לשרוד את השנה הראשונה שלך בתור הורה חד הורית | insightyv.com

לשרוד את השנה הראשונה שלך בתור הורה חד הורית

לפעמים, ההורות החד-הורית תרגיש כמו הדבר הכי קשה שעשית. אתה תהיה נאלץ לקבל החלטות שאתה אף פעם לא רוצה להרהר להסתמך על הכוח שאתה אפילו לא יודע שיש לך. טיפים מעשיים אלה להורים חד הוריים חדשים יעזרו לכם להתמיד באמצעות האתגרים שאתם עומדים מולכם ולהשיג תחושה מחודשת של תקווה וכוח אישי לימים הבאים.

יחיד הורות טיפים עבור חד הוריות חד הוריות & Dads

Friday
מתוך 11

לפתח רשת תמיכה

קָטָן boy talking to his mother

/ Thentasis Zovoilis / רגע / Getty תמונות

זה חיוני ביותר. אתה צריך לדעת מי אתה יכול לסמוך על עכשיו. סביר להניח, רשת זו כוללת את המשפחה הקרובה שלך וחברים, אבל לחשוב על אנשים אחרים בחיים שלך אשר עשוי גם לעזור לך. ביצוע רשימה בפועל של מי האנשים האלה יכולים לעזור להזכיר לך שאתה לא לבד. בנוסף, שקול להצטרף לקבוצת תמיכה רשמית עבור הורים יחידים באזורך.

02
מתוך 11

לוח זמנים הזמן להיות לבד

אִשָׁה with smartwatch

גואידו מיט / גטי

גילוף “לי זמן” הוא עצה עצה אחת להדהים. זה יביא לך ריפוי, תקווה, ופרספקטיבה. עכשיו, חשוב לך ליצור כיסים של זמן בחיים שלך כאשר אתה יכול פשוט להיות. זמן שבו אינך אחראי על השלמת משימה או מענה לשאלות. הגיע הזמן לחשוב, לחשוב, להרהר. זהו אחד החלקים החשובים ביותר של ייעוץ להורים חד הוריים חדשים, וזה אחד שאתה פשוט צריך לעשות את הזמן.

03
מתוך 11

לחשוב מחוץ לקופסה

מְהוּרהָר woman drinking coffee looking out window kitchen

תמונות של Hero Images / Getty

אם מציאת זמן לעצמך נשמע בלתי אפשרי, לשקול כמה פתרונות יצירתיים, כמו החלפת שמרטפות הזמן עם השכן או מתעורר חצי שעה לפני שאר הבית שלך. הזמן שאתה נותן לעצמך הוא יקר, וזה יהיה פורה לעזור לך להקים עתודות של כוח פנימי.

04
מתוך 11

להיות נוכח עם הילדים שלך

אַבָּא and daughter walking in the park together

סאלי אנסקומב / גטי

כאשר אתה עם הילדים שלך, לעשות מאמץ להיות נוכחית איתם. זה יהיה קל לסגת לתוך הלב שלך עכשיו, אבל זה הזמן שבו הילדים שלך באמת צריך אותך יותר מתמיד. פעילויות פשוטות כמו לשחק משחק לוח או לטייל יחד יכול ללכת דרך ארוכה לקראת תקשורת המסר שהחיים ימשיכו והם יהיו, בסדר, בסדר.

05
מתוך 11

קבל את העובדות על המצב שלך

אִשָׁה paying bills online at home

תמונות של Portra Images / Getty

אתה עלול להתפתות לקבל החלטות מהירות עכשיו על איפה לגור וכיצד להתמודד עם הכספים שלך. עם זאת, בורות בתחום זה יכול להיות מסוכן מאוד, ולכן יכול לעשות פריחה, החלטות uninformed. לעת עתה, לקחת את הזמן כדי לגלות איפה אתה עומד מבחינה כלכלית. לאסוף את המסמכים הדרושים כדי כך שכאשר אתה מוכן מבחינה רגשית לבצע שינויים, אתה תהיה מוכן ומסוגל לקבל החלטות מושכלות.

