שמור על המשפחה שלך בטוח בבית קולנוע תיאטרון | insightyv.com

שמור על המשפחה שלך בטוח בבית קולנוע תיאטרון

שמור על המשפחה שלך בטוח בבית קולנוע תיאטרון

הם הלכו ימים של דאגות אחר הצהריים בבית הקולנוע, למרבה הצער. הסרט יריות יש לשים את כולם בכוננות. אבל האמריקנים מוציאים יותר מ -10 מיליארד דולר בשנה לקולנוע וילדים קטנים אוהבים להשתקע במושב התיאטרון שלהם עם קופסה גדולה של פופקורן. ליהנות מהמופע, אבל לשמור על בטיחות על דעתך עם עצות בטיחות קולנוע כדי להגן על המשפחה שלך.

דע את הקהל שלך

להיות חטטן.

תסתכל על כל מי הולך לתוך הקולנוע הזה.

שים לב נפשית של אנשים ששולחים פעמונים אזעקה את הראש. הבחור שנכנס לסרט הילדים לבדו ומתיישב מולך אולי לא פסיכופאת, אבל צריך לפחות לתהות. הוא יכול להיות רק אדם שאוהב אנימציה אבל אם משהו לא נראה נכון, זה לא יכול להיות.

להכות את Matinee

Matinees יכול להיות ידידותי יותר התקציב מאשר את מופעי הערב. גם עם מחירי כרטיסים נמוכים, matiness עדיין יכול להיות פחות צפוף.

זה נותן לך תמונה ברורה יותר של מי נכנס לקולנוע. הקהל הקטן לא אומר שאתה בטוח לגמרי, כמובן, אבל זה עוזר לך להבין טוב יותר מי יושב בבית קולנוע איתך.

ללמוד את היציאות שלך

זה תמיד רעיון טוב לדעת את היציאות שלך במקרה חירום. להציץ סביב הקולנוע כמו שאתה נכנס כדי לזהות את היציאות שלך.

במקרה חירום, איזו דלת יהיה הקרוב ביותר שלך כדי לקבל את המשפחה שלך החוצה?

אם הכניסה הזאת חסומה, מה תהיה היציאה המשנית שלך? תסתכל שוב אחרי שאתה מתיישב. אם היציאות נראה רחוק מדי או קשה מדי להגיע, לשנות את המושבים שלך.

דווח על מישהו חשוד

לסמוך על האינסטינקטים שלך. אם מישהו נראה חשוד לך, אל תהסס לקחת את הילדים שלך איתך, כך שאתה יכול לדווח על כך אדם לניהול קולנוע.

אתה לא היחיד מודאג לגבי בטיחות. בתי קולנוע הם במושב חם עכשיו והם מודאגים הבטיחות שלך יותר מדי.

תן לכולם לדעת איפה אתה

הידרדרות לסרטים יכולה להיות דחיפה של החלטה רגעית. אם אתה הולך, להיות בטוח לפחות שני אנשים יודעים לאן אתה הולך.

אתה אף פעם לא יודע מתי אתה יכול להיות לכוד, מסתתר בתיאטרון בעוד חברים ובני משפחה אחרים שלך מתבונן החדשות החדשות השבורות כי אקדוחן עדיין בתוך אותו תיאטרון. המשפחה והחברים שלך יכולים לשחק תפקיד מפתח בך ובטיחות הילדים שלך. הם יכולים להתריע המשטרה כי אתה בתיאטרון מדי אמצעי זהירות נוספים ניתן לנקוט כדי להוציא את המשפחה שלך משם בבטחה.

שים את הטלפון הסלולרי שלך על רטט

בתי הקולנוע רוצה שתתרגל טוב נימוסים הטלפון הנייד אז אתה לא הודעות SMS או להטריד את כולם כאשר הטלפון מתחיל מצלצל במהלך הסרט. זה מובן ואתה לא רוצה לשבש כל אחד אחר שמנסה לצפות בסרט.

