מה ההבדל בין משמורת משפטית לבין משמורת משפטית משותפת? | insightyv.com

מה ההבדל בין משמורת משפטית לבין משמורת משפטית משותפת?

מה ההבדל בין משמורת משפטית לבין משמורת משפטית משותפת?

משמורת משפטית על ילד פירושה שהורה רשאי לקבל את כל ההחלטות הנוגעות לחינוכו של ילדם. משמורת משפטית משותפת פירושה כי לשני ההורים יש זכות משפטית שוות, כאשר מקבלים החלטות בנוגע לגידול ילדיהם.

אם יש לך משמורת חוקית על הילד שלך אתה יכול לעשות את כל ההחלטות בנושאים כגון חינוך, דת, טיפול רפואי ודיור. במשמורת משפטית, אין צורך לקחת בחשבון את רצונותיו או דעותיו של ההורה האחר בנוגע לחינוכו של ילדכם.

משמורת משפטית משותפת

ברוב בתי המשפט, ההורים מקבלים משמורת משפטית משותפת. במשמורת משפטית משותפת, שני ההורים חולקים החלטות בנוגע לגידול הילד. שני ההורים צריכים לתקשר אחד עם השני ולהגיע להחלטה משותפת בנושאים כגון חינוך, דת, טיפול רפואי ודיור.

אם יש לך משמורת משפטית משותפת לעזוב את ex שלך מתוך תהליך קבלת ההחלטות אתה יכול להימצא בבוז של בית המשפט.

דוגמה למשמורת משפטית משותפת

לג’ון ולג’ין יש שני ילדים. הם חולקים מעצר משפטי משותף של הילדים עם ג ‘ון להיות הורה עם משמורת פיזית. הילדים גרים עם ג’ון, אבל לג’ין יש זכויות משפטיות כמו ג’ון, כאשר מקבלות החלטות חשובות על הילדים.

ג ‘ון יש הרבה כעס כלפי ז’ אן כי היא בגידה והשאיר אותו לגדל את הילדים כאשר היא בחרה גבר אחר עליו. לדעתו של ג’ון, ג’אן ויתרה על זכותה של כל זאת לומר על חיי הילדים כשנטשה את הנישואים והשאירה את ילדיה.

ג’ון מסרב בעקשנות לתקשר עם ג ‘ין ולעיתים קרובות מקבל החלטות לגבי הילדים מבלי לקבל קלט לראשונה מז’ אן. בגלל ההתנהגות שלו, ג’ון פותח את הדלת עבור ז’אן לקחת אותו בחזרה לבית המשפט על בוז. ואם היא רוצה כל שינוי המבוקש במשמורת בשל סירוב של ג’ון להעניק לה, זכויותיה המשפטיות על פי בתי המשפט.

אם אתם מרגישים שאתם והאקס שלכם לא יוכלו לתקשר ולשתף פעולה עם ילדיכם, עליכם לשקול בקשה למשמורת חוקית בלבד. לידיעתך, רוב המדינות מעדיפות להעניק משמורת משפטית משותפת. במילים אחרות, כשזה מגיע למשמורת עדיף לשים את הכעס שלך ולטפל לשעבר שלך מבחינה אזרחית למען הילדים שלך.

דוגמה למשמורת משפטית

פרנק ודיאנה היו נשואים זה שמונה שנים ויש להם שני ילדים מתחת לגיל שש. פרנק יש היסטוריה של התעללות פיזית לעבר דיאנה, לפעמים מול הילדים. דיאנה הצליחה להוכיח בבית המשפט, באמצעות רשומות של בתי חולים ודיווחי המשטרה שפרנק הוא בעל אלים. השופט העניק לדיאנה משמורת משפטית עם ביקור בפיקוח מטעם פרנק.

פרנק היה גם הורה להשתתף בכיתות ניהול כעס לפני השופט היה להסיר את הסדר לביקורת בפיקוח. במקרה כזה, שבו יש היסטוריה של התעללות במשפחה זה לא יוצא דופן עבור אחד ההורים האחרים כדי לקבל משמורת חוקית.

בעשותו כן, בית המשפט יודע כי ההורה המחזיק אינו בטוח כאשר צריך לתקשר בעיות לגבי הילדים עם האב. כדי לשמור על ההורה הקסטודיאלי כדי להבטיח את הנטייה של האב להיות אלים לא להפיץ לילדים את בתי המשפט למה הוא האינטרס של כל המעורבים.

אמנם, אני מסופק פרנק רואה את זה ככה. יש לו אפשרויות, לקבל את השליטה שלו תחת שליטה או להיות זר וירטואלי לילדיו. 

No Replies to "מה ההבדל בין משמורת משפטית לבין משמורת משפטית משותפת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − 76 =