כיצד להיפטר של תער גילוח? | insightyv.com

כיצד להיפטר של תער גילוח?

ניסיתי כל כך הרבה דברים כדי לקבל ניסיון גילוח חלקה, אבל תמיד הייתי בסופו של דבר עם כוויות גילוח נורא. למזלנו, חבר שלי שיתף את השיטה הזאת גילוח איתי, וזה באמת, באמת עובד! בהתחלה היו לי ספקות, כי זה נשמע כל כך זול ופשוט. היום, אני מאושרת בשיטת הגילוח החדשה שלי ואני חיה ללא חיים.

כדי למנוע כוויות גילוח, תצטרך מרכך, שמן מינרלי טהור ותער חדש. כן, זה פשוט!

 8 שלבים איך לגלח את Ladyparts כמו מקצוען:

שלב 1:

חתוך את הפאבים שלך במספריים. חתוך אותם קצר ככל שתוכל.

שלב 2:

קח אמבטיה ארוכה, חמה או מקלחת ושטוף את חלקי הגברת שלך. לאחר עור נקי הוא חיוני למניעת זיהומים. בגלל זה, מומלץ בחום להתגלח במקלחת / אמבט או מיד לאחר מקלחת / אמבטיה.

שלב 3:

החל קצת מרכך כדי להפוך את pubes רכה. תשאיר את זה על כמה שניות. מרכך מרכך את העור והשיער ומאפשר הסרת שיער יעילה יותר.

שלב 4:

לשטוף את המרכך.

שלב 5:

החל הרבה שמן מינרלי טהור (ללא תוספים או ריח) לאזורים אתה הולך להתגלח. מעסים את האזורים לכמה דקות עם השמן. אם אין לך שמן מינרלי, אתה יכול להשתמש קוקוס או שמן ענבים.

שלב 6:

לגלח אזורים עם תער חדש. אין להשתמש בסכין גילוח ישנה מלוכלכת ומשעממת. הם לחתוך לגרות את העור. ראשית לגלח את השיער ולאחר מכן נגדה לסיום חלקה. בזמן גילוח, לשמור על שטיפה באזור עם מים כדי לראות מה אתה עושה. שמור מחדש החלת הרבה שמן מינרלי.

שלב 7:

לאחר שתסיים לגלח, לשטוף את העור עם מים ויבש אותו בעדינות עם מגבת נקייה. החל שמן כדי להרגיע את העור. במידת הצורך, ניתן גם להחיל אותו לפני השינה.

אז זהו זה! עם שיטה זו פשוטה ופשוטה, אתה כבר לא צריך להתמודד עם כוויות גילוח / בליטות, פצעונים, רוך, שערות צומח ואדמומיות. ניתן גם להחיל את שיטת הגילוח על הרגליים או על כל אזורי הגילוח האחרים. זה משאיר גימור מבריק ויפה על העור שלך.

 העצות החשובות ביותר בכל הנוגע להסרת שיער:

1. תמיד להשתמש בכלי נקי וחד.

2. תמיד לנסות להסיר שיער באותו כיוון שהוא גדל.

3. תמיד לחות לאחר הגילוח.

אֵיך to Shave your Ladyparts

No Replies to "כיצד להיפטר של תער גילוח?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 + = 38