06
מתוך 11

לְהִתְאַבֵּל

נְקֵבָה entrepreneur working at desk in creative office space

תמונות של Hero Images / Getty

הבעת רגשותיך חשובה לבריאות הכללית שלך. שקול לכתוב בכתב עת או תזמון קבוע “תאריך” עם חבר לפרוק, לבכות, להתאבל. זה לא רק עצה הורות אחת; זה טיפ חיים. בין אם חוויתם את אובדן בן הזוג, את סוף הנישואין או את ההתאמה לחלום שפעם קיימתם על חייכם, חשוב להתאבל ולעבד את ההפסד לפני שאתם ממשיכים הלאה.

07
מתוך 11

שימו לב לבריאות גופנית

לִסְגוֹר up of hand picking tomato from basket.

Betsie ואן דר מיר / Getty תמונות

זה עשוי להיות זמן שבו אתה מרגיש שחוקים במיוחד למטה סחוט. קרב זה על ידי עושה את המאמץ לאכול מזונות בריאים ולבחור להמריץ דרכים דלק הגוף שלך. במקום להסתמך על קפאין נוסף, נסה לצאת לטיול בצהריים. בנוסף, מקבל מנוחה מספקת הוא חיוני לריפוי שלך ואת היכולת להתמודד. לוותר על הפיתוי לשבת מול הטלוויזיה. במקום זאת, לקרוא ספר לפרוש מוקדם.

08
מתוך 11

לזהות מה נותן לך כוח

צָעִיר woman athlete running

תמונות של ברוק פיפר / גטי

בעבר, כיצד טיפלת פעמים מאתגרות בחייך? מה הממריץ אותך ביותר ומזכיר לך שיש לך את הכוח הדרוש כדי לעמוד באתגר הנוכחי? דגש על מה עבד בשבילך בעבר. (לפני זמן קצר, אתה תהיה מתן עצות הורות יחיד ועצות לאחרים!)

09
מתוך 11

תן ללכת מה לא עובד

עֵסֶק woman looking over the city at sunrise.

עזרא ביילי / גטי

כמו כן, עזוב את מה לא עבד בשבילך. כשאתם עוברים את השנה הראשונה, חשבו על ההרגלים והחירות שלא שירתו אתכם היטב והחליטו לשנות אותם. בנוסף, אם יש דברים מן העבר כי אתה לא יכול לשנות, להרפות אשמה לא בריא וחרטה.

10
מתוך 11

דגש על חיובי

אַבָּא playing with his daughter outdoor

טנאסיס Zovoilis / Getty תמונות

זהו זמן של צמיחה חדשה בחיים שלך. קח את הזמן לחשוב על הדברים הולכים טוב בשבילך. גישה חיובית – אפילו בעיצומן של נסיבות קיצוניות – יכולה להעצים אותך להתקדם ולספק לילדיך דוגמה מוחשית לאסטרטגיות ההתמודדות שאתה רוצה שהם יאמצו.

11
מתוך 11

לבקש עזרה

אִמָא and daughter looking at cookbook in kitchen

תמונות של Hero Images / Getty

מבין כל ההורות יחיד ההמלצות המפורטות כאן, זה אחד הוא כנראה הכי קשה ליישם. עם זאת, עליך לדעת כי יש אנשים סביבך אשר היו שמחים לעזור! זכור גם, כי לבקש עזרה ולהניח לאחרים לתוך החיים שלך הוא מתנה לעצמך ו לאדם המסייע לך. שיתוף זה בחייו של זה בזמנים קשים מאשש את הקשר האנושי שלנו ומביא תחושה של מטרה לחיים היומיומיים.

No Replies to "לשרוד את השנה הראשונה שלך בתור הורה חד הורית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 4