איך להפוך את זה בראון עכבר לתוך ברונטית מדהימה

איך להפוך את זה בראון עכבר לתוך ברונטית מדהימה

מעט נשים נולדות בלונדיניות, ואפילו פחות הן ג'ינג'יות טבעיות. רוב הנשים נולדות עם גוונים של שיער חום. ובעוד את מנעולים ברונטית שלך עשוי לפעמים להרגיש "בלה", כמה שינויים מתוחכם יכול להביא את הברק של השיער שלך.

שיער חום הוא משהו משעמם, והוא בא באלפי גוונים טבעיים. בין אם אתם מחפשים לתת צבע דחיפה או לכסות כמה אפורים, בואו לחקור כמה דברים כל ברונטית צריך לדעת על צבע.

האפשרויות שלך הן חסרות גבולות

אם אתה מוצא את השיער החום הטבעי שלך הוא משעמם יותר יפה, יש לך המון אפשרויות שאינן כרוכות להיות בלונדינית או ג'ינג'ינג.

לדוגמה, אתה יכול להעמיק את השיער ברונט לתוך שוקולד עשיר. יש לך גם את האפשרויות להוסיף מדגיש הזהב עבור "ברונדי" נראה, שהוא שיער חום זה כמעט בלונדינית. וגם, אם אתה רוצה לעקוב אחר המגמה אומבר, יש לך את השיער המושלם. קל להוסיף שיפוע מדהימה שמתחילה כהה בשורשים בעדינות מקבל קל יותר דרך פיר לגוון הזהב על הטיפים.

תשכחו את כל הז'רגון של צבע השיער

קריאת ספר או מגזין על צבע השיער יכול פשוט להיות מבלבל מדי. זה לא ייקח הרבה זמן עד שאתה מבין שזה מדע כדי להבין את העור שלך embones וכיצד זה מתרגם את השיער מחמיא ביותר צבעים.

אז שכח את הז'רגון ושמור אותו פשוט. שימוש טוב יותר של הזמן שלך הוא למצוא תמונות של צבע שיער כי אתה נמשך אל תשאיר את זה מקצועי כדי לקבל את המראה.

אפשרות נוספת היא פשוט לקחת סיכון בעצמך. קנה צבע שיער קופץ זה לא יותר אחד או שניים גוונים בהירים יותר צבע השיער הטבעי שלך לעשות את זה בעצמך.

לשבת עם מגזין

בין אם זהארה"ב שבועי,אָפנָה, או כל אופנה אחרת או מגזין סלבריטאים, תוכלו למצוא טונות של השראה עבור ברונט שלך tresses.

כאשר הגיע הזמן לשינוי, לסרוק את המגזינים לשיער שאתה אוהב.

חותכים את כל התמונות מושך להביא אותם איתך להתייעצות עם colorist שלך. זה יעזור לה לקבל מושג על מה אתה נמשך. לאחר מכן היא יכולה לקבוע את המראה הטוב ביותר עבורך על בסיס צבע העור שלך, את הצבע הטבעי של השיער שלך, ואפילו את התספורת.

אתה צריך לעשות את צבע משלך?

הדבר הנחמד על שיער חום הוא שאתה יכול בקלות לעשות את הצבע שלך בבית. אם אתה על התקציב או לא רוצה להכות את הסלון כל ארבעה שבועות עבור מגע קופצים, צבע Boxed עשוי להיות ההימור הטוב ביותר שלך.

צבע שיער DIY יש כברת דרך ארוכה ואפילו כמה עורכי היופי העליון מודים לצבוע את השיער שלהם. אתה יכול לעשות בעצמך תהליך יחיד, לתת לעצמך מדגיש, ואפילו לגעת שורשים על שלך. העיקרון העיקרי של האגודל עם צביעת שיער בבית הוא לעולם לא ללכת יותר משני גוונים בהירים יותר בצל הטבעי שלך.

הבעיה עם צבע שיער Boxed היא שאתה קצת מוגבל לגבי מה שאתה יכול לעשות. בדרך כלל, זה צבע על כל אותו צל. Pro יכול לשכפל את הצבע שלך ולתת לך lowlights ו מדגיש עם הוסיף בהירות סביב הפנים שלך.

כיסוי אלה אפורים

מחקרים מראים כי יותר מ -70% מהנשים האמריקאיות צובעות את השיער שלהן והסיבה הנפוצה ביותר שצוינה היא לכסות אפורים.

שיער אפור ברור יותר על ברונטיות מאשר בלונדיניות, אז אם אתה אוהב את המראה הטבעי (ועוד ועוד נשים), אתה רוצה לכסות את האפורים שלך כפי שהם באים.

