25 ייחודיות ליל כל הקדושים תלבושות עבור זוגות – insightyv.com

25 ייחודיות ליל כל הקדושים תלבושות עבור זוגות

11. מפחיד זוג תלבושות

ליצנים מפחידים. ממש מפחיד. ואנחנו חושבים כי אלה תחפושות ליל כל הקדושים ייחודי לזוגות הם לא רק מפחיד, אבל מדהים מדי. היא גולגלת של סוכר מפחיד, והוא ליצן מפחיד. ביניהם הם עושים שילוב מפחיד למדי.

מַפְחִיד Couple Halloween Costume Idea

אתה באמת יכול ללכת לעיר עם רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים ככה – יש כל כך הרבה דרכים שאתה יכול לשים ספין הפרט שלך על דברים. אנחנו מתערב שאתה לא יכול לחכות כדי להיסחף!

12. הקוסם מארץ עוץ

הקוסם מארץ עוץ היה מפחיד עבור כמה ילדים! איש האריה כמעט הפחיד אותי עד מוות כשהייתי צעיר! אבל כשמדובר תחפושות ליל כל הקדושים ייחודי לזוגות, זה באמת ייקח קצת מכות.

ה Wizard of Oz Couple Halloween Costume

אנחנו לא יכולים לדמיין את זה תלבושת גבר פח יהיה נוח מדי ללבוש במשך כל הלילה, אבל זה בטוח ינצח את המחיר של הלבוש הטוב ביותר!

13. קרואלה דה ויל + דלמטית

אם יש כלבים בבית, כדאי שתנעל אותם, כי קרולה דה ויל באה העירה והיא אחרי הפרווה שלהם.

קרואלה de Vil Dalmatian Couple Halloween Costume

אוקיי, אנחנו פשוט צוחקים, זה לא ממש קרולה דה ויל, אבל זה תחפושת ליל כל הקדושים גאון לזוגות. אתה יכול לשכנע את האיש שלך להתלבש כמו כלב עבור הערב? אנחנו לא כל כך בטוח שלנו יהיה כל כך מחייב …

14. זומבי כוהן ו נזירה

נזירות כוהנים הם לא ממש מפחיד, אבל כאשר אתה שם את הטוויסט זומבי על זה, הם בהחלט נראים די מפחיד.

מְטוּמטָם Priest and Nun Couple Halloween Costume

זה נזירות רגילות ותלבושת כומר, אבל עם הסכום הנכון של איפור כהה צל ודם הוסיף למדד טוב, יש לך משהו שיכול בהחלט לעבור כמו תחפושת ליל כל הקדושים המרושע.

15. אריה + אריה תמר

מה היית מעדיף להיות? האריה, או אריה tamer? זה ויכוח אתה והחצי הטוב שלך יצטרכו להיות בין עצמכם, אם כי אנחנו מדמיינים את הרגליים שלך כנראה ייראה טוב יותר שלו במכנסיים הקצרים האלה.

אַריֵה and Lion Tamer Couple Halloween Costume

זה תלבושת סופר חמוד, ואחד בהחלט יהיה לגרום לאנשים לדבר, אבל אנחנו חייבים להיות כנים ולהודות כי הוא לא נראה מאושר מדי על הבחירה של תחפושת.

16. משחק של כסאות (ג ‘ון שלג + Ygritte)

ועל כל מה שאתה משחק של חובבי כסאות בחוץ, איך להתלבש כמו Ygritte וג ‘ון שלג? כשמדובר תחפושות ליל כל הקדושים ייחודי לזוגות, זה חייב להיות אחד מאותם זכייה … בטח?

ג'ון Snow Ygritte GOT Couple Halloween Costume

אתה צריך לשכנע את החבר שלך לגדל את שיער הפנים שלו החוצה כדי להשיג את המראה מחוספס ג ‘ון שלג, אבל לראות שרוב הגברים שונאים גילוח בכל מקרה, אנחנו לא חושבים שזה היה מהווה יותר מדי בעיה.

בנוסף זה נותן לך את ההזדמנות לשחק עם הילדה הפנימית שלך המערה, וזה פשוט נשמע כמו המון כיף!

17. הטייס והשמים

אם הוא באמת רוצה להתלבש כמו טייס ליל כל הקדושים, תן לו את זה. להתמכר הצד המעופף שלו פשוט ללכת כמו השמים – זה בהחלט משהו שמעולם לא ראינו קודם לכן, אז כאשר אתה מדבר תלבושות ליל כל הקדושים ייחודי לזוגות, זה בהחלט אחד שם למעלה עם הטוב ביותר.

ה Pilot and the Sky Couple Halloween Costume

זה רעיון מאוד חכם, ושוב יכול להיות מותאם אישית בקלות רבה ללכת עם כל נושא שאתה אוהב. מה הציפור האהובה עליך? למקד את תשומת הלב שלך על זה, ופשוט להתאים את הכל עם רקע כחול כדי לתאר את השמים.

דיסני מיקי + מיני מאוס

מיקי ומיני מאוס הוא אחד הרעיונות הראשונים בתחפושת שעולה עם אתה מדבר על זוגות ושמלה מהודרת, וזה לא מפתיע כאשר אתה רואה איך מקסים לחלוטין זה.

חָמוּד Disney Mickey Minnie Couple Halloween Costume

הדבר הטוב הוא שכאשר מיקי ומיני לא מרחפים את הסירה שלך, יש הרבה דמויות קלאסיות אחרות שאפשר לבחור בהן. מה עם דונלד ודייזי דאק?

19. מצריים מצרים

חתולים שחורים הולכים יד ביד עם ליל כל הקדושים, ואתה יודע מי העריץ את החתול השחור? המצרים הקדמונים, כמובן!

מִצרִי Royalty Couple Halloween Costume

להוציא את הספינקס הפנימי שלך (או minx), וללכת לבוש כמו היופי המצרי הזה, להשלים עם פרעה הלוחם שלה כמובן. יש משהו מדהים על המראה הזה, ועל מקוריות, זה בהחלט אחד גדול.

20. זוג גלידה מפחיד

האם גלידה אי פעם היה מפחיד אותך? זה לא לנו גם, אבל זה ייחודי תחפושות ליל כל הקדושים עבור זוגות רעיונות מבריק כי אתה יודע שאף אחד אחר במסיבה יהיה לבוש בדיוק כמוך.

מַפְחִיד Ice Cream Couple Halloween Costume

זה תלבושת לבנה כל כך עם זרוקים הוסיף למדד טוב, ואז אתה פשוט להשתגע עם הדם מזויף עד שזה נראה כאילו אתה כבר נהרג כל הגלידה של גלידה אי פעם. אל תשכח את הדובדבן מלמעלה!

No Replies to "25 ייחודיות ליל כל הקדושים תלבושות עבור זוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.