שלב מן הדירות לעקבים עם מדריך זה עקבים גבוהים למתחילים – insightyv.com

שלב מן הדירות לעקבים עם מדריך זה עקבים גבוהים למתחילים

אז, יש לך אירוע מיוחד מתקרב. ראיון עבודה או חתונה. אם אתה נער, אולי זה הנשף הראשון שלך. מכל סיבה שהיא, אתה מרגיש כאילו אתה באמת צריך ללבוש זוג נעליים גבוהות עקב.

יש רק בעיה אחת. אתה לא ממש נוח בעקבים גבוהים כי אתה פשוט לא אכפת להם. אולי עבר הרבה זמן מאז לבשת משהו, אבל דירות או נעלי התעמלות.

או אולי לעולם לא עקבים שחוקים. ועכשיו החלטת שאתה אוהב את הרעיון. אתה רוצה לנער את הדברים. שנה את התמונה שלך קצת. מותר לך. ימין?

בהחלט.

ויש לי חדשות טובות יותר בשבילך. א) זה לא ממש מפחיד / מוזר / מביך או לא נוח כפי שזה נראה, ו- B) זה לא ממש משנה אם אתה רק צריך רענון, או שאתה מתחיל מוחלט כשמדובר ללבוש עקבים.

אף אחד שאני מכיר לא יצא מן הרחם. ולא משנה כמה אלגנטי, טבעי, או חינני כך וכך, נראה שלה נעלי עקב, גם לה היתה הפעם הראשונה שלה. אם היא יכולה לעשות את זה, אתה יכול לעשות את זה. מה עוד, אתה לא נראה מגוחך עושה זאת.

קודם כל, לגרש את כל המחשבות של B- סלבריטאים ברשימה ב-משאבות פלטפורמה בשמים, או מודלים statuesque הליכה במורד המסלול בעקבים 5. בזמן שאתה על זה, להיפטר מכל תמונות מנטליות הכוללות חשפנות, זונות, שיכורים או צ’אבים.

ולפני שאתה מאמץ את הדמיון שלך מנסה לבוא עם תמונה ידידותית יותר של נשים בעקבים גבוהים: להפסיק!

זה אתה אנחנו מדברים. הטעם שלך. הארון שלך. כפות הרגליים שלך.

עכשיו, בואו ניקח את הרגליים האלה שלך לתוך כמה עקבים.

אבל עקבים גבוהים לא נראה טבעי

זה בגלל שהם לא. לא נולדנו עם קוצים שיוצאים מתחתית רגלינו, כך שזה לא ירגיש טבעי בהתחלה.

בכל הכנות, אתה עלול לא להיות נוח בעקבים גבוהים מאוד.

זה בסדר. למעשה, זה יותר טוב מאשר אישור; זה בעצם דבר טוב.

זה מתועד היטב כי ללבוש עקב גבוה מדי לעתים קרובות או לתקופות ממושכות של זמן יכול לגרום לכאב קצר וארוך בטווח הרגליים שלנו, הברכיים, הגב, הרגליים והקרסוליים. שלא לדבר על הסיכון של פגיעה שמגיע עם רק על ידי הליכה זוג עקב.

נעלי עקב גבוהות מכניסות את גופנו לעמדות לא נוחות ולא טבעיות. מורם את העקבים של הרגליים שלנו מגדיל את כמות הלחץ הניח על הכדורים של הרגליים שלנו בכוח הגוף שלנו קדימה. זה משליך את האיזון שלנו, משנה את היציבה שלנו, וזה משנה את הדרך בה אנחנו הולכים. אין צורך לומר שכל ההתאמות האלה, במיוחד בעת ובעונה אחת, מציבות עומס על חלקי הגוף, שלא נוכל להשתמש בהן כדי להתאמץ.

אחרי שאמרתי את זה, הרבה נשים לעשות, ימשיך, ללבוש עקבים גבוהים מדי יום ביומו. ייתכן גם. אתה לא צריך. זאת השיחה שלך. אבל, אם אתה הולך אי פעם לנסות ללבוש עקבים, אתה צריך להתחיל את הדרך הנכונה.

זה אומר איטי ויציב.

זה אומר לֹא גרימת כאב בעצמך.

כל מה שזה אומר הוא שאתה הולך להקל על הדרך שלך לנעליים כי לא יכול להיות דַי כמו אלה שאתה לובש כרגע, אבל גם הם לא כל כך שונה.

