סיבות לשמור על טופס חירום של הילד שלך טופס עדכני | insightyv.com

סיבות לשמור על טופס חירום של הילד שלך טופס עדכני

סיבות לשמור על טופס חירום של הילד שלך טופס עדכני

האם בית הספר או המטפל של ילדך ידעו כיצד להגיע אליך במקרה חירום? מה עם האקס שלך? השתמש בטופס יצירת החירום של הילד הניתן להדפסה כדי להבטיח שכל מי שמטפל בילדים שלך – מאנשי בית הספר לשכנים, לבני משפחה ולחברים – יכול להגיע לשניכם ברגע של הודעה מוקדמת. שתף עותקים עם השמרטפים של ילדיך, וזכור לפרסם עותק במיקום בולט גם בבית.

בדרך זו לא תהיה שאלה על מי לפנות במקרה חירום. 

מה לכלול בטופס יצירת החירום של הילד

הבעיה עם טופסי החירום ביותר היא שאין מספיק מקום לשני פרטי הקשר של ההורים, כולל כתובות מגורים, מספרי טלפון ומידע עבודה. לכן טופס החירום של הילד הזמין כאן כולל:

 • פרטים ליצירת קשר מלא עבור שני ההורים
 • הרופא והרופא של הילד
 • עד שלושה אנשי קשר נוספים
 • שטח להקלטת הביקור של המשפחה שלך לוחות זמנים עבודה

הנחיות כיצד להשתמש בטופס יצירת החירום של ילדך

 1. הדפס את טופס יצירת החירום של ילדך. הערה: הטופס הוא בפורמט PDF. באפשרותך להוריד את Adobe Acrobat Reader אם המחשב אינו מוגדר לקריאת מסמכי PDF.
 2. מלא את הפרטים שלך. הקפד לכלול את הטלפון הסלולרי שלך ואת מספרי העבודה.
 3. הוסף את המידע של לשעבר שלך.
 4. הוסף פרטים ליצירת קשר למבוגרים אחרים בחיי הילד שלך, כגון סבים מקומיים, דודות, דודים ושכנים קרובים שיכולים לטפל בילדך בשעת חירום.
 1. ליצור עותקים רבים ככל שאתה צריך.
 2. שמור תוספת כדי לפרסם על המקרר שלך, כך שהוא נגיש בייביסיטר ואת הילדים שלך.
 3. להפיץ עותקים לכל אדם שאכפת לו הילדים שלך.
 4. עדכן את הטופס והפץ עותקים חדשים בכל פעם שמידע הקשר שלך (או של ה- ex) שלך משתנה עקב מספר טלפון נייד חדש, עבודה חדשה או העברה.

  שאלות נפוצות

  האם אני באמת צריך להשתמש בטופס כזה?
  כן. להיות מוכן חירום פירושו להיות מוכן לא צפוי. גם אם אתה בדרך כלל עם הילדים שלך 24/7, אתה צריך להפיץ עדכני עותקים של טופס זה חירום טופס לכל מי היה פוטנציאל טיפול עבור הילדים שלך אם היית חולה או מחוץ לעיר. 

  מי צריך עותק של הטופס?
  כל אחד וכל מי שאיכפת לילדים שלך בהיעדרך. זה עשוי לכלול בייביסיטר, שכנים, בית הספר / מעונות יום, בני משפחה, ואת כל הגיבוי שלך ספקי שירות.

  האם אני צריך את הטופס נוטריוני?
  לא. הטופס שלך לא צריך להיות נוטריוני, כי אתה לא משתמש בו כדי לתקשר את הסכמתך לטיפול רפואי, כפי שהיית עושה עם טופס שחרור רפואי.

  האם אני לשעבר ואני צריכים להסכים על מה מופיע בטופס זה?
  לא. הטופס מפרט את כל מספרי הטלפון שלך, מידע על לוחות זמנים של הורות, ומספרי הטלפון של רופא הילדים, רופא השיניים והבית הספר / טיפול בילדים.

  כמה מספרי טלפון אני צריך לכלול?
  אתה צריך לכלול את כל המספרים שבהם שני ההורים ניתן להגיע. בדרך כלל, זה יכלול את הבית שלך, עבודה, ואת מספרי הטלפון הסלולרי. יש גם טופס על טופס כולל מספרי טלפון נוספים, כגון חברים ושכנים אתה מסתמך על חירום.

  באיזו תדירות עלי לעדכן את טופס יצירת החירום שלי?
  בדוק את טופס יצירת החירום שלך לפחות פעם בשנה ועדכן אותו בכל פעם שהמידע משתנה. לדוגמה, אם האקס שלך מקבל עבודה חדשה, הדפס עותקים חדשים של הטופס כדי שתוכל לעדכן את פרטי הקשר שלו בהתאם.

  No Replies to "סיבות לשמור על טופס חירום של הילד שלך טופס עדכני"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 67 = 72