25 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך | insightyv.com

25 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך

11. בית הספר זומבי בנות

וכפי שכבר דנו, אין הרבה דברים שאתה לא יכול ‘זומבי’ בימים אלה, ותלבושות בסגנון זומבי הפכו פופולריים יותר ויותר כמו תוכניות טלוויזיה כגון המתים המהלכים.

מְטוּמטָם School Girls BFF Halloween Costume Idea

מי לא אוהב סרט זומבי טוב? יותר טוב מזה, מי לא אוהב זומבי טוב להראות בטלוויזיה binge!

12. זה שערורייה מיס שערורייה

אם אתם מחפשים רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים לך BFF שלך כי הם מעבר מצחיק ומבריק, זה בהחלט אחד מהם אתה צריך להסתכל לכיוון. את זוכרת את השערוריה של מיס וורלד? הם הכתיר את האישה הלא נכונה, היה צריך לקחת את הכתר ממנה, ולאחר מכן הכתר את הזוכה בפועל …

עלמה Universe Scandal BFF Halloween Costume Idea

אם היריבות ביניכם היתה נושא הבדיחות במשך זמן מה, למה לא לנצל את זה וללכת עם רעיון זה שערורייה מיס העולם? זה מבריק, וכולם יאהבו את זה. (אם הם ראו את החדשות ויודעים את הסיפור …)

13. מלאך ושטן

אתה לא יכול לקבל יותר קלאסי כשמדובר רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים לך BFF שלך מאשר באמצעות קלאסי טוב / רע משולבת – גן עדן וגיהנום, השטן המלאך, לבן ואדום. זה קלאסי משולבת עבור ליל כל הקדושים, ועם כל האחרים הולך supervagant ו לשחק מסביב עם איפור מורכב ו נראה דם מזויף, לפעמים זה משתלם לחזור היסודות.

שָׂטָן Angel BFF Halloween Costume Idea

יש סיכוי טוב שאף אחד אחר בחדר לא יהיה לבוש כמו שניכם.

14. קרואלה דה ויל + דלמטית

זה ליל כל הקדושים עשה את הדרך דיסני – הדרך שבה אתה בהחלט לא רוצה להראות את הילדים. הם בהחלט לא ירצו לראות מה קרה לגורים הדלמטיים המסכנים האלה ברגע שמלכת אכזריות בעלי החיים, קרולה דה ויל, תופסת אותם, ותלבושת ליל כל הקדושים המבריקה הזאת מראה לך בדיוק את זה.

קרואלה De Vil Dalmatian BFF Halloween Costume

אתה לא צריך לקחת את הדברים עד כה אם הילדים מעורבים, כמובן. אולי להשאיר את (כלוא מזויף) של גורים (מזויפים) מתוך זה השנה, אה?

15. פיצה משלוח בחור + פיצה

אם היית תוהה מה לעשות עם זה פיצה מסיבית בריכת מתנפחים צעצוע שקנית בקיץ ואף פעם לא בסופו של דבר שימוש, אתה פשוט מצאה עבודה נהדרת עבור זה. פיצה משלוח בחור (או ילדה), פיצה טרי – מושלם תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך!

פיצה Delivery Guy and Pizza BFF Halloween Costume Idea

מה האהוב עליך? פֶּפֶּרוֹני? האם אתה מעריץ של אנשובי? האם אתה אוהב פטריות נוספות? מה שזה לא יהיה, ללבוש את זה בגאווה. חזור אחרינו – אנחנו אוהבים פיצה!

16. סטארבקס קפה

מה הדבר הראשון שאתה עושה ביום כאשר אתה מסתובב עם BFF שלך? אתה הולך לקבל את עצמכם סטארבקס, כמובן, וזה בערך באותו זמן כי כל דלעת מתובל delights לבוא על ההצעה.

סטארבקס Coffees BFF Halloween Costume Idea

אם אתה לא יכול לחיות בלי קפה, למה לא להתלבש כמו כוס אחת לעונה זו ליל כל הקדושים? עכשיו מה היית מתלבש כמו? דלעת מתובל latte? סקיי Latte macchiato? אולי משהו מבוסס שוקולד?

17. מגניב שלדים

ליל כל הקדושים הוא הזמן שהמחלוקת בין עולם הרוח והעולם שלנו היא הדקה ביותר שלה, ולכן אנחנו מתלבשים כמו שדים ורוחות רפאים – כדי לעצור את השדים ואת רוחות הרפאים המממשים אותנו ומגיעים אחרינו. טוב, משהו כזה. הסיפור מעוות כל כך הרבה פעמים במהלך השנים, ומקומות שונים בעולם חוגגים את ליל כל הקדושים בדרכים שונות, ומסיבות שונות.

BFF Matching Skeleton Halloween Costume Idea

זה המקום שבו השלד נכנס לשחק, ואת הקשר יש לו ליל כל הקדושים – זה סמל למוות עבור תרבויות רבות, במיוחד את תמונת הגולגולת, וזה מה נעשה שימוש כל כך מבריק כדי ליצור את המראה הזה מדהים ליל כל הקדושים איפור כי אתה יכול לגמרי רוק BFF שלך. (או BFF של!)

18. רכילות בנות

בבית הספר לא היה דבר מפחיד יותר מאשר פנים אל פנים עם אחת הנערות המרושעות, או נערות רכילות. הם נקראו דברים שונים בבתי ספר שונים, נכון?

רְכִילוּת Girls BFF Halloween Costume Idea

אבל כולם היו אותו דבר – אם לא היית בקבוצה שלהם, אתה פשוט לא היו אחד הילדים מגניב. הסרט היה נכון … כמו בתוכנית הטלוויזיה. אולי הגיע הזמן לחפור את המדים הישנים שלך? האם זה עדיין יתאים?

(ניסינו, שלנו לא!)

19. ג’ק + סאלי (הסיוט שלפני חג המולד)

זה ליל כל הקדושים, מה שאומר שזה כמעט חג המולד, ואתה יכול לשלב את שני עם זה סיוט מדהים לפני חג המולד השראה תחפושות ליל כל הקדושים בשבילך BFF שלך – ג ‘ק וסאלי.

סאלי Jack The Nightmare Before Christmas BFF Halloween Costume

העלויות נהדרות כאן, אבל זה האיפור שבאמת עושה את הטריק, במיוחד עם מראה איקוני כזה כמו זה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להבין מי ישחק ג’ק, ומי ישחק סאלי.

20. מרושע + אורורה

זה היה אחד הסרטים הגדולים של 2014, ולפעם אחת, הוא הציג את הנבל של הסיפור, במקרה זה – Malficent מ היפהפייה הנרדמת.

ללא שם: Malficent BFF Halloween Costume Idea

חלוקה טובה לעומת רע הוא אחד גדול לשחק כאשר מסתכלים על רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים לך BFF שלך, ויש כל כך הרבה שאתה יכול לבחור מדי – כל כך הרבה סרטים דיסני אתה יכול לבחור. זה אחד Aurora (היפהפיה הנרדמת) ואת הנמלים שלה, Malficent, אבל אתה תמיד יכול להסתכל על יסמין או אלדין ואת הנקם שלהם, Jafar? או סימבה ומופסה … אתה רואה לאן אנחנו הולכים עם זה?

No Replies to "25 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − 15 =