כיצד לקבל גבות שעווה מושלמת בבית – insightyv.com

כיצד לקבל גבות שעווה מושלמת בבית

שעווה הגבות שלך היא אפשרות פופולרית כדי tweezing כי זה די מהר יכול להימשך שבועות, אבל סלון ומחירי ספא באמת יכול להוסיף. אם אתם מחפשים לחסוך קצת כסף, אתה יכול לעשות את זה בבית עם תהליך זה לוקח בערך חצי שעה.

השתמש שעווה קרם מחומם בסיר שעווה. קרם שעווה הם סוגי עדין ביותר של שעווה, ולכן הם עובדים היטב באזור העדין, רגיש העין. שעווה מחוממת הולך לתפוס את השיער הרבה יותר מאשר רצועות שעווה קרים מראש ייתן תוצאות חלקות.

מה אתה צריך

לאסוף את כל הפריטים שאתה צריך לפני שתתחיל שעווה. אם אינך הבעלים של כל אלה, השתמש בזה כרשימת קניות:

 • שעווה חם יותר
 • קרם שעווה
 • טרום שעווה ניקוי
 • אבקה בייבי
 • מוסלין או רצועות פלון
 • ריהוט עץ
 • מסיר שעווה לעור (ניתן להשתמש בשמן תינוקות או ג’לי נפט)
 • תחליב לאחר שעווה או ג’ל המבוסס על אלוורה
 • מַלְקֶטֶת

להתכונן

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקנות ערכת שעווה גבה המכיל שעווה שמנת. בדוק את אורך השיער על הגבות שלך; זה צריך להיות בערך רבע אינץ ‘ארוך. אם זה לא, לחכות שבוע בערך ולבדוק שוב. 

לפני שתתחיל, אתה צריך להחליט איזה צורה אתה הולך. נשים צריכות להביט בצורות גבות, וגברים צריכים להבריש את הגבות בטרם יחליטו אילו שערות לקחת ולעזוב. השתמש אבקת גבות או עיפרון כדי למלא את הגבות שלך, כך שהם נראים בדיוק כמו שאתה רוצה; זה עושה את זה קל לעקוב אחר הקו עם השעווה. אתה רוצה להסיר רק את השיער כי הם מחוץ לצורה שמילאת.

כאשר החלטתם על המראה שלך, סיכה או למשוך בחזרה את השיער שלך, כך שאתה יכול לראות את הגבות בבירור ולא לקבל כל שעווה בשיער שלך.

אם זה הכרחי, לקצץ את הגלים שלך. צחצח את הגבות שלך ישר עם מסרק עדין או מברשת מצח. אם יש כמה שיער ארוך יוצא הצורה הטבעית שלך על גבי, רק לקצץ מה הוא מחוץ לצורה עם מספריים קטנים (רצוי מספריים גבות).

אם יש לך גבות ארוכות או מאוד עבותות, ייתכן שיהיה צורך בתפזורת גדולה יותר.

השתמש מראש שעווה ניקוי על הגבות שלך סביב העור ולהסיר את כל שאריות עם צמר גפן או ספוגית. ואז להחיל אבקה קלה של התינוק או אבקת שעווה עם צמר גפן. אל תגזימו על האבקה; יותר הוא לא יותר טוב.

שעווה הדפדפן שלך

כאשר כל הכנה זה נעשה ואתה חימם את השעווה לטמפרטורה הנכונה, אתה מוכן האטרקציה העיקרית. (שעווה צריך להיות חם אבל לא חם מדי, עם עקביות של חמאת בוטנים.אם השעווה נראה כמו שמן, זה יותר מדי חם, תן לו להתקרר עד שזה נראה כמו חמאת בוטנים). החל את שעווה שמנת באופן שווה בכיוון של צמיחת שיער באמצעות מקל עץ כדי לעצב את החלק התחתון של המצח שלך. זה לוקח דיוק. אתה רוצה מספיק שעווה ביסודיות לכסות את השיער אבל לא כל כך סמיך כי השעווה מחלחל על השיער כי אתה לא רוצה להסיר.

החל רצועת גבה בכיוון של צמיחת שיער, משאיר חלק ברצועת שאריות בסוף לא מחובר לשיער כמו לשונית. לדוגמה, אם השיער גדל משמאל לימין, להשאיר את רצועת השאריות בצד ימין. לחץ בחוזקה את היד על רצועת לכיוון של צמיחת השיער כמה פעמים כדי להבטיח כי שעווה הוא מצרף את המצח ויש לו קצת קריר.

(קל יותר להניח את הרצועות במקומות שאתה רוצה על הגבות שלך אם הם קטנים, לחתוך אותם לחתיכות על 1 / 4- על ידי שלושה אינץ ‘).

כאשר אתה מרוצה כי רצועת המצורפת ואת שעווה התקרר קצת, לתפוס את קצה הרצועה שאינה מחוברת הגבה שלך. להחזיק את העור מתוח ביד אחת ולהסיר את רצועת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער במשיכה אחת מהירה, כל הדרך לצד השני. אל תמשוך את הרצועה. לחץ על הגבה שלך עם היד קצת כדי להקל על הכאב. אם יש עדיין קצת שעווה בגבה שלך, לשים את הרצועה בחזרה ולאחר מכן להסיר אותו שוב.

ברגע שאתה מסיים עם הצד התחתון של אחד המצח, לעשות את אותו הדבר עבור המצח השני, ואז באמצע וצמרות משני הגלים. למעלה, רק לעשות ניקוי מינימלי כדי להסיר שיער תועה מחוץ לצורה הרצויה.

בדוק כדי לוודא את הגלים להתאים תוך כדי עבודה. השתמש פינצטה כדי להסיר כל שערות כי החמיצו על ידי שעווה ו לכוונן את הצורה.

אחרי שעווה

לאחר שתסיים ואתה מרוצה הצורה של הגבות שלך, להסיר את שארית הנותרים עם מסיר שעווה או שמן טבעי כי הוא בטוח לשימוש על הפנים שלך. לאחר מכן להחיל קרם לאחר שעווה או תחליב המבוסס על אלוורה או ג’ל כדי להרגיע את האזור ואת טמפ למטה אדמומיות. אם אתם מפתחים אדמומיות רצינית יותר, דאב על קצת קרם קורטיזון.

טיפים

בגלל העור סביב העיניים הוא רך ואתה עובד קרוב לעיניים שלך, טיפול מיוחד צריך לקחת כאשר אתה שעווה הגבות שלך:

 • אין שעווה גבות אם אתה לוקח Accutane ופעל אחר זהירות שעווה ואזהרות לפני שתתחיל.
 • שעווה את הגבות שלך מול מראה גדולה (לא ביד), כך שתוכל לראות בבירור.
 • בפועל באמצעות שעווה על חלק קטן של הגוף שלך, כמו הזרוע שלך, אז אתה מקבל את התחושה של זה. תמיד לבדוק כמות קטנה של שעווה על פרק היד שלך כדי לוודא שזה חם, לא חם.
 • אם אתה מודאג לגבי כאב, להחיל ריסוס קהה על צמר גפן ולאחר מכן לאזור הגבה. היזהר מאוד לא לקבל את זה לתוך העיניים שלך.
 • היזהר מאוד בעת החלת השעווה ליד העיניים שלך עם המוליך. אם אתה מעדיף, להשתמש בגליל על שעווה על אשר בטוח לשימוש גבות כי השעווה נוטה פחות לטפטף לתוך העיניים.

No Replies to "כיצד לקבל גבות שעווה מושלמת בבית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.