19 רעיונות חמוד תלבושת חג המולד | insightyv.com

19 רעיונות חמוד תלבושת חג המולד

זה מגיע שוב באותה שנה של השנה – קרולרס מכחכחים בגרון שלהם, מוכן להתחיל לשיר שוב לעוד עונה חגיגית. הגיע הזמן להתחיל לתכנן את התלבושות כי יגנוב את החג הזה חג המולד. במקרה שאתה עושה את אותו הדבר, הנה 19 רעיונות חמוד תלבושת חג המולד שאנחנו חושבים שאתה יכול פשוט לאהוב:

1. חולצת פלנל + חצאית סקין

חצאית סף לא יוצא של סגנון, וזה בהחלט הארון חייב להיות. אולי בשחור יותר שחור אם זהב הוא קצת אמיץ מדי לטעמך עבור רעיונות חמוד שלך תלבושת חג המולד השנה.

מסוגנן Christmas Outfit Sequin Skirt

אתה יכול לערבב את זה עם מספר חלקים שונים בארון, עבור מספר נראה ואירועים שונים מדי. אנחנו אוהבים את התלבושת הזאת עם נושאים חגיגיים של היום, עם חולצת טרטן / משובצת, והנעליים האדומות המדהימות מדי.

2. מגשר חג המולד

כאשר מזג האוויר מתחיל להיות קצת יותר קר, זה יכול רק אומר דבר אחד – הגיע הזמן מגשר חג המולד כדי להפוך את הופעתה השנתית. ולמה לא? אנחנו מתלהבים מאוד מחג המולד, גם לא מתרגשים?

חָמוּד Christmas Jumper Outfit

איזה צבע הוא מגשר חג המולד שלך? זה הצבע שאתה יכול לשקול להתאים את האביזרים שלך גם, במקרה זה, שק אדום נהדר. עבודה עם ג’ינס שחורים רזה ומגפיים או מאמנים, בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן, יש לך נהדר וקל ללבוש את זה בחורף תלבושת החורף. אתה יכול אפילו את זה שכבה נוספת עם כובע וצעיף, וגם מעיל. לקבלת מבט הערב, אתה יכול ללבוש את הסוודר הזה עם חצאית הסוודר שחור סיפרנו לך על לפני …

3. חולצה אדומה + שחור חצאית Midi

חלקים מותאמים הם מאוד בסגנון עכשיו, חולצות מחויטות בהחלט פנימה אנחנו אוהבים את זה פופ בהיר של צבע, דרך מצוינת ללבוש גוון בהיר מבלי להשתלט על המראה שלך לחלוטין. זה קלאסי עבור רעיונות חמוד תלבושת חג המולד.

שָׁחוֹר Midi Skirt Red Shirt Christmas Outfit Idea

אנחנו גם אוהבים את החצאית הזאת בסגנון A, בצורת מחרוזת, מחמיאה מאוד לכל סוגי הגוף, וקל לזרוק עליה חולצה, חולצת סוודר, ואפילו סוודר לחג המולד. תכליתי מדי, אתה יכול גם צוות זה נראה עם סנדלים יפים עבור לילה בחוץ, חם החורף הקרסול המגפיים עבור מראה היום יותר, או אלה יפהפיות ולנטינו, כפי שמוצג על ידי סמל זה אופנה.

4. חמוד & פשוט

Layering הוא תמיד רעיון טוב כאשר מזג האוויר הקר מתחיל לצייר פנימה נראה זה נותן לך קלאסי, פשוט, מתוחכם לחום רוק עם סגנון, כולם באותו זמן.

חָמוּד and Simple Christmas Outfit Idea

להתאים את הכפפות שלך למראה שלך, ולזרוק את זה שרשרת הצהרה קצת על החלק העליון של הסוודר גבוה צוואר, ומה יש לך? מראה חורף שאפשר ללבוש לגמרי ביום חג המולד!

5. חולצת פלנל + חצאית מידי

את זוכרת שהצענו את החצאית המשובץ / טריקן בתלבושת הראשונה שהצגנו לך? ובכן, אנחנו מביאים את זה שוב מסביב, נותן לך דרך לערבב ולהתאים אלה סיכות הארון כדי לקבל יותר התלבושת אחד מהם. במקרה זה, אנחנו teaming את זה עם חצאית קיץ יפה, משהו שאתה כנראה לא היה חושב על במהלך חודשי החורף הקרים.

פלָנֶל Shirt Midi Skirt Christmas Outfit Idea

אם זה נראה קצת קריר מדי לטעמך, הרצועה בקושי – יש נעליים עם גרבונים ומגפיים הקרסול במקום. אתה יכול אפילו ללכת על המגפיים גבוה הברך, לגמרי עושה שימוש אלה שאתה כבר אגירה בחלק האחורי של הארון שלך במשך זמן מה.

