מבט על העתיד פחדים אבות יש ומה לעשות עליהם – insightyv.com

מבט על העתיד פחדים אבות יש ומה לעשות עליהם

סת היה הצעיר הקלאסי שפתאום מצא את עצמו אבא לעתיד. אשתו אנג’לה סיפרה לו שבוע קודם לכן על הביקור שלה אצל הרופא, ובעוד הוא מאושר באמת, הוא הרגיש את עצמו ברגעים השקטים שלו, שהוא מפחד עד מוות. יש לו הרבה פחדים וחרדות מעורבים עם תחושה מדהימה של הגשמה ואושר. ובעוד אנג’לה חווה כמה שינויים פיזיים מוקדמים הקשורים להריון, הגישה שלה היא אופטימי מאוד סת לא רוצה שהיא תראה אותו עם שאלות.

כמו כל אב ציפייה אחר, סת חווה את השלבים המוקדמים של תחושת האבהות הממשמשת ובאה של אבא. יש לו דאגות לגבי כסף, יחסים, תהפוכות בחיים, הלימות וההכנה שלו להיות אבא.

למרבה המזל, גם כמו כל אב צעיר אחר אשר עבר את השלב הזה, תוכל להסתגל לשינויים גדולים אלה ולמעבר לתפקיד בריא כאבא ותפקיד חדש ומוגדר מחדש כגבר ובעל או שותף.

אז, כפי שעשיתי עם סת, בואו נסתכל על עשרת החששות שאבות-לעתיד נוטים לדאוג ולפתח תוכנית תקיפה כדי שהפחדים והחרדות האלה יובילו אותנו במעבר בדרך חיובית.

האם אהיה אבא טוב??

במחשבותיהם הפנימיות ביותר, גברים מוצאים לעתים קרובות את השאלה האם הוא מוכן לאבהות הוא הפחד הגדול ביותר. אחרי הכל, מעבר מבוגר צעיר נשוי או שותף לתפקיד כאב כרוך בהקרבה אישית, פיתוח חוכמה ולעצב את הילד הזה בעתיד הקרוב או ילדה לתוך מבוגר אחראי.

התשובה לכך היא שיש לך את הבחירה להיות אבא טוב. כל עוד אתה מכוון לתוך הילד, ללמוד כל מה שאתה יכול על אבהות טובה, בצע את הדוגמה של אבות אחרים, לוותר או להפיץ כמה פעילויות האהוב עליך המשפחה לדבוק כמה עקרונות מפתח של אביה יעיל, אתה יעשה בסדר.

זכור כי ישנם ילדים גדולים סביבך שאבותיהם עזרו להם להיות מדהים – אתה יכול לעשות את זה גם.

אני יכול להרשות לעצמי תינוק חדש?

תינוקות להביא איתם הרבה עלויות (אתה תהיה מופתע ההשפעה התקציבית של חיתולים חד פעמי לבד) ורבים עלויות אלה יהיה חדש לך ולשותף שלך. החדשות הטובות הן כי עם כמה תקצוב זהיר ויצירתיות, אתה יכול לעשות את כל חשבון התינוק חשבון עבודה. אתה צריך להקריב כמה דברים, אבל כאשר ההקרבה נעשית לטובת הילד שלך, זה נראה קצת יותר קל מאשר להקריב עבור דברים רבים אחרים בחיים.

מה אם אני מתעלף במהלך העבודה ומסירה?

בואו נודה בזה – אין שום דבר בחוויית החיים שלנו עד כדי כך שמכין אותנו לכל חוויית הלידה. אלא אם כן אתה חובש, רופא או אחות, קרוב לוודאי שלא ראית הרבה מהדברים שתראה במהלך התהליך, וגם אז, אני חושב שקל יותר לראות דברים כאשר הם לא קורים לאנשים אתה אוהב. המפתח כאן, כמו בכל דבר חדש, הוא אימון. אז להירשם עם אשתך בכיתה הלידה ולקבל התמקדו איך אתה יכול לעזור כמו המאמן שלה. להיכנס לתהליך מוכן עם תפקיד מוגדר תהפוך את התהליך כולו נסבל יותר.

התעלפתי לראות את הוידאו של הלידה בכיתה שלנו לפני הלידה, אבל הייתי מאמן מדהים כאשר האירוע המרכזי היה בעיצומו!

האם אשתי תאהב את התינוק יותר ממני?

סוגיות הנוגעות לשינויים ביחסים שבין אדם לאשתו, כאשר הם נכנסים להורות, נמנים על תחומי הדאגה הנפוצים ביותר. אחרי הכל, היא כבר חבר למשחק שלך ועכשיו היא תהיה אמא ​​של הילד שלך. התשובה היא שהיא תאהב את שניכם, אבל זה להיות אמא של תינוק חדש צורכת הרבה תשומת הלב שלה, הגוף שלה, ואת האנרגיה שלה. אם אתה מודד אהבה על ידי מודד את הזמן שאתה מבלה לבד ביחד, הגיע הזמן למצוא מקל מדידה חדש. למעשה, כאשר אתה עובד יחד כצוות לטפל ולהעלות את הילד, האהבה שלך ורגשות זה לזה יעמיקו אפילו יותר מאשר בעבר אם תיתן להם.

