השמלות הכי טוב ללבוש לחתונה קיץ – insightyv.com

השמלות הכי טוב ללבוש לחתונה קיץ

כולנו יודעים כי הקיץ יש שם שני: עונה חתונה. ואם יש לך חבורה של טקסים וקבלות פנים על לוח השנה שלך בין יוני לספטמבר, אתה הולך רוצה להיות מוכן עם לפחות כמה יפה שמלות חתונה בקיץ. 

כשזה מגיע לבחירת הארון המושלם של שמלות אורח החתונה, אתה עלול להיות stumped על מה הצבעים ואת רמת הפורמליות יהיה הכי טוב. עבור רוב חתונות, חצי רשמי (לא ארוך, לא מדי מזדמנים) שמלת קוקטייל עובד. חתונות ערב הם מושלמים עבור שמלות קטנות שחורות, ובקיץ, ברייט הדפסים יפה הם מושלמים. (כן, אתה יכול ללבוש שחור לחתונה!) כמו תמיד, הדבר החשוב ביותר לֹא ללבוש לחתונה הוא לבן – זה לוקח את תשומת הלב מן הכלה!

להלן, מצאנו תשע אפשרויות מדהימה עבור מה ללבוש לחתונה בקיץ, עונה כי “אתה יכול ללבוש שחור לחתונה קיץ?” שאלה אחת ולתמיד. שוב פעם, כן אתה יכול, אבל יש הרבה אפשרויות אחרות, יותר מדי!

עודכן על ידי טיילור דייויס

Friday
של 09

שמלה פרחונית

Shopbop.com / רבקה טיילור

מזג האוויר המושלם חם החתונה השמלה אורח? שמלה פרחונית יש את הדפוס הנשי המושלם לאירוע רומנטי כמו חתונה. אם ישר על florals הם לא הדבר שלך, לבחור פלורלים עם אפקט צייר, מופשט. באופן כללי, אתה צריך לשנות את גודל ההדפסה לדמות שלך (מסגרת קטנה יותר, פרחים קטנים יותר ולהיפך). וכדי להיראות קטן יותר בפרחים, ודא שהמדפסת מרוכזת בחוזקה (ככל שהרקע קטן יותר, כך תיראה קטנה יותר). )

קנה את המראה הזה.

02
של 09

השמלה Shift

אוהבי + חברים / Shopbop.com

כאשר חום temps למעלה, שום דבר לא מעשי יותר (ו שיק) מאשר את השמלה משמרת. זו צללית השמלה ידוע ישר למעלה ולמטה לחתוך (לא מותניים או חגורה) והוא מחמיא על רוב הנשים. ההתאמה הטובה ביותר עבור רוב הנשים הוא משהו skims את הגוף במקום לבוש רופף babydoll מסוג. אורך המשמרת המחמיא ביותר עבור רוב הנשים נמצא בברך או מעליה (שמלות ארוכות יותר קשות יותר לביצוע).

קנה את המראה הזה.

03
של 09

שמלת סטרפלס

Shopbop.com / פארקר

אם יש לך חתונה קיץ dressier להשתתף, לבחור צללית סטרפלס. אפשרויות נע בין שמלות שחורות קטנות מלאות יותר, תה אורך סגנונות עבור חתונה רשמית יותר. אם אתה תהיה שם מזג האוויר משתנה (הולך מבחוץ כדי מיזוג אוויר, יום ללילה, וכו ‘) לשאת קליל לעטוף את הכתפיים. שמלת סטרפלס היא מושלמת עבור אביזרים מעולים updos.

קנה את המראה הזה.

04
של 09

שמלה שחורה קטנה

אנין בינג / Shopbop.com

השמלה השחורה הקטנה היא השמלה המושלמת ללבוש לאירועים רשמיים למחצה, במיוחד בחתונת קיץ לילית. חפש סגנון מחמיא, עם או בלי שרוולים, ו accessorize עם נראה כי לשמור את זה מעניין כמו פנינים יפות או נעליים מתכתי. צריך השראה איך ללבוש את השמלה השחורה הקטנה שלך? יש לנו 14 רעיונות ללבוש שמלה שחורה קטנה שלך.

קנה את המראה הזה.

05
של 09

שמלה מקומטת

דיוקן עצמי / Shopbop.com

לך עם שמלת נשף girly עבור חתונות הקיץ שלך. רופלס קרוב לפנים מביא את המוקד. שולי פרפר יפה הוא מושלם לחלוטין עבור הזדמנויות ריקוד; שכבות עם שכבות יש מראה מתוק, נשי שהופכים את כל הסגנון שלך נראה רך יותר.

קנה את המראה הזה.

06
של 09

שמלה

אלכססיס / Shopbop.com

אחת המגמות הגדולות של העונה היא שמלה עם קצת צרות אליו; זה סוג של השמלה עובד באופן מושלם עבור חתונות הקיץ. אשליה שמלות העליון לתת לך כיסוי יותר מאשר סטרפלס או סגנון ללא שרוולים, ועדיין מאפשר קצת העור להציץ דרך.

קנה את המראה הזה.

07
של 09

השמלה מקסי

ג ‘יל ג’ יל סטיוארט / Shopbop.com

ללכת עם אחד הטובים נראה של העונה, את השמלה מקסי. זה אורך צדדי עובד עבור שתי חתונות החוף ואירועים רשמיים כאחד. חפש צבעים חיים, הדפסים גדולים וחתיכות מחמיאות עבור סוג הגוף שלך. אתה יכול להוסיף עקבים כדי maxi שלך או ללבוש סנדלים שטוחים dressier לרקוד את הלילה משם.

קנה את המראה הזה.

08
של 09

שמלה אחת כתף

סינתיה ראולי / Shopbop.com

רוצה ללכת super- גלאם לאירוע החתונה שלך הקיץ? נסה שמלת כתף אחת כדי לתת לעצמך אלת אלילה. בין אם אתה הולך עם צללית ארוכה או קצרה, זה ניסו- and-true סגנון השמלה בהחלט להפוך אותך לבוש היטב לאירוע.

קנה את המראה הזה.

09
של 09

שמלה מעוצבת

מחט & נושא / Shopbop.com

תן את החתונה שלך תלבושת אורח כמה נוצץ עם שמלה מעוצבת. חפשו פרטים יפים על החזה או על המותניים עבור קצת ברק. שמור allover beading עבור עניבה שחורה או אירועים רשמיים.

קנה את המראה הזה.

No Replies to "השמלות הכי טוב ללבוש לחתונה קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.