כיצד אימוץ ובטוח משפחות חוק משפיע על ילדים אומנה | insightyv.com

כיצד אימוץ ובטוח משפחות חוק משפיע על ילדים אומנה

כיצד אימוץ ובטוח משפחות חוק משפיע על ילדים אומנה

באותו זמן הוא הועבר בנובמבר 1997, וושינגטון פוסט אמר כי חוק אימוץ ובטיחות משפחות (ASFA), הידוע גם בשם חוק ציבורי 105-89, היה “השינוי המשמעותי ביותר במדיניות ההגנה על ילדים הפדרלי כמעט שני עשורים .

אף על פי שארגון ה- ASFA שמר על רבות מהוראות קודמו, חוק אימוץ, חוק רווחת הילד משנת 1980 (AACWA), הוא יישם צווים חדשים וצעק כמה כללים קיימים כדי לדרוש כי מדינות איזון שימור המשפחה ואיחוד משפחות עם בטיחות הילדים ממוקם באומנה.

חלק מהשינויים הגדולים ביותר שבוצעו על ידי ASFA היו לוחות זמנים מקוצרים והגדרות חדשות, שכולם שיתפו מטרה דומה: תיקון פגמים במערכת האומנה שנוצרה על ידי AACWA. זה היה שינוי יסודי באידיאולוגיה של רווחת הילד, תוך שימת דגש על בריאות ובטיחות על התקווה לאיחוד מחדש של ילד עם הורה הלידה שלו, ללא קשר לסוגיות של התעללות מוקדמת.

מטרות חוק האימוץ ובטיחות המשפחה

תחת AACWA, מדינות נדרשו לעשות כל מאמץ סביר כדי למנוע הסרת ילדים מהוריהם הלידה, והם היו מחויבים לעשות הכל כדי לאחד אותם עם ההורים הלידה שלהם אם הם כבר הוסרו מבתיהם והוכנסו לאומנה. מאמצים אלה כרוכים לעיתים קרובות בשיקום נרחב כדי לתקן את הבעיות בבית שאילצו את הסרת הילד.

ASFA העלתה דרישה זו במקרים בהם הורים מלידה נטשו את הילד, ביצעו רצח או בהריגה מרצון, או הורשעו בתקיפה פלילית, והדגישו כי בטיחות הילד היא הגורם החשוב ביותר, המחייב כל תוכנית מקרה לספק למען בטיחות הילד בכל צעד.

המאמצים המשפחתיים לאסיפה המשפחתית מוגבלת ל -15 חודשים החל ממועד כניסתו של הילד לאומנה. אם ההורים הלידה לא ישוקמו בתוך זמן זה, זכויות ההורים שלהם חייב להסתיים כך הילד יכול להיות ממוקם לאימוץ.

יחד עם זאת, קיימים מקרים חריגים, כאשר הסרת ילד מאומנה תעמוד בניגוד לאינטרסים של הילד – במקרים אלה, במיוחד כאשר ילד מתגורר עם קרוב משפחה אחר או עם אחיו הבוגר, ניתן להשאיר את הילד באומנה עד לאימוץ תקין להיות מסודר.

במקרים קיצוניים, כאשר ההורה אינו מסוגל לשיקום ואין קרוב משפחה אחר מוסמך או מסוגל לטפל בילד, הילד המאמץ עשוי להיות מועמד לאימוץ מוקדם יותר מאשר 15 חודשים תחת הוראות חדשות ASFA.

אחרים ASFA הוראות מדיניות מתפתחת על רווחה

ASFA גם קובע כי כל הצרכים המיוחדים לילדים לקבל כיסוי רפואי באמצעות אימוץ מסובסד, גם אם הם לא אימוץ כותרת IV-E, וכי בתי המשפט המדינה חייבת לבחון כל מקרה של הילד כל 12 חודשים, טיטלינג דיונים אלה “שימוע תכנון הקביעות” ולא ” שימוע “כפי שנקבע על ידי AACWA.

ASFA שינתה את הכללים, בהנחה שמדינות חייבות לאפשר ולא לעכב את מיקומו של ילד מחוץ לתחום שיפוטן, אם קיים בן משפחה מאושר שיוכן להורות לילד. בנוסף, היא סיפקה תשלומים תמריץ אימוץ למדינות במאמץ להגדיל את מספר האימוץ של ילדים באומנה בהשוואה לשנת הבסיס שלהם.

עם זאת, החוק קבע כי נדרשת הודעה על מנת לטפח הורים, הורים מאמצים מראש, וקרובי משפחה של כל תהליך סקירה. גם לאנשים אלה יש זכות להישמע בכל דיון או דיון בבית המשפט בנוגע לילד.

חוקים פדרליים מרכזיים אחרים שחלפו מאז השפיעו על האימוץ ועל רווחת הילד, ניתן למצוא באתר האינטרנט Gelfare Information Gateway של הילד, מאגר מידע עבור מחלקת הבריאות והבריאות של ארה”ב.

No Replies to "כיצד אימוץ ובטוח משפחות חוק משפיע על ילדים אומנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3