זה כואב; כל כאב לב עושה. לקחתי שבועיים חופש מבית הספר ללכת לאכול שוקולד כל היום על הספה של אמא שלי אחרי האהבה הראשונה שלי שברה את הלב שלי.
אתם כבר כמהים, כותבים, ומחפשים את תשומת הלב של האקס שלכם כבר עשרה חודשים, מסרבים לתת ללבכם להחלים. בינתיים, הוא נתן לך כל סימן – כולל להיות אידיוט מוחלט – כי מערכת היחסים הסתיימה. אחרי הכל, הוא הפחית אותך למעמד חבר ולאחר מכן לא מעמד בכלל. אתה יכול להמשיך לשאול את עצמך למה, אבל התוצאה לא תשתנה. רק כאשר אתה תחליט לתת לו ללכת יהיה הכאב שלך געגועים לו לשכב. רק כאשר אתה לקחת אותו מן הדום שלך “אהבה אחת גדולה לעולם לא יוחלף שוב” אתה יכול לרפא את הלב שלך.

עמוק בפנים, אני יודע שהדבר היחיד שיגרום לך להרגיש טוב יותר בטווח הקצר הוא שיחזור אליך, זרועות פתוחות בהתנצלות, מוכן לאהבה בשמחה בכל פעם. הסבירות שזה קורה היא נמוכה מאוד. אתה צריך מלבד העובדה כי לשעבר שלך לא להוקיר את האהבה שלך יחד.
אבל, חדש טוב יש לך ברירה עכשיו: לשמור על ניתוח העבר שלו, ההווה והעתיד מהלכים בתקווה שהוא יחזור או לשחרר את עצמך עבור האהבה הבאה הבאה שתבוא מסביב. זה יהיה בסופו של דבר לבוא כאשר אתה סוגר את הפרק הזה ולפתוח דף חדש בחיים שלך. התפיסות שלך על הסצינה ההומוסקסואלית היא שזה נדיר למצוא אהבה. זה המיתוס, ידידי. יש שם המון אהבה, אבל אתה תקוע בתוך אבל על אובדן של זקנה.

הוא לא היה האהבה שחשבת שאתה מחכה לה. התחל את תהליך הריפוי ולהיות מודע יותר של הרווחה שלך. סרטי דיסני שטפו אותנו במשך שנים וחשבו שזה לוקח רק שעתיים של קשיים לפני שנוכל להפליג לשקיעה באהבתנו הגדולה. מציאת אהבה קשה. למצוא את האהבה הנכונה הוא אפילו יותר קשה, וזה רק מגיע כאשר אנו נותנים את תפקיד האשראי על פנטזיות הישן.

שלך,
מונה

No Replies to "האם זה נכון כי החבר לשעבר של תמיד לחזור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − 46 =