31 שמלות כלה יפה

הנה באה הכלה! ברכות, אתה מתחתן! אנחנו יודעים מה על הראש שלך - שמלות כלה! מציאת שמלה מיוחדת, יכול להיות מרתיע למדי. מי שמתחתן רוצה להיראות מדהים ביום המיוחד שלהם. הכלה היא מרכז תשומת הלב אז כמובן, היא רוצה להרגיש ולהיראה מדהים. לכן בחירת שמלת כלה חשובה מאוד. רוב הבנות חולמות על החתונה שלהם מגיל צעיר ולכן כאשר זה באמת מגיע מסביב, השמלה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר לאורך מסע החתונה שלנו.

בחירת השמלה שלך יכול להיות תהליך מפחיד במיוחד אם לא הגדרת רגל בחנות כלה לפני. כולם שונים ויש לנו את כל הסגנון שלנו אבל זה הכל תלוי בך ומה אתה מרגיש טוב פנימה לכן זה הכי טוב בשבילך לבקר בחנות כלה כדי שתוכל לנסות על סגנונות שונים. נערות רבות הולכות בחנות לדעת מה הן רוצות וכשהן מנסות את זה, זה לא בשבילן. אם אתה רוצה סקסי, את הכתף, שמלת כדור או שמלה צבעונית, יש לנו לבוא עם 31 שמלות חתונה יפה.

1. פשוט & אלגנטי שמלת נשף חתונה

אם אתה רוצה שמלת כלה פשוטה ואלגנטית, ואז תסתכל על זה שמלת נשף. אתה לא יכול להשתבש עם שמלת חתונה פשוטה, אופנתית ופשוטה. לא תכשיטים או תכשיטים צורך, רק שמלה פשוטה המדברת בעד עצמה.

פָּשׁוּט and Elegant Ball Gown Wedding Dress

2. סקסי, כתף חתונה השמלה

כלות רבות בוחרים בשמלת חתונה סקסית ולא בשמלה המסורתית. זה את השמלה הכתף נראה מדהים בהחלט תהיה אפקט וואו. זה מאוד מפורט וסקסי עם רכבת ארוכה כדי להוסיף את המראה המדהים.

סֶקסִי Off Shoulder Wedding Dress

3. כחול & ורוד הנסיכה שמלת החתונה

הם אומרים ללבוש משהו כחול. אז למה לא ללבוש שמלת כלה כחול ורוד? זוהי שמלה מדהימה, ילדותי ומהנה, אשר יציג את הצד חצוף שלך אופנה. ערבוב שני צבעים חזקים נראה לא ייאמן והם בהחלט לראות אותך הולך במעבר בשמלה הזאת. הוא כולל גימור עדין עם כל עלי הכותרת של ורדים שרשרת יפה להסתכל אחורה. אתה יכול להיות נסיכה ליום בכחול ורוד.

כָּחוֹל and Pink Princess Wedding Dress

4. שמלה שמלה שמלה

רומנטיקה באוויר עם שמלת שמפניה זו תחרה. תחרה היא תמיד מנצח עם שמלת כלה. שמלת שמפניה נשית מדהימה ויפהפייה. זה יגרום לך להרגיש מיוחד ואתה תיראה מדהים. נהדר עבור מישהו שרוצה שמלת צבע מבריק.

שמפנייה Lace Beach Wedding Dress

5. שמלת חתונה זוהרת

לאחר שמלה מיוחדת וייחודית היא עד הדמות שלך. לאחר שמלה זוהרת יגרום לך להרגיש סקסי ולתת לך את הביטחון שאתה צריך ללכת במעבר. זה מושלם אם אתה רוצה להראות את הקימורים שלך. אתה תמיד יכול לשנות את השמלה שלך כדי להוסיף עוד תכשיטים או אפילו לקחת אותם, מה שאתה רוצה.

מַקסִים וּמְפוּאָר See Through Wedding Dress

6. שמלה ייחודית עם שרוולים קצרים

האם אתה מחפש משהו אחר? אם כן, זה עלול לקחת את דמיון. תסתכל על שמלה ייחודית זו, אילו תכונות הצדדים תחרה המצורפים המותניים שלך. זה נראה מדהים ייראה מדהים כשאתה הולך במעבר. יש לו גם רשת הדף ואת שרוולים קצרים.

ייחודי Lace Wedding Dress with Short Sleeves

7. שמלת תחרה עם פרטים זהב

אם יש לך נושא זהב, לשלב את הצבע בתוך השמלה שלך. זהב הוא צבע מושלם עבור נושא החתונה נראה נהדר על שמלת חתונה תחרה. זה מוסיף נופך של ניצוץ בלי להיות מכריע מדי. יש לה מראה רך וחמים מה שהופך את העור זוהר.

א Line Lace Wedding Dress

8. וינטאג ', שמלה ללא גב

שמלות וינטאג 'הן מגמות. רוב הכלות לעתיד אהבה שמלות כלה וינטאג '. כאשר אתה מערבב שמלת וינטג 'ו backless, זה נראה נהדר. מציג אלה בחזרה בשמלה ללא גב, מיד מושך תשומת לב גורם לך להרגיש סקסי.

בָּצִיר Backless Wedding Dress

9. אדום, שמלת חתונה בתולת ים

כלות רבות רוצה להתבלט. עם השמלה הזאת בתולת ים אדומה אתה בהחלט לעשות את זה. זה יהיה להדגיש את הקימורים שלך, כמו גם לגרום לך להרגיש כמו נסיכה. אדום הוא צבע למזל ואהבה אז מה היום טוב ללבוש את הצבע מאשר ביום החתונה שלך. אנשים רבים בוחרים לקבל שמלה צבעונית. זה מראה יצירתיות, אופי עושה את זה ייחודי. אם אתה הולך על שמלה צבעונית, הקפד להתבלט עם שמלת כלה אלגנטית כמו זו.

אָדוֹם and White Mermaid Wedding Dress

10. בלי גב Ball עם חגורה שחורה

הצג את המותניים שלך עם שמלת הכדור אלגנטי שלך. הוסף חגורה שחורה כדי לשפר את המותניים ולהוסיף סגנון נוסף לשמלה שלך. ודא החגורה הוא מספיק זמן, כך שאתה יכול ליצור קשת ארוכה זורמת ארוכה מאחור. אנשים יימשכו באופן מיידי את החגורה שלך בגלל זה להיות צבע בניגוד לעומת השמלה שלך.

לבן Princess Ball Gown Wedding Dress

No Replies to "31 שמלות כלה יפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4