51 המלך והמלכה קעקועים לזוגות – insightyv.com

51 המלך והמלכה קעקועים לזוגות

21. חיים, אהבה, לנצח

כן אנחנו יודעים שהיה לנו “חיים אחד, אחד אהבה” קעקוע זיווג בעבר אבל היינו צריכים לכלול את זה. הפרח המפרט על כתר המלכה יפה. זה כמעט נראה כמו צמחים צומחים מתוך הבסיס של הכתר. וזה באמת אפקט נחמד.

מגניב King and Queen Wrist Tattoos

אינסטגרם / אמן

גופנים תואמים המשמשים לעזור לקבוע אבן המחויבות שנעשו בין שני אנשים. יש כל כך הרבה פרטים בשני קעקועים שאנחנו awestruck.

22. קעקועים יד מדהימים

קעקועים יד הם מחויבות גדולה. לא kinky תוכלו לראות אותם כל יום, אבל כולם יהיו גם כן. התסריט המשמש לכתיבה על שני קעקועים אלה הוא אלגנטי וקווירקי מדי.

מלך and Queen Matching Tattoos for Couples

Instagram / queen_kahleesi_

המיקום של הכתרים הוא מושלם לחלוטין. כמעט כאילו הוא מוטה על ראשו של המלך ושטוח על ראש המלכה. כזה אפקט גדול. קעקועים אלה הם הצהרה גדולה ואנחנו אוהבים אותם.

23. קעקועים של שורש כף יד צבעוניים

בחזרה ביום אתה יכול רק לקבל קעקועים על דיו שחור. כיום אתה יכול לבחור כל צבע שאתה רוצה. פשוטו כמשמעו כל צבע. קעקועים אלה הם דוגמה מצוינת איך טוב קעקועים צבעוניים יכולים להיראות. אפקט הקריקטורה של הכתרים גורם להם להיראות שובבה. ללא שם: יש גם הצללה ממש נחמד.

צִבעוֹנִי King and Queen Wrist Tattoos

אינסטגרם / luckyinlovet

הגופן שנבחר עבור המילים ‘מלך’ ו ‘המלכה’ הוא אלגנטי וכמעט נראה בכתב יד מדי. מגע אישי כזה.

24. קעקועי יד קטנים אך משמעותיים

קעקועים משמעותיים הם הטובים ביותר. התסריט המשמש הן קעקועים אלה הוא אפי. אנחנו אוהבים את המרווח הלבן. אתה באמת יכול להגיד כי שני אלה הם זוג. המלך ומלכת הלבבות בוודאות.

פָּשׁוּט King and Queen of Hearts Wrist Tattoos

אינסטגרם / tattoo_lbert

הלבבות מתחת ל ‘K’ ו ‘ש’ הם מקסים ותוספת מתוק כזה. קעקועים אלה הם רעיון טוב כפי שאתה תמיד יכול להוסיף אותם מאוחר יותר. הוסף צביעה לריווח הלבן ל- ‘Q’ ו- ‘K’ או הוסף פרטים נוספים לעיצוב הקיים. זה תלוי בך לגמרי.

25. עיצוב ייחודי

זה נהדר איך שניהם לא לבבות מקועקעים עליהם. נחמד לראות קבוצה תואמת זה לא ממש תואם. ובכן הם אומרים כי ניגודים למשוך. וזה לא רק עלים מהופך – עם ידית?

פָּשׁוּט King and Queen Tattoo Designs

אינסטגרם / baby_blues_tattoos

קעקועים תואמים אלה פשוט מדהימים. אנחנו אוהבים כל דבר עליהם!

26. קעקוע אצבעות

הפשטות של הכתרים קעקועים אלה הוא ממש מקסים. ייצוגים סמליים יותר מאשר כתרים בפועל. באשר התסריט זה אפי וזה נראה בכתב יד. כן, אנחנו יודעים כי מבחינה טכנית זה היה. אבל מה שאנחנו מתכוונים הוא שזה נראה פחות כמו להדפיס יותר כמו הצהרה אישית.

מלך and Queen Finger Tattoos for Couples

אינסטגרם / dtownink

צבע זה לא הכל. לפעמים הפשטות מנצחת על כל דבר אחר. אנחנו באמת אוהבים איך המסירות מתפשטת על שתי אצבעות מדי.

27. כתרים מוצללים

אלה כתרים מגניב יש קצת הצללה אפית. מי צריך צבע כאשר אתה יכול לקבל קעקועים זה נראה מדהים, נכון? יש שם אפילו לבן. נראה כי אלה היו צבועים, לא מקועקע על העור של בני הזוג.

כֶּתֶר Tattoo Design for Couples

אינסטגרם / כל יום

זה בטח לקח הגילאים כדי לקבל את הפרטים הוסיף לתוך שני קעקועים. אמן הקעקועים עשה עבודה מדהימה אף. תראו איך מורכב כל מעגל על ​​הקעקוע הנשי הוא. יש צל על כל כדור. מַברִיק!

28. ממותגים המלך והמלכה

עכשיו קעקועים אלה בהחלט נראה כמו מותגים. האדום במיוחד. בדוק את זה אדום – זה מדהים. בעת בחירת המלך הנכון קעקועים המלכה אתה לא צריך להתאים לחלוטין.

מלך and Queen of Hearts Hand Tattoos

אינסטגרם / emotattoos

תזכור את זה. כמו הזוג הזה. גופן התאמות ושניהם יש לבבות, אבל הצבעים הם שונים לחלוטין. מה נראה טוב למישהו לא יכול להיראות טוב אחר.

29. המלכה שלו, המלך שלה

הקליגרפיה של “המלכה, המלך שלה” קעקועים הוא די ייחודי. זה די גברי. שלא כמו התסריט הרגיל שראית בעבר ברשימה זו. אתה יכול לבחור כל גופן שאתה אוהב. זכור את זה.

מלך and Queen Crown Tattoos for Couples

אינסטגרם / emporiumlakeland

כתרים תואמים עושים בצורה מדהימה. לבן, ירוק וסגול תכשיטים תואמים על שני כתרים. אפילו הסדר זהה. אנחנו אוהבים איך החלק התחתון של הכתרים הם דהו כמו שהם היו משוחקים משם עם מחק.

30. חמוד קעקועים שורש כף יד

זה לא מתאים יותר משני אלה קעקועים. לא רק הגופנים זהים, אבל הכתרים עצמם זהים בדיוק. הם קעקועים חמודים כאלה.

חָמוּד King Queen Wrist Tattoos

אינסטגרם / esprees_art

למעשה להחזיק את המחשבה הזאת. הגופנים אינם זהים. אבל הם די דומים. במבט חטוף הם נראים זהים. הכתרים הם בהחלט אותו דבר וזה באמת מתוק. כמעט כמו לומר כי שניהם זהים. שווה בכל דרך.

No Replies to "51 המלך והמלכה קעקועים לזוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.