27 רעיונות מדהימים אייליינר אתה צריך לנסות – insightyv.com

27 רעיונות מדהימים אייליינר אתה צריך לנסות

אייליינר הוא חלק חיוני של תיק האיפור של כל אישה. מגע חדה של אניה שחור או צבעוני מביא איפור עיניים על כל רמה חדשה רק 60 שניות. אייליינר כנף, הידוע גם בשם החתול העין, הוא קלאסי, סקסי דרך טרי להגדיר ולהרים את העין.

למרות אייליינר שחור כנף הוא מחמיא נראה מדהים, אתה יכול בקלות להשתעמם מזה. למרבה המזל, יש דרכים לעבור את המשחק אייליינר שלך. אם אתה רוצה לנסות משהו קצת שונה, הנה 27 רעיונות אייליינר כי הם משהו אבל משעמם.

1. אייליינר קשת

אינסטגרם / iheartmakeupart

אינסטגרם / iheartmakeupart

קשת אייליינר מושלמת במשך ימים כאשר אתה רוצה להחליף את החתול משעמם את העין. זה בהיר, תוססת והצבעים צורחים באביב ובקיץ! אתה יכול להשיג את זה נראה בכמה צעדים פשוטים.

שלב 1: יצירת קו כנפיים בשחור. אתה יכול לדלג על שלב זה אם אתה לא צריך מדריך עבור אייליינר קשת שלך.

שלב 2: תפוס מעט פרטים או מברשת אניה זוויתי. באמצעות משיכות קטנות ויציבות, להחיל eyeshadow ורוד על הפינה הפנימית של העין. כדי להפוך את הצבעים תוססת יותר, אתה יכול להרטיב את המברשת עם תרסיס לתקן או מים.

שלב 3: להמשיך עם צבע כתום ולשלב אותו עם ורוד. הקפד לנקות את המברשת לפני כל צבע.

שלב 4: החל צהוב (או זהב), ירוק, כחול בהיר כהה כחול כהה. כאשר אתה מרוצה אפקט הקשת שלך, להחיל אניה לבן על קו המים שלך. צעד זה יגרום לעיניך להיראות גדולות יותר.

שלב 5: החל מסקרה וריסים מזויפים.

2. אייליינר שחור עם לב

אינסטגרם / kawaiidoll1

אינסטגרם / kawaiidoll1

איזו דרך חמוד אמפר שגרת אייליינר שלך! זה נראה על כל פרט אז תצטרך קצת סבלנות. צורת הלב נוצר עם מדבקה לב או קונפטי. אם יש לך זרוע קבוע וכמה כישורים, אתה יכול אפילו להפוך את הלב ללא שימוש במדבקות. יפה וקלה!

3. אייליינר חומה חומה

אינסטגרם / c_flower

אינסטגרם / c_flower

אייליינר חום יגביר יפה כל צבע עיניים. כפי שאתה יכול לראות, זה הולך בצורה מושלמת עם זהב ו eyeshadows חום. אנחנו אובססיביים ברצינות עם המראה הזה! אתה?

4. סגול גליטר אייליינר

אינסטגרם / makeupbymanda

אינסטגרם / איפור

לעשות הצהרה עם זה אייליינר זוהר מדהים. מושלם לחפש לילה עם החברות שלך, נכון? המוקד העיקרי צריך להיות על אייליינר אז לא להשתמש בכל צבעי צללית תוססת. גוונים חומים על הקפל יוסיף עומק ולהפוך את העיניים שלך נראה גדול יותר. החל אותם עם מברשת רכה נקי. זה יעשה את כל העבודה שלך.

5. קים Kardashian אייליינר כפול כנפיים

אינסטגרם / makeupbyserenacleary

אינסטגרם / איפור

Kardashian של ג ‘נר של ידועים יש איפור מושלם ביותר נראה. זה לא מפתיע, בהתחשב במספר האיפור שעובד בשבילם. אחד הפופולריים ביותר קים ק איפור נראה הוא בהחלט אייליינר כנפיים כפול עם פופ של לבן. זה נראה אחד לנסות!

6. ורוד & סגול אייליינר Ombre

אינסטגרם / makeupbymanda

אינסטגרם / איפור

קיץ שיחות עבור תוססת וצבעונית איפור נראה כמו זה. כדי להשיג זאת, פשוט בצע כמה צעדים קלים מתחת eyeliner קשת (# 1). למראה יש פחות צבעים, אבל הטכניקה זהה.

7. שחור & זהב פעמיים אייליינר

אינסטגרם / daniela_beirana

אינסטגרם / daniela_beirana

Amp רגיל החתול שלך עין עם מגע חד של eyeliner זהב. זהב היא דרך מושלמת להוסיף קצת בהירות על העיניים. היישום הוא די פשוט. אחרי שאתה מרוצה המראה איפור שלך איפור, לצייר החתול הרגיל שלך קפיצי ולהוסיף שורה של eyeliner זהב ישירות מעל זה. זה פשוט גיחוך ונראה פנטסטי!

8. אייליינר שחור כפול כנפיים

אינסטגרם / AmysMakeupBox

אינסטגרם / AmysMakeupBox

לגמרי לבד לילה צד עם מבט זה המושך את העין. המראה כולל אייליינר כפול כנפיים תואם עם צלחות חומות. עין מושלמת לחפש את הגברות ירוקות העיניים שלנו.

9. אייליינר לבן כנפיים

אינסטגרם / c_flower

אינסטגרם / c_flower

אייליינר שלך לא תמיד צריך להיות כהה, יש דרכים אחרות לקו העפעפיים שלך. אתה תמיד יכול להתנסות עם צבעים שונים, במיוחד במהלך הקיץ. המראה הזה הוא דבר רגיל.

10. אייליינר מרופט

אינסטגרם / crystalcandymakeup

אינסטגרם / crystalcandymakeup

אייליינר מרופט הוא הבחירה המושלמת עבור נשים אשר לא יכול לקבל זכות החתול שלהם. היישום הראשון של אייליינר לא צריך להיראות מושלם, כי אתה הולך לרסס את זה! המראה הוא סקסי אבל עדיין עובד מתאים. 

No Replies to "27 רעיונות מדהימים אייליינר אתה צריך לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.