אבל במקום להפוך את הטלפון הסלולרי שלך לגמרי, לשמור אותו קרוב ולהגדיר אותו לרטוט. בדרך זו, במקרה חירום, אתה יכול בקלות לתפוס את הטלפון שלך לקרוא לעזרה מבלי לחכות לטלפון כדי לגבות את המחשב.

הורד יישום בטיחות

מכיוון שהטלפון הסלולרי שלך עדיין פועל, הורד אפליקציה שיכולה לעזור לך במצב חירום. יש מספר אפליקציות בטיחות שמאפשרות לך להתריע על אלה במעגל שלך שאתה במצב מסוכן.

מכיוון שתאפשר לאנשים לדעת היכן אתה נמצא מראש, תוכל להתקשר לאפליקציה לפני תחילת הסרט. אם יקרה משהו בתיאטרון הקולנוע, פשוט לחץ על לחצן בתוך האפליקציה כדי לשלוח התראה חירום לכל מי שהוספת למעגל שלך. זה יכול להיות דרך אחת מהירה לשלוח אות מצוקה כאשר אתה עלול להיות גם פאניקה מוכה לחייג 911 או שאתה צריך לקבל את האור של הטלפון בחזרה במהירות כדי להסתיר את עצמך ואת המשפחה שלך.

שמור את המעברים נקה

ההורים צריכים לשאת הרבה דברים איתם לכל מקום שהם הולכים. זה מרגיש כאילו אתה כל הזמן גורר עם המטען איתך.

אז כאשר אתה מכה את הקולנוע, ייתכן שיהיה תיק חיתולים או תיק גדול אחר, כי יש הכל בו מן מגבונים לשינוי בגדים זעירים. לא לשים את זה על הרגליים או במעבר, אם כי. לתלות אותו על משענת היד או לשים את כל המעילים שלך ואת התיקים במושב לידך. בדרך זו, אם אתה צריך לצאת מבית הקולנוע במהירות, אתה לא תהיה מעידה על הדברים שלך.

מצא מקומות להסתרה

מסתתר בקולנוע הוא קל וזה לא. זה חושך אבל לא חושך כאשר הסרט הוא משחק. רוב התיאטראות בימים אלה הן אוטומטיות ולכן סביר להניח שלא יהיה מישהו יושב ליד המקרן אשר התריע כי מישהו החליט לקום בקולנוע להתחיל לירות.

מצא את המקומות שלך כדי להסתיר לפני תחילת הקולנוע. אם אתה לא יכול לצאת מהתיאטרון, אתה לא תיתפס בפאניקה דרך התוהו ובוהו מנסה למצוא איפשהו, בכל מקום, כדי להסתיר. מאחורי הווילונות הגדולים ליד המסך, מתכופף מאחורי המושבים, אפילו להביא שמיכה כהה איתך כדי להסוות את המשפחה שלך כמו שאתה מסתתר במעברים יכול להציל את חייך. זה לא משהו שאנחנו רוצים לחוות או אפילו לחשוב על אבל אבל עד בתי הקולנוע הסרט בשר למעלה האבטחה שלהם, עדיף לחשוב על התוכנית שלך מראש ומקווים שאתה לא צריך להשתמש בו אי פעם.

לדעת מתי לרוץ ולדעת מתי להפסיק

אף אחד לא צריך לעבור מצב מחריד כמו הקולנוע בקולורדו, לואיזיאנה וטנסי עשה. אם אתה במצב כזה, קל להיכנס לפאניקה.

ובעוד אתה אף פעם לא יכול להכין את עצמך באופן מלא עבור תרחיש כזה, יש לזכור כי יש פעמים אתה צריך לרוץ פעמים כאשר זה בטוח לא כדי לשמור אותך ואת הילדים שלך בטוח. רק אתה תדע מה עדיף אבל לשמור על הילדים שלך אם אתה מפעיל את היציאה או ביצוע החלטה שבריר שנייה להתכופף במעבר להסתתר.

No Replies to "שמור על המשפחה שלך בטוח בבית קולנוע תיאטרון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 − 13 =