וזה הרבה פחות מפחיד. למעשה, זה לא מפחיד בכלל.

העקבים הכי טובים למתחילים

קרא את זה: אל תנסה ללבוש עקבים גבוהים מאוד או דקים בפעם הראשונה שלך. עכשיו, לעשות הבטחה לעצמך (וגם לי) כי אתה הולך לעקוב אחר העצה, ולהשתמש ההצעות שלהלן כדי לבחור את זוג העקב הראשון שלך.

 • דלג על הבהונות המחודדות! הם יכולים להיות מכאיבים, אפילו מקצוענים. אתה בהחלט לא צריך את זה סוג של X- גורם בשלב זה של המשחק. נעל עם בוהן עגול הוא החבר הכי טוב של המתחיל.
 • אין עקבים מעל 2.5 אינץ ‘. בהמשך הדרך, אתה יכול לבחור ללכת גבוה יותר, אבל אתה אף פעם לא צריך. וגם, עבור זוג הראשון שלך, אתה בהחלט לא צריך לחרוג מגבול זה. אין שום סיבה. אתה יכול בקלות למצוא נעלי ערב ונעליים מזדמנים עם עקב נמוך יותר מזה. וכן, החל בעקב נמוך יהיה למעשה לגרום לך להרגיש (וגם להיראות) יותר נוח ובטוח יותר מאשר אי פעם יהיה מתנדנד על – או נופל – של עקבים כי הם גבוהים מדי.
 • לחסום או עקבים chunky הם הטובים ביותר עבור טירונים העקב.
 • אם אתה פשוט חייב להיות עקב אלגנטי, לחפש סגנונות להתחדד מלהיות רחב בחלק העליון עד מעט פחות רחב בתחתית. הימנע העקבים כי הם רזה וישר או כל כי הם רזים מאוד בקצה התחתון.
 • דפנות – נעלי עקב אולי להיות אפשרות טובה, אבל תצטרך להסתכל עליהם בזהירות כדי להיות בטוח שהם יספקו את האיזון הנכון. סובב את הנעל במהופך. אם העקב כולו הוא רחב כמו החלק העליון של הנעל, ואז זה יגרום לעקב הראשון טוב. אם הוא הופך צר יותר לכיוון באמצע הנעל, לדלג על זה עכשיו, ו מקל עם אחת האפשרויות האחרות המפורטות לעיל.
 • אתה אולי צריך גודל אחר – גם אם אתה תמיד, תמיד, תמיד בגודל 9.5 או 7, אתה עדיין צריך לנסות על זוג העקב הראשון שלך לפני קניית אותם.
  שתי סיבות. ראשית, כמה סגנונות נעליים הם יותר סלחניים יותר מאחרים. אז, אם אתה רגיל ללבוש נעלי ספורט, אתה לא יכול להבין שאתה באמת צריך 9.5 רָחָב אוֹ לְצַמְצֵם. כמו כן, אם אתה רגיל נעליים שיש להם הרבה ריפוד או יותר גמישות uppers, אתה עלול למצוא שאתה לא נוח כמו נעליים מובנות יותר, למרות שהם באותו גודל.
  אם אתה יכול רק למצוא את הנעליים אתה באמת רוצה באינטרנט. נסה לבדוק סגנון דומה מאותו יצרן עצמו. כמוצא אחרון, להיות בטוח כי האתר אתה מזמין יש מדיניות לחזור מקובל.

נע על

לאחר שמצאת זוג עקבים נוחים, כי אתה לא מפחד ללכת, בצע את השלבים המתוארים במדריך זה עבור הליכה בעקבים גבוהים.

כאשר אתה בטוח מספיק בעקבים החדשים שלך, אתה יכול בהדרגה לעלות בגובה, ולהתחיל לחשוב על סגנונות נעליים שונים ועקב – בהנחה שאתה רוצה ל. אנחנו ברי מזל מספיק לחיות בעידן עם מגוון כזה, כי נשים לא צריך להרגיש מוגבל ללבוש סגנון מסוים.

אם אתה מאושר במקום שבו אתה נמצא עכשיו, קח את הנוחות בעובדה שאתה כנראה לחסוך לעצמך המון כאב אפשרי ובעיות בהמשך הדרך.

 

No Replies to "שלב מן הדירות לעקבים עם מדריך זה עקבים גבוהים למתחילים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.