21 אלגנטי תלבושת פלנל רעיונות בסתיו | insightyv.com

21 אלגנטי תלבושת פלנל רעיונות בסתיו

11. שמלת פלנל ומגפיים

חובה עבור הסתיו הוא שמלת פלנל. פלנל הופך את השמלה לתוך חתיכת שניתן ללבוש במזג אוויר קר. שמלה זו היתה מזוגגת עם מגפיים ומעיל עור. כל האלמנטים האלה יוצרים מראה של שיק רוק. עם תלבושת כמו זה תוכלו להיראות מסוגנן יכול לשמור על נעים.

פלָנֶל Dress and Boots for Flannel Outfit Ideas for Fall

12. פלנל ופרו פרווה

פרווה פו תמיד חוזר לאופנה בסתיו ובחורף. ללבוש פרווה פרווה שלך עם חולצת פלנל תהיה לך תלבושת מגמה רב. שילוב זה הוא סופר מסוגנן יתאים לכולם. אתה יכול ללבוש חולצת פלנל צבעונית עם הפרווה. זוג עם ג’ינס עבור מראה מזדמנים או חצאית או מכנסיים עבור מבט glam.

פלָנֶל and Faux Fur for Flannel Outfit Ideas for Fall

13. פלנל ועור

פלאנל הוא חתיכת איקוני של 90 grunge. אופנה זו לקחה את סגנון grunge ונתן לו מראה רענן ומודרני. החולצה כבר שחוקה עם חצאית עור גבוהה המותניים. אתה יכול ללבוש כל בגד כזה עם מגפיים לנפילה. אנחנו אוהבים את הסגנון הזה רוק שיק!

פלָנֶל Shirt and skirt for Flannel Outfit Ideas for Fall

סתיו תפילת הפלנל האולטימטיבית

הבחירה הבאה שלנו כוללת חולצת פלנל וחולצת טריקו נופלת. חולצת טריקו כולל את כל הדברים מדהים על העונה החדשה. זוג חולצה כזאת עם פלנל יהיה לך את התלבושת הסופית האולטימטיבי. ניתן לרכוש חולצות כמו אלה באינטרנט. יש סגנון שיתאים לכולם.

סופי Fall Outfit for Flannel Outfit Ideas for Fall

15. כבוי הכתף

את המגמה הכתף את היה ענק בקיץ. עם העליון כמו זה אתה יכול לקחת את הסגנון לתוך הנפילה ל! זה העליון פלנל יש תכונה כתף. זה נראה סופר חמוד עם ג ‘ינס ואתה יכול ללבוש את זה עם חצאית. העליון כמו זה יתאים לכל נערה.

כבוי the Shoulder for Flannel Outfit Ideas for Fall

16. תלבושת פלנל גראנג ‘

אם אתה אוהב את נראית grunge מ קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את זה. בגד זה יש סלע n רול למעלה עם חצאית פלנל. זה משולבת יוצרת את נראית מושלמת grunge. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל הלהקה חולצת טריקו. אנחנו אוהבים את סגנון הגראנג ‘!

גראנג ' Outfit for Flannel Outfit Ideas for Fall

17. שמלת פלנל שמלה

מחפש תלבושת פלנל כי הוא אופנתי ומסוגננת? לאחר מכן לבחור הבא הוא בשבילך! תלבושת זו כוללת שמלת חולצת פלנל עם עניבה סביב המותניים. יש שמלות רבות זמין כמו זה. אלה קל ללבוש, ישמור לך נעים יתאים בכל גיל. שמלת פלנל היא מושלמת לנפילה.

מְסוּגנָן Flannel Dress for Flannel Outfit Ideas for Fall

18. פלאנל ללא שרוולים

הבחירה הבאה שלנו כולל חולצת פלנל ללא שרוולים. זוהי דרך יצירתית ללבוש את החולצה וזה נותן לו גראנג vibe. אתה יכול ללבוש חולצה כזאת עם חולצת שרוולים ארוכים או סוודר בימים קרים. חולצה ללא שרוולים ילך עם הכל וזה ייתן כל תלבושת אופנתי אופנתי.

ללא שרוולים Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

19. סתיו נפילה

הבחירה הבאה שלנו מראה איך לגלגל את הפלנל. האופנה הזאת יש ללבוש את החולצה שלה עם שרשרת, חצאית המותניים גבוהה החגורה. אלמנטים אלה ליצור מראה מסוגנן סופר. אתה יכול בקלות ליצור מחדש את התלבושת ככה, להשתמש בכל שרשרת וחגורה. המפתח הוא accessorize.

נפילה Glamour for Flannel Outfit Ideas for Fall

20. תלבושת פלנל אופנתי

התלבושת הבאה שלנו כוללת חולצת פלנל עם מכנסיים. זה יוצר מראה שיק אופנתי. אתה יכול ללבוש משהו כזה לעבודה או אם אתה רוצה להתלבש קצת. אנחנו אוהבים את המראה הזה כפי שהוא מראה כי הפלאנל הוא לא רק עבור ימים מזדמנים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל חולצת צבע.

מְסוּגנָן Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

21. סתיו חמוד פלנל

הבחירה האחרונה שלנו היא תלבושת ליפול חמוד. הוא כולל חולצת פלנל בהירה עם ג’ינס ומגפיים. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי זה מזדמנים, רגוע מאוד מסוגנן. תלבושת כזאת יכולה להיות משוחק על ידי כל הגילאים. ללבוש כל חולצה, מכנסי ג ‘ינס ומגפיים ליצור מבט ייחודי משלך בסתיו.

חָמוּד Fall Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות התלבושת פלנל שלנו לנפילה!

No Replies to "21 אלגנטי תלבושת פלנל רעיונות בסתיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =