האם זוגות הומואים יש סקס יותר לעתים קרובות מאשר זוגות ישר?

האם זוגות הומואים יש סקס יותר לעתים קרובות מאשר זוגות ישר?

כמה פעמים זוגות הומוסקסואלים מקיימים יחסי מין? שתיים, שלוש, אולי ארבע פעמים בשבוע? כמה פעמים זוג הטרוסקסואלי מקיים יחסי מין? עשיתי מחקר קטן, ומה שגיליתי אולי יפתיע אותך.

ציפיות מיניות 

זה לא יוצא דופן להשוות את הבריאות של מערכת יחסים עם כמה פעמים אתה עושה סקס. כאשר מערכות יחסים להתיישב במשך השנים, תדירות המין יכול לרדת, מה שמביא לחוסר ביטחון מוגבר.

אבל וושינגטון פוסט דיווח ב -2015 על מחקר שמצא כי גברים הומוסקסואלים ביחסים בין בני אותו מין נוטים לתקשר טוב יותר מזוגות הטרוסקסואליים, במיוחד כאשר היחסים ביניהם עלולים להיות מוטרדים, ונתונים אחרים מצביעים על כך שהדבר עלול לגרום להם לקיים יחסי מין לעתים קרובות יותר, גם כאשר מערכת היחסים גיל או מתקשה. 

המציאות 

למען האמת, זוגות ישר, נשוי לקיים יחסי מין על שבע פעמים בחודש. לעשות את המתמטיקה. זה עובד עד פחות משבוע בשבוע. אז אם זה שווה לך ביחסים הומוסקסואלים, אתה יכול להירגע כאשר אתה יודע שאתה לא לבד במה שאולי נראה כמו לרוץ נתקע.

אז מה קורה? ללא קשר לנטייה מינית, כונני המין נמצאים בשיאם כאשר אנו צעירים, כך גיל יש משהו לעשות עם זה. אם אתה והשותף שלך נמצאים בסוף שנות החמישים המאוחרות שלך, אתה עשוי לגלות כי אתה כבר האט קצת מאז היית בשנות העשרים שלך.

 

וכאמור, זוגות הומוסקסואלים וזוגות ישרים נוטים לקיים יחסי מין בתדירות נמוכה יותר ביחסים ארוכי טווח. "שיעור מיני" של שלוש פעמים בשבוע או יותר עבור זוגות הומואים בשנתיים הראשונות של מערכת יחסים הוא כמעט 70 אחוז. זה יורד ל 50% פחות עבור זוגות ישר ו כ 33% עבור זוגות לסביות.

במילים אחרות, גברים הומוסקסואלים במערכות יחסים קצרות טווח יש כ -20% יותר יחסי מין מאשר גברים סטרייטים במערכות יחסים קצרות יותר ויותר מכפליים מזה של זוגות לסביות נהנים. 

אבל המספרים החסרים לזוגות שהיו יחד 10 שנים או יותר: רק מעל 10% מהזוגות ההומואים עדיין מקיימים יחסי מין שלוש פעמים בשבוע, מתחת ל -20% מהזוגות הטרוסקסואלים נהנים מתדירות זו, וזה יורד לכ -1% לסביות. הנתונים הסטטיסטיים נאספו ממחקרים שונים שהתרחשו בסוף שנות התשעים ועד 2011. 

הגדלת התדירות המינית שלך

החיים קורה, ואם הציונים שלך מתחת לממוצע, יכול להיות שיש כמה סיבות למה. לחץ בעבודה, זן יחסים, בעיות אישיות ודברים אחרים יכולים להפחית את הליבידו או פשוט להפחית את הזמן שיש לך זמין לאינטימיות.

זוגות הומוסקסואלים עשויים להיות בעלי יתרון על זוגות הטרוסקסואליים גם בהקשר זה, משום שהמחקר שפורסם על ידי וושינגטון פוסט מצא גם כי זוגות הומוסקסואליים שחיים יחדיו מחלקים את המטלות הביתיות והאחריות באופן שווה יותר בינם לבין עצמם, במקום להקצות להם מיגדר. פחות עבודה יכולה להיות משחק יותר כאשר אף אחד מבני הזוג אינו עמוס.

לא משנה למה חיי המין שלך נגרר, יש דרכים אתה יכול לשפר את זה ולהגדיל תאימות מינית שלך עם קצת מאמץ.

 אחרי הכל, כימיה טובה יותר מובילה למין טוב יותר.

No Replies to "האם זוגות הומואים יש סקס יותר לעתים קרובות מאשר זוגות ישר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 80 = 82