7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת פו הדוב

7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת פו הדוב

פו הדב היה האהוב עלי כילד, ונראה שאני לא לבד. אוסף זה של ציטוטים הידידות ממחישה עד כמה הסופר א 'מילן הכיר והבין את יחסי האנוש. הם נצחי ועומק החוכמה בציטוטים אלה חל על חברים ותיקים או אלה שאנחנו רק נפגשנו.

אני מקווה ציטוטים אלה מ פו הדוב יהיה לעורר אותך חברויות שלך ולעודד אותך לעבוד דרך הסכסוך ולהראות כבוד.

החיים קצרים מכדי להיתקע בשליליות.

אם יהיה אי-פעם מחר כשאנחנו לא ביחד. יש משהו שעליך לזכור תמיד. אתה אמיץ יותר ממה שאתה מאמין, חזק ממה שאתה נראה, וחכם יותר ממה שאתה חושב. אבל הדבר החשוב ביותר הוא, גם אם אנחנו בנפרד ... אני תמיד אהיה איתך.

זה ניתן לטעון את הציטוט הנפוץ ביותר מ פו הדב, לא רק בשביל היבט של ידידות, אלא גם להשראה. זה מצחיק איך לפעמים שני הדברים האלה יכולים להיות קרובים כל כך. הציטוט הזה, בשבילי, מסכם ידידות בקצרה. ידיד טוב יודע איך לגרום לך להאמין בעצמך. גם זה לא צמרמורת. חברים טובים יודעים שאתה מסוגל דברים גדולים אפילו לפני שאתה עושה. אם יש ציטוט אחד לחתוך ולשים על השולחן שלך, לוח שנה, או פתק לחבר, זה אחד.

הייתי מאמין לנצח אבל לנצח זה טוב מכדי להיות אמיתי.

לנצח היא מילה מסוכנת כשזה מגיע לידידות.

בעוד המונח BFF הוא אחד הפופולריים (ופירושו "החברים הכי טובים לנצח") המציאות היא שרוב האנשים שאתה הופך לחברים הולכים לעבור מהחיים שלך בשלב מסוים. זה לא אומר שכל החברים הכי טובים שלך יעשו את זה, אבל רוב החברויות לא מחזיקים מעמד לכל החיים. אולי הם לא נועדו.

אילו חברויות? הם שאמור לעשות הוא ללמד אותך על עצמך. עם כמה, אתה לומד על גבולות אתה צריך לעשות. עם אחרים, אתה יכול ללמוד על העולם מנקודת מבט שונה לחלוטין. כל זה עוזר לך לגדול כאדם, אשר בתורו עוזר לך לפגוש אנשים מעניינים ומרתקים יותר.

לאחר חברים "לנצח" יכול להיות טוב מכדי להיות אמיתי, אבל שמירה על אהבה ושיעורים שלהם לא. אלה יכולים להישאר איתך לנצח.

נהרות יודעים זאת: אין מה למהר. נגיע לשם יום אחד.

כמה פעמים אתה רוצה לדחוף ידידות למשהו שהוא עדיין לא מוכן להיות? יש אנשים שמתחברים מהר מאוד. הם פשוט לחץ. עם אחרים, זה לוקח זמן. אתה יכול להשקיע שנים מנסה להבין אחד החברים שלך. זה בסדר. אתה לא מנצח נקודות עבור כמה מהר להגיע להיות חברים. אם זה ייקח זמן רב יותר, עדיין תגיע לשם יום אחד.

אתה לא יכול להישאר בפינת היער שלך מחכה לאחרים לבוא אליך. אתה צריך ללכת אליהם לפעמים.

זה הציטוט שכל מופנם צריך לשמוע כשזה מגיע לידידות. לעתים קרובות מדי, אנו המפגינים לשבת בבית ולעשות עיסוקים אינטלקטואליים שלנו, כמו לקרוא או לצייר או לחשוב על החיים, כאשר למעשה אנחנו צריכים לצאת החוצה כדי לראות כמה אנשים.

אם יש דבר אחד שאתה יכול לעשות היום כדי לשנות את מספר האנשים שאתה אינטראקציה עם על בסיס יומי, זה לצאת. קח את המחשב הנייד, הספר, או סריגה החוצה ולראות כמה אנשים נוספים, כך שתוכל לתרגל שיחת חולין יש יותר שיחות עם אחרים. אחד מאותם אנשים שאתה רואה יכול בסופו של דבר להיות חבר שלך יום אחד.

אם האדם שאתה מדבר איתו לא נראה להקשיב, להיות סבלני. זה פשוט יכול להיות שיש לו חתיכה קטנה של צמרמורת באוזנו.

לי, זה ציטוט באמת קורא תמונות של החברה שלנו עסוק. אם מישהו לא מקשיב, זה כנראה בגלל שהם עסוקים ו frazzled וחושבים על משהו אחר. חברים נוטים לקבל דחף הצידה בזמנים, וכאשר החבר שלך מבין שאתה כבר מפטפטים לאורך כל הדרך ולא שמעתי מילה שאמרת, הם יסיר כי "חתיכת מוך" (או לחסום נפשית) ו להקשיב.

המפתח בציטוט זה הוא "להיות סבלני". זה קל לקבל מתוסכל עם חברים שלא (או לא) להקשיב או לשים לב אליך. אבל כולנו עוברים תקופות כאשר אנו מתמקדים בדברים אחרים מעת לעת. זה המקום שבו חברים טובים יהיה בסבלנות לעמוד ליד ולהזכיר לך מה חשוב.

אם אתה חי להיות 100, אני מקווה שאני חי להיות 100 מינוס 1 יום, אז אני אף פעם לא צריך לחיות בלעדיך.

שמעתי את הציטוט הזה פעמים רבות ביחס לאהבה רומנטית, אבל זה חל גם על ידידות. כמה עצוב זה כאשר אנחנו צריכים להמשיך הלאה מחבר. אתה עושה תקופה של צער כאשר ידידות מסתיימת. הרגשות שיש לך עשויים להשתנות, אבל אם אתה קרוב במיוחד לחבר ואיבד אותם בגלל מוות או אפילו אי הבנה, זה יכול להיות מאוד כואב.

No Replies to "7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת פו הדוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 − 43 =