אתה יכול צבע השיער שלך באמצעות המותגים מתאגרף למצוא את המרקחת או לקבל את השיער שלך נעשה באופן מקצועי. שיער אפור יכול להיות תחזוקה גבוהה צריך להיות נגע כל ארבעה שבועות בערך. מסיבה זו, נשים רבות בוחרות לעשות את הצבע שלהן.

אם אתה בוחר לכסות את האפורים שלך בבית, אתה יכול לתפוס כל צמיחה חדשה שמגיע על הכתר, קו השיער, ואת החלק הטבעי שלך. פשוט מאוד, זה נעשה על ידי טבילה מברשת שיניים בצבע השיער ממש "צחצוח" הצמיחה החדשה.

ברונטיות יכול לקבל מדגיש

כאשר אתה חושב על מדגיש, תמונה של אישה בלונדינית סביר עולה על הדעת. עם זאת, ברונטיות יכול להפיק תועלת מדגיש בדיוק כמו בלונדיניות.

טאטוא של צבע סביב הפנים שלך, הידוע בשם "פנים מסגור מדגיש" בתעשייה, יכול להיות מחמיא. Colorist שלך עשוי גם לבחור להוסיף מימד לשיער שלך באמצעות מדגיש ו lowlights.

שאל את colorist על Balayage

Balayage היא טכניקה נהדרת עבור נגיעות של צבע colorists רבים כיום די מיומנים בו. זה אלטרנטיבה לסגולות טיפוסי טיפוסי, אשר יכול להיראות קצת בלוקי על ברונטיות. היופי ב balayage (אשר צרפתית עבור "גורף") היא כי צבע צבוע על השיער אז זה נראה יותר טבעי.

שקול את התספורת

כאשר אתה הולך לשינוי דרמטי, זה מומלץ לעתים קרובות כדי לקבל את התספורת שלך לפני שאתה מקבל את זה בצבע. זה מאפשר colorist שלך להתאים את הצבע אז זה מושלם השלמה לחתוך שלך.

להגן על ההשקעה שלך

ברגע שאתה מקבל את השיער שלך צבעוני, אתה צריך להגן על ההשקעה שלך. זה עניין של כמה צעדים פשוטים כי הם שווים את המאמץ וישמור על צבע שלך נראה יפה.

הצעד הראשון הוא להימנע לשטוף אותו במשך 48 שעות לאחר שאתה מקבל את זה בצבע. קצת שמפו יבש יראה אותך בימים שמנוני, אם כי ברונטיות צריך להיות זהיר כי זה יכול להשאיר פסים אפורים או משעממים. כדי למנוע זאת, לקבל שמפו יבש במיוחד עבור שיער חום או להחיל אותו ולתת לו לנוח במשך דקה שלמה לפני מסרק את זה.

אתה גם רוצה למנוע טיפול כימי אחר כמו יישור השיער, אשר עלול לגרום נזק. כמו כן, הקפד להשתמש בשמפו הנכון לשיער שלך.

שיער ברונטית נראה מדהים לחלוטין כאשר זה מבריק. שמור על השיער שלך מבריק ומבריק עם טריקים אלה:

 • מצב השיער שלך אחרי כל שמפו. אם יש לך קרקפת שמנוני, מצב הקצוות בלבד.
 • עמוק השיער שלך פעם בשבוע.
 • סיים את השמפו ואת מצב עם זריקה מהירה של מים קרים במקלחת. סטייליסטים אומרים כי זה מנעולים ברק.
 • תן את השיער שלך יבש יבש ככל האפשר כדי לצמצם את החום הקשה.
 • קבל trims קבועים כדי להסיר את הקצוות מפוצלים unattractive.
 • ריסוס בסרום על השיער שלך לאחר ייבוש.

הכן את השיער שלך עבור עבודה דיי

בריא השיער שלך, עוד זה ישמור על צבעו.

בין אם אתה הולך לסלון או לתכנן עבודה צבע DIY, אתה רוצה להכין את השיער שלך עבור צבע חדש.

ארבעה או חמישה ימים לפני שאתה צבע, slather על טיפול מיזוג עמוק כמו Kérastase פריז Réflection Chroma השתקפות- Radiance שיפור מסג '. גדילי יהיה נקבובי פחות יהיה מסוגל לנעול את הצבע טוב יותר. אם אתה לא רוצה להשקיע Kerastase יקר, לשקול מיזוג השיער שלך עם שמן קוקוס נוספת בתולה.

כמו כן, יש לזכור כי תהליך הולך מחושך לאור יכול לגרום נזק יותר מאשר אם היית הולך מאור לחושך. אם השיער שלך הוא שביר או יבש מאוד, לשקול מחדש את השיער שלך צבעוני עד השיער שלך הוא בריא.

No Replies to "איך להפוך את זה בראון עכבר לתוך ברונטית מדהימה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  51 − 50 =