האם אני יכול לעשות את המעבר לבגרות?

לעתים קרובות, גברים צעירים שאבות לעתיד חיו מעין חיים שמרוכזים בעצמם, במובנים רבים הם עשו מה שהם רוצים כשהם רוצים. איך להיות אבא פירושו לשים את הצרכים של ילד ומשפחה לפני שלך לאהוב מישהו יותר ממה שאתה אוהב את עצמך. אם אתה נאבק עם ההפסדים של אורח חיים זה, להכיר בכך שאתה להקריב משהו גדול יותר מאשר את עצמך. אתה כנראה עשה את זה בבית הספר שבו אתה שם את הלימודים לקראת כיף כי אתה יודע שזה היה השקעה בעתיד שלך. הבגרות והאבהות הן באותה מידה – אופק הזמן הוא רק ארוך יותר.

האם אני באמת יכול לשמור על התינוק בטוח?

פחד גדול הוא מה שקורה כאשר פתאום יש לך את האחריות לחיים עדינים שלא יכולים לדאוג לעצמם. מחזיק את התינוק בדרך הנכונה, חיתול נכון, כדי לוודא שהוא בטוח לעריסה או טיולון, babiprofing הבית שלך פחדים כאלה הם נורמליים וממשיים. שוב, החינוך נוטה לנטרל את הפחדים האלה, כך להתאמן מחזיק של התינוק של התינוק, ללמוד כל מה שאתה יכול על בטוח התינוק רהיטים וכן הלאה. כמה למידה בפועל יעזור. אתה והשותף שלך צריך לשקול בייביסיטר תינוק חדש עבור כמה חברים כדי לקבל קצת סיכון נמוך בפועל אם זה עושה לך עצבני.

איך אני יכול לאזן את העבודה שלי ואת המשפחה שלי?

איזון בין עבודה לחיים הוא אחד האתגרים המשמעותיים ביותר שעומדים בפניך כאבא. אל תפחד מזה – פשוט תעבוד על זה. לעבוד עם המעסיק שלך כדי לראות אם יש להם חופשת חופשה זמין, או לשמור את זמן החופשה במהלך ההריון, כך שתוכל לקחת קצת זמן לאחר התינוק נולד. וככל שהזמן עובר, הקפד לעזוב את העבודה ולעבוד ולהיות ממוקד לחלוטין כאשר אתה בבית. אין תחליף זמן כמותי עם המשפחה שלך.

האם התינוק ירגו את חיי המין שלי?

לאחר המאהב שלך להיות אמא חדשה בהחלט לשנות דברים, אבל אתה כנראה כבר חוו כמה שינוי זה במהלך ההריון שלה. במיוחד כאשר התינוק הוא חדש מאוד תובעני של זמן ותשומת לב, מתכנן לא להיות אינטימי לעתים קרובות ככל שאתה עשוי לשמש.

השותף שלך יהיה סחוט ולא מעוניין, אבל זה ישתנה. להתפתח לאט לתוך מערכת יחסים חדשה זו, ולהישאר קרוב אליה ואת התינוק. מה מעט אתה עלול לאבד את האופן שבו חיי המין שלך היה אמור להיות מורכב במידה נוספת עם רמה חדשה של אינטימיות רגשית וגופנית.

האם אהיה קשורה לשארית חיי?

במידה מסוימת, כן. אחרי הכל, הורות היא עבודה גדולה וצורכים זמן, כסף ותשומת לב. אז אתה צריך לוותר לכיוון החוצה למועדון עם החבר ‘ה ומסיבות. אבל זה לא אומר שאתה נשאר כלוא לנצח. המפתח כאן הוא קנה המידה. אתה עדיין יכול ליהנות חברויות עם אחרים; פשוט לא לעתים קרובות או באותה עוצמה כפי שאולי יש לך בעת ובעונה אחת. אבל השינוי הוא אחד טוב ואם אתה נותן לו, ופשוט ללכת עם זרימת הורות חדשה, תוכלו למצוא את החיים שלך אפילו מתגמל ומספיק יותר ממה שהיה לפני.

האם השותף שלי יהיה יותר אמא מאשר מאהב?

יש גברים שמדאיגים כי על פי מה שהם ראו במשפחות שלהם, השותף שלהם, האוהב, הולך עם הזרם יהפוך לאם המשפחה ולנהל את כל ההצגה. האמת היא כי היחסים ישתנה, אבל צריך לשנות לטובה. יהיה עליך לעשות הרבה לתקשר ולהביע רגשות – דברים החבר ‘ה לעתים קרובות הם לא ממש טוב. אבל תהליך של גידול לתוך מערכת יחסים חדשה זו בין אבא ואמא, בנוסף לבעל ואישה, יכול להיות חוויה מתוקה אם אתה מטפל בזה היטב. אז לשמור את שורות התקשורת פתוח ולחפש את הטוב בכל דרך חדשה זו של החיים שאנו מכנים אביה.

No Replies to "מבט על העתיד פחדים אבות יש ומה לעשות עליהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.