8 דרכים לתת כסף לנכדים שלך – insightyv.com

8 דרכים לתת כסף לנכדים שלך

בטח, סבא וסבתא אוהבים לקנות גביעי גלידה וטיולים קרוסלה עבור הנכדים שלהם, אבל רוב המשאבים בסופו של דבר להחליט שהם רוצים לעשות משהו גדול יותר, משהו שישפיע על חייהם של הנכדים שלהם. אחר כך הם מתמודדים עם ההחלטה איך לתת כסף לנכדיהם. זו לא החלטה להיות קל. אלא אם כן לסבים יש חשיבה פיסקלית ניכרת, ייתכן שיהיה עליהם להתייעץ עם מתכנן פיננסי.

אבל הנה סיור מהיר דרך האפשרויות הזמינות.

לתת כסף באופן מוחלט

כמה סבים רוצים ליהנות מתוצאות המתנות שלהם. הסבים האלה מעדיפים לתת כסף באופן מוחלט, כך שהם יכולים לראות את הנכדים שלהם ליהנות ממנו. כיום סבים יכול לוותר על $ 14,000 בשנה לנכדים מבלי לשלם מס מתנה.

הבעיה עם מתנות ברורות היא כי ילדים רבים חסרים את היכולת להוציא כסף בתבונה. פתרון אחד הוא לשים את הכסף בחשבון קסטודיאלי בשם אחר – בדרך כלל הורה – לשלוט בו. לשפשף את זה יש כמה הורים הם לא מנהלים חכמים גם. סיבוך נוסף הוא שהכסף יעבור לנכד כאשר הוא מגיע לגיל החוקי של הרוב, שהוא 18 ברוב המדינות, ובנקודה זו הכסף יכול להיות מנוצל לכל דבר.

תשלום עבור חוויות

כמה סבים בחר לשלם עבור מחנה, שיט, טיול או ניסיון אחר עבור הנכדים או אפילו לכל המשפחה.

“אני מבלה את הירושה שלך”, כך סבורים לפעמים הסבים, אבל משפחות רבות אוהבות את צורת ההמתנה הזאת. הנכדים מקבלים חוויות שלא היו להם אחרת, והסבים מגיעים לראות אותם נהנים. הוצאות אלה נעות לעומת 14,000 $ דמי מתנה, אם כי, כך סבים שרוצים לעשות את שניהם צריכים לתכנן בהתאם.

תשלום עבור טיפול רפואי או שכר לימוד

זה לא זוהר כמו נסיעה לחו”ל, אבל סבים רבים יכולים גם לכסות הוצאות רפואיות או רפואית שכר לימוד בבית הספר הפרטי. יש גם לשלם עבור ביטוח בריאות. הוצאות אלה אינן נחשבות לגבי דמי ההמתנה, כל עוד הכסף משולם ישירות לספקים. .

כלי רכב אחרים להעברת כספים

אג”ח לחיסכון הם עדיין בסביבה, למרות שהם לא נראים הרבה כמו שהם היו. אג”ח החיסכון כבר לא שהונפקו נייר אבל הם נמכרו בצורה אלקטרונית. עכשיו אתה יכול לשים כל סכום של כסף אג”ח חיסכון ולא להיות מוגבל לזרמים ספציפיים. אג”ח לחיסכון איבדו טובות בשנים האחרונות בשל ביצועים גרועים בתקופות האינפלציוניות, אך חלקן עדיין משתמשות בהן למטרות אבטחה. הם גם אחד מסוגי ניירות הערך הקטינים שיכולים להחזיק בשמם. בנוסף, הטבות מס זמינות על חלק מהכנסות האג”ח כאשר נעשה שימוש בהוצאות חינוך מוסמכות. קבל מידע נוסף על חיסכון אג”ח של ניירות ערך Exchange (SEC).

