האם בני הזוג צריכים להיות חברים של המין השני?

האם בני הזוג צריכים להיות חברים של המין השני?

שְׁאֵלָה: האם זה בסדר עבור אשתי יש חבר גיא?

אשתי היא תמיד לבלות עם החבר הכי טוב שלה מהמכללה. אני אהיה בסדר עם זה, אבל החבר הכי טוב שלה מהמכללה הוא זכר הטרוסקסואלי. יש לו חברה, ואני סומך על אשתי. אבל אני עדיין מרגישה קנאה, ואני חושש שהקרבה שלהם עלולה לפתות אותם. זה נראה כאילו זה יהיה קל עבור כל אחד פשוט לעבור על הקו מן הידידות לתוך רומן.

אני לא רוצה שאשתי תבגוד בי ותסכן את הנישואים שלנו. מה עלי לעשות? אני צריך לעצור את אשתי לראות את החבר הכי טוב שלה?

תשובה: אנשים נשואים צריכים חברים. הם צריכים להרגיש עצמאיים זה מזה. כאשר יש להם אינטרסים, חברים, ואת החיים מחוץ למערכת היחסים שלהם, זה מזין את הנישואים שלהם. זה נותן להם משהו לדבר עליו ועושה אותם מעוגלים היטב, הגשים אנשים.

אבל התחביבים שלהם והחברות חייבים להיות מכבדים את הנישואים שלהם. אם אתה, כבעלה של אשתך, יש בעיה עם החברות שלה, אתה חייב לחלוק בשלווה את החששות שלך איתה. תגיד לה איך אתה מרגיש. להיות ישר על הקנאה שלך ואת העובדה שאתה מודאג שהיא לשים את עצמה במצב מפתה שיכול לאיים על הנישואים שלך.

לאחר מכן, לנסות להגיע עם פשרה. אשתך היא מבוגרת עצמאית, ואתה לא יכול לשלוט בבחירת החברים שלה. להביע את החששות שלך - יחד עם כמה אתה אוהב אותה - צריך להניע את אשתך להתפשר.

אולי, אתה יכול להציע גבולות על כמות הזמן שלך אשתך וחברה לבזבז לבד או שאתה יכול לבקש לתייג יחד לפעמים.

למען האמת, יש אנשים הסבורים כי אנשים נשואים לא צריכים לצאת לבד עם בני המין השני, אלא אם כן זה עבור מפגש מקצועי. ייתכן אפילו לשקול לבחור עבור שניכם להימנע מטיולים עם בני המין השני.

אתה צריך לדון את הפוטנציאל של רומן רגשי, שבו אחד מבני הזוג הוא חבר ב-מין מולד על דברים שהם צריכים לדון עם הבעל או אשתו. הודעות דואר אלקטרוני פרטיות וסודות בין אדם נשוי לחברים שלו או המין שלה הם גדולים לא nos. לא משנה מה פשרה לך ואשתך להחליט, אתה צריך לוודא שאף אחת חברויות שלך לבוא בין שניכם - ואת הנישואין שאתה בונה יחד.

No Replies to "האם בני הזוג צריכים להיות חברים של המין השני?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 6