31 איפור עין יפה מחפש עיניים ירוקות – insightyv.com

31 איפור עין יפה מחפש עיניים ירוקות

11. איפור כיף לחפש קיץ

קַיִץ Eye Makeup Look for Green Eyes

זה מגיע עד הקיץ ואנחנו נוטים להתנסות יותר עם איפור במהלך העונה. השמש בחוץ ואתה רוצה את האיפור שלך כדי לשקף את האווירה. זה איפור מהנה יפה במיטבה. אם אתה מתחיל לתרגל את זה עכשיו, עד הקיץ מגיע, אתה תהיה מומחה וכל החברים שלך יבקש ממך לעשות את האיפור שלהם!

מוצרים משומשים: Sigma Beauty “פאריס פאליט” ומורפי מברשות “350 צבעים”.

12. זהב Glitter + לחתוך Crease

זהב Glitter Cut Crease Eye Makeup Look for Green Eyes

סקסי, מלוטש ונוצץ. אלו הן שלוש המילים המתארות את המראה הזה. טכניקת חיתוך לחתוך היא מגמת כך שאתה צריך להעתיק את המראה הזה. אנחנו חושבים לקצץ לחתוך זהב נצנצים הוא שילוב מושלם. נצנוץ הזהב נראה מדהים על העפעפיים, מימין?

13. סגול נצנצים עיניים

סָגוֹל Glitter Eye Makeup Look for Green Eyes

כאמור, סגול הוא מנצח עם עיניים ירוקות. על תרשים גלגל הצבעים, סגול הוא ההפך לירוק ולכן זו בחירה טובה. אם אתה בחוץ קניות לשכוח צבעים יתאים עיניים ירוקות, זכור לדבוק גוונים חמים לעומת גוונים קריר.

הוסף מגע של נצנוץ לגוון סגול מרשים להוסיף קצת glam. החל אייליינר שחור ליצור עין חתול עבה כנפיים כדי להרחיב את העין שלך, להשתמש אייליינר לבן עבור קו המים שלך.

14. מדהים סמוקי עין עם פופ של נצנצים

מַדְהִים Smokey Eye Look for Green Eyes

הכול קשור לעין המעושנת ולנצנוץ. למזג את eyeshadows כדי ליצור סקסי smoky נראה ולהוסיף קצת נצנצים. גליטר נראה נהדר מתחת לעין ומוסיפה את תחושת מסתורי. כמו זה כבד אבל די עדין ונייטרלי בצבע, אתה תמיד יכול להאיר את הפנים שלך עם שפתון אדום סקסי.

15. מעושן Liner כנפיים

מְעוּשָׁן Out Winged Liner on Green Eyes

לקבלת מבט כבד הערב, אנו ממליצים זה עין מעושנת איפור להיראות עם פופ של נצנצים זהב. כאשר האור תופס את העיניים, זה נצנץ זהב ייראה מדהים.

16. איפור עיניים סגולות

סָגוֹל Eye Makeup Look for Spring

צבע סגול עם צללית אפרסק / נחושת נראה מדהים להפליא. הקפד להוסיף את סגול מתחת לעיניים שלך מדי עבור סגנון אינטנסיבי. אם אתה רוצה להתבלט עוד יותר, לנסות למצוא שפתון סגול תואם. אנחנו יודעים שקשה להאמין כשאת רגילה לשפתונים אדומים, אדומים, ורודים ושקופים, אבל תאמין לי, סגול נראה נהדר. זה כבר trending עבור כמה עונות עכשיו וזה נראה נהדר.

17. ירוק כהה ורוד סמוקי עין

אפל Green and Pink Eye Makeup Look for Green Eyes

זהו אידיאלי לאיפור הערב. אם אתה לובש בגד בהיר או שיש שפתון צבעוני בהיר, אתה צריך ללכת רך על העיניים. זה אידיאלי בשבילך. ירוק כהה מדגיש עיניים ירוקות אפילו יותר ואתה תיראה נהדר.

18. איפור מושלם הערב

עֶרֶב Makeup Look for Green Eyes

כולנו רוצים להרגיש מדהים כאשר אנחנו יוצאים, נכון? אנחנו רוצים את האיפור שלנו להישאר שם ולדעת שזה ייראה נהדר כל הלילה. לכי כבד עם הריסים ועל הקצה החיצוני של העפעפיים שלך. הוסף קצה מכונף והוסף זהב מנצנץ או צללית ורודה לעפעפיים. החל קו של אייליינר שחור בתוך ומתחת לקו המים שלך, ולאחר מכן לטשטש קצת כדי ליצור את המראה הדרמטי.

מוצרים משומשים: צלחות ABH ב “Noir”, “Fawn”, “רוז רוז”, “Sangria”, “שמפניה ורודה”.

19. קל סמוי העין הדרכה

קַל Smokey Eye Tutorial for Green Eyes

תמונות אלה מציגים מדריך שיטתי על איך לעצב את המראה העשן. כפי שאתם יכולים לראות, איפור זה מוסיף ברק פשוט ובוהק לעיניים ירוקות. זה יכול להיות האיפור היומי שלך כמו שזה נראה טבעי. זה פשוט לעקוב ואתה נשאר עם עין מעושנת עדינה למשך היום או הערב.

20. מראה איפור אלגנטי

אֵלֶגַנטִי Gold Glitter Eye Makeup Look

זהו מראה ערב פשוט אך אלגנטי. השתמש eyeshadow זהב להוסיף כמה נגיעות של נצנצים. שמור את כל הניצוץ על העפעף. מערבבים סגול כהה עם צבע עירום כדי להשיג את האפקט המדהים הזה. ברגע שיש לך להחיל את eyeshadow, או להשתמש באותו עבור מתחת לעין או להשתמש בצבע חום כהה, ואז פשוט למרוח אותו יחד כדי ליצור את המראה.

No Replies to "31 איפור עין יפה מחפש עיניים ירוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.