6 סימנים אתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך – insightyv.com

6 סימנים אתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך

אמנם ייתכן שהיה זמן שבו היית מאוהב עמוק עם השותף שלך, המציאות היא שלפעמים אלה רגשות אינטנסיביים של שמחה אושר לא תמיד האחרון. ובעוד אתה יכול באמת אכפת השותף שלך ואת רוצה את הטוב ביותר עבורו או לה, חשוב להיות מסוגל לזהות את שישה סימנים ברורים כי אתה בעצם נופל מתוך אהבה עם אדם זה. כמובן, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לפגוע באדם הזה או לשבור את הלב שלו, אבל זה הכרחי כי אתה מקשיב הלב שלך גם כן.

1. אתה לא מצפה לבלות יחד.

אחד הסימנים הברורים כי אתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך היא כי אתה לא מעוניין להתעסק איתו או לה, שיש כל הזמן לבד או להיות קרוב ואינטימי אחד עם השני. למעשה, בעוד שאולי היה זמן שכל מה שרצית לעשות זה להיות ביחד ולבלות, הרצון הזה להיות בלתי נפרד נראה מעטים ומרוחקים. במילה אחת, אם צריך להיות עם השותף שלך לבד היא מחשבה לא נעימה ולא נעימה, המחשבה הבאה שלך צריך להיות שאתה נופל מתוך אהבה עם אדם זה.

2. אתה לא פתוח עם השותף שלך.

עוד סימן לספר כי אתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך היא כי אין לך עוד צורך, אנרגיה או רצון לפתוח אותו אליו. ובעוד אתה יכול להיות פעם אחת לגמרי ישר, ישר יותר מאשר מוכן לחלוק את הרגשות הפנימיים ביותר שלך ואת הרגשות איתו, אתה פתאום לא מעוניין אפילו לדון עם השותף שלך מה באמת על המוח שלך.

וכאשר אתה כבר לא רוצה להיות פתוח עם אותו או אותה, זה אינדיקציה ברורה כי פרק האהבה של היחסים שלך מגיע עכשיו לסגור.

3. אתה מחפש הזדמנויות להיות בלי השותף שלך.

אם אתה תוהה אם אתה יכול להיות נופל מתוך אהבה עם השותף שלך, סימן אחר הוא שאתה מעדיף לבזבז זמן לבד או עם אחרים על ההוצאות עם השותף שלך.

למעשה, אתה עלול למצוא את עצמך הולך בדרך שלך לתכנן לילות עם קבוצה של חברים שלך, לראות סרטים על עצמך רק כדי לברוח או אפילו לקחת את הדרך הביתה רחוק מהעבודה כדי להימנע מלהיות עם השותף שלך עבור עוד רגע שאתה צריך. במילים אחרות, כאשר אתה מנסה למצוא דרכים שונות להיות בלעדיו, ברור כי הרגשות שלך עבור אדם זה הם עכשיו ללא אהבה.

4. אתה בוחר שתיקה על חילוקי דעות עם השותף שלך.

אינדיקטור נוסף שאתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך הוא שאתה כבר לא מדבר כאשר אתה לא מסכים איתו או לה. ובעוד זה אולי נראה מפתיע כי חוסר סכסוך הוא סימן של רגשות דוהה, אתה יכול לבחור להישאר שותק כאשר אתה כבר לא אוהב את השותף שלך, כי אתה מרגיש שזה לא שווה להילחם יותר. וכאשר אתה בוחר להימנע טיעונים ולא לפתור בעיות ולעבוד באמצעות בעיות יחד כמו זוג, זה ברור כי אתה נופל מתוך אהבה. 

5. אתה מרגיש חסר תקווה לגבי העתיד שלך ביחד.

אם אתה תוהה אם אתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך, סימן נוסף הוא פשוט מבוסס על איך אתה מרגיש לגבי העתיד שלך כזוג. למעשה, אם אתה מרגיש אומלל, unoptimistic ולא נוח עם המחשבה להיות עם האדם הזה לטווח הארוך, התשובה הקצרה היא שאתה נופל מתוך אהבה איתו או שלה.

במילה אחת, אם העתיד שלך יחד נראה משעמם ועמום, הרגשות האוהבים שלך בוערים.

6. אתה משתוקק למישהו ו / או משהו אחר.

סימן נוסף שאתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך הוא שאתה חושב על מישהו ו / או משהו אחר. למעשה, ייתכן שאתה משתוקק לרעיון של בן זוג אחר, שאפילו לא קיים בחייך. וכאשר אתה יודע בלב שלך שאתה רוצה להיות עם מישהו אחר ו / או רוצה משהו יותר בבן זוג, ואולי גם מתוך מערכת יחסים, ברור כי האהבה שהיו לך עבור השותף הנוכחי שלך כבר לא שם.

No Replies to "6 סימנים אתה נופל מתוך אהבה עם השותף שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.