כיצד לזהות ולהימנע רכישת מזויף UGG Boots | insightyv.com

כיצד לזהות ולהימנע רכישת מזויף UGG Boots

כיצד לזהות ולהימנע רכישת מזויף UGG Boots

למרות מה שאולי קראת במגזין האופנה האהוב עליך, מגפי UGG ממשיכים להיות פופולריים. אמנם הם לא יכולים למכור כמו שהם עשו פעם, סביב החגים, המגפיים מ UGG ® אוסטרליה יכול להיות קשה לשמצה למצוא. זה יכול להוביל ייאוש ואם מישהו ברשימה שלך יש להגדיר את הלב על זוג UGGs, ייתכן שתרצה לקפוץ באתר הראשון טוען כי יש להם במלאי – אולי אפילו במחיר למחצה.

אז מה הבעיה עם UGGs מהירה וזולה? ובכן, ייתכן שאתה קונה זיופים. יש שוק ענק עבור נעליים מזויפות שם המותג במיוחד עבור UGGs. למרבה הצער, יש המון אתרים לפרסם מוצרים UGG ® אוסטרליה, כאשר הם באמת מוכרים חיקויים לדפוק- offs.

במקרים מסוימים, תוכל לשלוח את הכסף שלך ולא לקבל מוצר בכלל; בואו נודה על זה, אנשים וחברות ששקר על מה שהם מוכרים כנראה לא הולכים לאבד הרבה שינה על האם או שאתה לקוח מרוצה. אבל אתה יכול לנקוט צעדים כדי לקבוע אם אתה מתמודד עם מוכר מכובד של המגפיים UGG.

מציאת אתרים שממכרים אותנטי UGG © המגפיים

אז, איך אתה יודע אם אתה מקבל אותנטי UGG ® אוסטרליה המגפיים ולא מוצר חיקוי?

הודות לסדרה של כלים ומאמרים המסופקים באתר הרשמי של UGG® אוסטרליה, זה בעצם פשוט למדי.

בנוסף לכלים שיסייעו לך למצוא משווקים מורשים, יש להם אתר מזויף באמת לאתר מזויף, כמו גם המון מידע על איך להימנע זיוף.

הקפד לבדוק אותם לפני שאתה הולך לקנות אתחול כדי לוודא שאתה קונה מוצרים מקוריים.

 • UGG ® חנויות דגל אוסטרליה
 • קמעונאים מורשים של מוצרי UGG® אוסטרליה
 • קמעונאים מקוונים מורשים של UGG ® Boots
 • חינוך מזויף
  ** לחץ על “כיצד להימנע מכך” כדי למצוא עצות למניעת מגפי UGG מזויפים, וכן כלי שיאפשר לך לבדוק האם או לא קמעונאי מקוון מורשה למכור את מוצרי UGG® אוסטרליה).

ההבדל בין Ugg Boots ו “UGG אוסטרליה Boots”

חשוב גם לציין כי בחלקים מסוימים של העולם, במיוחד באוסטרליה, המילה “Ugg” היא מונח כללי לסגנון של מגפי כבש אוסטרלי. עם זאת, בארצות הברית ובאיחוד האירופי, המילה UGG היא סימן מסחרי רשום ל- Deckers Outdoor Corporation, יצרנית המגפיים UGG © אוסטרליה.

אז, כמה אתרים שאינם רשומים כמו להיות מורשה למכור מוצרים UGG ® אוסטרליה עשוי להיות מוכר אמיתי מגפי כבש אוסטרלי. תלוי באיזה חלק של העולם הם נמצאים, הם עשויים להיות משפטית באמצעות המונח “UGGs”. אבל אם זה אותנטי UGG ® אוסטרליה המוצר שאתה מחפש, כדי להיות בטוח לבקר באתר הרשמי ב UGGAustralia.com.

מסיימים

אסטרטגיות אתה משתמש כדי לעזור למנוע קניית UGGs מזויפים עשוי גם לעזור לך להימנע זיופים של מותגים אחרים. אם אתה רוצה למנוע חיקוי בגדים, הנעלה ואביזרים מכל סוג שהוא, עבור אל אתר האינטרנט של היצרן כדי לקרוא עצות או ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם באמצעות דוא”ל או טלפון.

  

No Replies to "כיצד לזהות ולהימנע רכישת מזויף UGG Boots"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 2