6. לבן ואדום

כאשר מזג האוויר מקבל קר, יש רק שני צבעים על המוח שלנו – פגע ואדום. ובכן, זה קצת שקר, אנחנו מתנדנדים את רוב הגוונים של הקשת עכשיו, אבל לבן ואדום הוא משולב חורף קלאסי כזה. הרגשנו שזה צריך פרוסה קטנה של אור הזרקורים עבור רעיונות חמוד שלנו תלבושת חג המולד. למה לא?

לבן and Red Christmas Outfit Idea

אם השמלה היא לא בדיוק הסצנה שלך, אתה יכול להחליף אותם עם מכנסיים אדומים וחולצה לבנה מצויד, או לבן מחוץ אם אתה לא באמת אדם לבן או. אתה יכול לזרוק סוודר לבן לבן עבה עם המכנסיים האדומים שלך, לגמרי עושה שימוש ג ‘ינס אדום שקנית בקיץ.

7. חצאית חצאיות

אמרנו לך את החצאית סצנה יהיה ממש קצת להתמודד העונה, וכאשר אנחנו מדברים על רעיונות חמוד תלבושת חג המולד, אנחנו לא יכולים לחזור אליו מספיק. יש משהו באמת יפה כמו יופי על זה ורוד נוצץ פלא, גם נדנדה עוד מגמה גדולה מאוד כרגע – זהב עלה.

נַצנָצִית Skirt Christmas Outfit Idea

זה לא ממש משנה איזה צבע חצאית הסוץ שלך, או מה הסגנון לעניין זה, אנחנו רוצים להמר כסף בעובדה שזה ילך בצורה מושלמת עם כל מספר של צמרות שחורות בבעלותך בארון שלך. כאשר אתה זורק בלייזר על זה, עם שרשרת מחרוזת- skimming אם אתה מרגיש blingy במיוחד, תהיה לך בגד לחג המולד כי כל אחד יהיה גאה. נסה את זה – תראה.

8. סוודר אדום + צעיף טרטני

טרטן ומדפיסים הדפסים לחזור באופנה בכל פעם שמזג האוויר מקבל קצת קריר, אז זה מגיע כמו הפתעה גדולה כי צעיף טרטן סוודר אדום סוודר יהיה אחד גדול השנה. זה במיוחד במקרה כאשר אתה מחשיב כי כבר דנו המגמה אדום גדול מדי.

אָדוֹם Sweater Tartan Scarf Christmas Outfit Idea

למרות שאתה לא יכול לחשוב מיד על הוספת חרדל צהוב אביזרים זה מראה צבעוני, נושא חגיגי, זה משולבת נהדר, במיוחד כאשר אתה מוסיף זוג בצבע דומה של המגפיים לתערובת. ואם אין לך מגפיים, לבחור נעלי בלרינה קטנה וגרביים … כי אתה לא רוצה בהונות שלך כדי להיות קר!

9. זהב חצאית Midi

חג המולד הוא האירוע המושלם לסלע את החצאיות הכי טוב שלך, וכאשר החצאיות שלך הם יפים כמו חצאית זה זהב midi, אתה צריך להיות מחפש כל תירוץ ללבוש אותם. שוב, זה התוספות הקלאסיות שהופכות את המראה היפה כמו שהוא – העליון שחור פשוט, למשל, ו מנוגדים (ופשוט) נעליים שחורות.

זהב Midi Skirt Christmas Outfit Idea

הענק הגדול עובד בצורה מבריקה עם צוואר גבוה, ואתה יכול גם תת חולצה שחורה, ארוכת שרוולים עם סוודר סרוג עבה כאשר זה נעשה צונן באמת. זוכרת את הבלייזר השחור שדיברנו עליו קודם? אתה יכול לגמרי לזרוק את זה. כל נראה כי תראה כאן הם באמת מאוד תכליתי. אתה לא אוהב את זה כשזה קורה?

10. התאימו את זה!

יש משהו בבגדים של גבר שמיד גורם לך להרגיש סחוט סופר, אתה לא חושב? אל תדאג, אנחנו לא אומרים שאתה צריך לסובב את החליפה שלו לאירוע הגדול הערב, אבל אם זה מתאים, וזה נראה נהדר, למה לא?

נשים Suit Christmas Outfit Idea

בגדים מותאמים אישית היא מאוד עניין גדול עכשיו, במיוחד עם מותגים כגון ויקטוריה בקהאם שמירה על מראה חד, מחודד על המסלול. הוא משרת שתי מטרות – זה שומר לך סופר חם, במיוחד עם חומרים קטיפה מפוארים.

No Replies to "19 רעיונות חמוד תלבושת חג המולד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3