21 יום האהבה ההריון הכרזה על רעיונות – insightyv.com

21 יום האהבה ההריון הכרזה על רעיונות

חג האהבה הוא הזדמנות לזוגות לחגוג. עבור כמה זוגות היום הוא מיוחד במיוחד, כמו רבים בוחרים את חג האהבה להודיע ​​שהם מצפים לתינוק. אם אתה חושב על שיתוף החדשות שלך זה ולנטיין, אז אתה צריך לבדוק את ההכרזה 21 ההכרזה שלנו רעיונות. יש משהו עבור כל זוג מ יורה תמונה לסרוק רעיונות תמונה.

21 יום האהבה ההריון הכרזה על רעיונות

1. Sweetheart סגנון קנדי ​​וסריקה תמונה

בסביבות חג האהבה אתה עשוי לראות ממתק מתוק קטן בחנויות. הממתק מכיל מסרים קטנים כגון אהבה אמיתית. הרעיון הראשון שלנו כולל ממתקים בסגנון ממתקים כי היה מותאם אישית עם תאריך היעד. הממתק נמצא בקערה ליד תמונת הסריקה. זוהי דרך מתוקה לחלוק את החדשות מרגש, זה יהיה גם תמונה חמוד להסתכל אחורה בשנים הבאות.

אהובה Style Candy and Scan Photo

2. צילום חמוד ולנטיין לצלם

אתה יכול להרכיב צילום של ולנטיין לירות כדי ליצור את ההודעה שלך. זו תמונה חמודה תכונות אמא ל-להיות מחזיק לוח כי קורא “אנחנו כל כך נרגש לומר כי האהבה הקטנה שלנו היא בדרך” עם תאריך היעד. אבא לעתיד הוא קופץ באוויר. תמונה כזו היא מהנה ותקבל את כל המשפחה והחברים שלך מתרגש על הגעתו החדשה.

חָמוּד Valentine's Pregnancy Photo Shoot

3. מיוצר עם אהבה Suit וסריקה תמונה

זוגות רבים חולקים את התינוק שלהם לסרוק תמונות. זה רעיון ההודעה הבאה מראה איך אתה יכול ליצור תמונה חמודה ולנטיין עם הסריקה שלך. הסריקה לתינוק הושמה בחליפת תינוקות שאומרת באהבה בחזית ושניהם מוקפים בלבבות. חליפת תינוק כמו זו מושלמת להודעת חג האהבה.

עָשׂוּי with Love Onesie and Scan Photo

4. בייבי בלון

הרעיון הבא שלנו מראה איך אתה יכול להוסיף בעדינות את נושא האהבה להודעה שלך. זוג זה עומד מול בלון כסף כסף, ואת אמא לעתיד יש בלונים לב ורוד ואדום. הבלונים לתת את התמונה הם האווירה של ולנטיין בלי להיות יותר מדי על הדף.

תִינוֹק Balloon Pregnancy Announcement Idea

5. אהבה הלב קוקי Cutter תמונה

האם אתה אוהב לבשל ולאפות? אז זה הרעיון הבא בשבילך! תמונה זו כוללת שלושה חותכי עוגיות בצורת לב עם חותך עוגיות קטן בתוך אחד האחרים. באזור סביב יש עוגיות בצורת לב ומזג של ולנטיין. זוהי דרך חמוד יצירתי להראות שאתה מצפה תוספת חדשה למשפחה שלך.

אהבה Heart Cookie Cutter Pregnancy Announcement

6. שיר האהבה ולסרוק תמונה

ורדים אדומים, סיגליות כחולות הוא שיר ולנטיין קלאסי. הזוג הבא הכריז על ההיריון בגירסה משלו של השיר. יש לוח שקורא “ורדים אדומים, סיגליות כחולות, אנחנו מצפים לתינוק מספר 2”. השיר יש בלב גרלנד סביב זה כמו גם את התמונה סריקה. אנחנו אוהבים את הרעיון הייחודי הזה!

אָהוּב's Day Pregnancy Announcement Idea

7. הודעה על אחים

אם כבר יש לך ילד, אתה יכול לקבל אותם מעורב עם ההודעה של התינוק החדש. זוג זה יצר תמונה חמודה עם הילד הבכור שלהם ואת התמונה סריקה של התינוק עם נושא האהבה. משפחה וחברים יאהבו את ההודעה וזה יהיה נהדר להסתכל אחורה בשנים הבאות.

אָח אוֹ אָחוֹת Pregnancy Announcement

8. בלוני לב וגיר

אהב את הרעיון הלוח מלכתחילה בפוסט? אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא שלנו. בתמונה זו אמא לעתיד הוא מחזיק לוח עם “אהבה באוויר ויש לנו כמה חדשות גדולות לשתף” כתוב על זה עם תאריך היעד. אבא מחזיק בלוני לב אדומים. זוהי דרך פשוטה אך חמוד לחלוק את החדשות התינוק שלך זה חג האהבה.

לֵב Balloons and Chalkboard Pregnancy Announcement

בייבי סרוק לב אהבה

לאחר מכן, יש לנו רעיון יפה צילום סריקה. זוג זה יצר צורת לב אהבה עם תמונות הסריקה של התינוק. במרכז הלב יש חליפת תינוק חמודה. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם תמונות סריקה שלך ואתה יכול לשים כל חליפה באמצע. אנחנו אוהבים את הרעיון הייחודי הזה!

תִינוֹק Scan and Onesie Pregnancy Announcement

10. כלב חמוד בלונים הכרזה

חיות מחמד הן חלק מהמשפחה. הבא, יש לנו רעיון ההודעה כי תכונות הכלב המשפחה. הכלב יושב עם לוח שכותרתו “אני מקבל אחות” עם צילום סריקה בלונים ורודים. לא רק זה הודעה חמוד אבל המשפחה והחברים יכולים גם ללמוד את מין התינוק.

חיית מחמד Pregnancy Announcement Idea

No Replies to "21 יום האהבה ההריון הכרזה על רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.