אג”ח קופון אפס הן איגרות חוב שנרכשו בהנחה עמוקה ומגיעות לערכן המלא לפדיון, בדרך כלל לאחר חמש, עשר או חמש-עשרה שנים. כמה סבים כמו מתנות נכדים עם אג”ח קופון אפס כי יבשילו בזמן מסוים, כגון השנה הם בוגר תיכון.

משרד האוצר האמריקני נושא אג”ח של קופון אפס, אך גם תאגידים וגופים ממשלתיים אחרים. ה- SEC גם יש מידע על אפס קופונים אג”ח.

נתינה לנכדים היא גם אפשרות. אם אתה בעל המניות כי יש להעריך במידה ניכרת, אתה עשוי להרוויח על ידי מתן אותו לנכדים, אשר לא יצטרכו לשלם מס על רווחי הון. כמובן, אתה יכול גם לקנות מניות לתת לנכדים, או על ידי רכישת מניות ישירות או לרכוש אותם באמצעות חשבון קסטודיאלי בבית ברוקראז ‘. כמה חברות ברוקרים מציעים מבצעים מיוחדים עבור חשבונות קסטודיאלי.

תשלום עבור קולג ‘

רוב הסבים אשר להפריש כסף עבור הנכדים שלהם מתכוונים כי יש להשתמש בו עבור המכללה. עם עלויות גבוהות עולה, עם זאת, סבא וסבתא צריך להעריך את המצב הכספי שלהם בזהירות לפני התחייבות לשלם עבור רוב או כל השכלה אקדמית.

(ראה סבים צריכים לשלם עבור המכללה.)

למרות רבים של שיטות gifting לעיל ניתן להשתמש כדי לשלם עבור המכללה, יש גם כמה אמצעים מיוחדים לשלם עבור המכללה של הנכד. אולי הפופולרי ביותר הוא תוכנית 529, על גמישות והטבות המס שלה. הכסף המוטל על 529 עדיין שייך לסבא וניתן לעבור לנכד אחר אם יש צורך, או לקבל בחזרה על ידי תשלום 10% עונש. הסבים צריכים להיות מודעים איך 529 ישפיע על חבילת הסיוע הכספי של הנכד. התשובה הקצרה היא כי החשבון עצמו לא ייחשב, אבל תשלומים במהלך שנה אחת ייחשב בעת יצירת חבילת סיוע כספי לשנה הבאה. זה יכול להיות חכם כדי לדחות תשלומים עד השנה האחרונה של הנכד, אם הלימודים אינם בתוכנית, כי לא תהיה חבילת סיוע פיננסי עתידי להיות מושפעים.

A Coverdell חינוך חשבון החיסכון, שנקרא בעבר IRA החינוך, היא אפשרות נוספת. אסטרטגיה זו מציעה את הטבות המס של IRAs רגיל, אבל רק 2,000 $ לכל ילד בשנה ניתן להשקיע, ואת החשבון מועבר הילד כאשר הוא או היא בגיל. כמו כן, סבא וסבתא עם הכנסות שש דמויות הפנים מופחת גישה לתוכנית זו, או עשוי להיות זכאי לחלוטין.

ללא מחויבות

אולי אתה מלמד את הנכד שלך על כסף מגיל צעיר. אם כן, כבוד לך. עם זאת, אין ערובה כי שיעורים כאלה יהיה מקל.

לפני שאתה נותן סכום משמעותי לנכד, יודע איזה סוג של נותן לך. אם אתה תהיה כועסת אם הכסף שאתה נותן אינו בשימוש בתבונה, מקל על שיטות אלה המאפשרים לך את השליטה ביותר. ברגע שהכסף הוא בשם של נכד, מנסה לכוון איך זה בילה או ביקורת על החלטות הנכד שלך רק יגרום רגשות קשים. וזה יגרום את העלות של המתנה גבוה מדי.

חלופה אפשרית היא להשאיר את הנכדים עיזבון כאשר אתה מת. למידע נוסף על כסף מוכן לנכדים ולתכנון אחר של סוף החיים שיש לסבים לשקול.

No Replies to "8 דרכים לתת כסף לנכדים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.