האם קבלת שם קעקוע מסוכן? – insightyv.com

האם קבלת שם קעקוע מסוכן?

למרות שאנו לפעמים בדיחה על הצד ההומוריסטי של הנושא הזה (כמו הציור נורמן רוקוול של האיש עם כל שמות הנערות לשעבר שלו חצה החוצה כפי שהוא מקבל עוד שם קעקוע) זה אחד זה באמת צריך להיות נחשב מאוד. לפני שאתה חרוט את הזולת המשמעותית שלך (החבר, החבר, הבעל, האישה וכו ‘) שם בעור שלך לנצח נצחים, שקול את חומרת הפעולות שלך.

ראיתי הכל מתוך סלידה על ייאוש על פניהם של אנשים שרוצים לקבל שם קעקוע מכוסה. למרבה המזל, רבים מכם קוראים מאמר זה תהיה הזדמנות למנוע את זה מתמיד קורה.

קבלת קעקוע הוא אפילו יותר של מחויבות מאשר מתחתנים. אתה לא יכול להתגרש קעקוע שלך! ואף על פי שאתה יכול לכסות קעקוע, זה תמיד יהיה שם, וזה יעמוד כתזכורת מתמדת. אם יש לך את זה הוסר עם ניתוח לייזר, יותר סביר יהיה לך את הצלקות כדי להראות את זה. הקעקוע שלך הוא לכל החיים. אז, כמה אתה אוהב את האיש הזה / אישה שוב? ובכל פעם שאתה נכנס מקבל קעקוע עם הגישה כי, “אם זה לא עובד, אני יכול לקבל את זה מכוסה / מוסר”, אתה אפילו לא צריך לחשוב על זה מלכתחילה.

גורם ג ‘ינקס?

למרות שאני בדרך כלל לא נוטה להיות אמונות טפלות, נראה שיש קשר עם קעקועים שם בעקבות פיצולים.

יש אנשים שמרגישים כי מקבל שם אהוב שלהם מקועקע עליהם יהיה פשוט מפתה את האלים של המהומה. זוגות שנשבעו את אהבתם לעולם לא ימותו (אהם, בילי בוב ואנג’לינה למשל) מתקרבים עכשיו לאמן הכיסוי הקרוב ביותר כדי למחוק לנצח את זה שהם טענו שאהבתם הנצחית.

אני לא אומר שזה יקרה אתה; אני רק מייעץ לך לתת לזה קצת מחשבה רצינית באמת לפני שאתה מקבל החלטה אתה אולי חרטה ביום מן הימים.

אמן הקעקועים, כריס לונג של פיירבורן קעקוע ב Fairborn, אוהיו, נותן את דעתו על זה ב “פרספקטיבה של אמן”. כריס אומר, “שמות כמו קעקוע לא תמיד טועים אבל יש הרבה סיבות לא לעשות את זה.כמובן שמו של ילד / חברה או משמעותי אחר נראה כמו מחווה מתמשכת או מחויבות לאותו אדם אחר. לעתים רחוקות עשה את זה סוג של קעקוע על מישהו שלא היה לי מושג כלשהו של חרטות אפשרי אחד עלול להיתקל בעתיד.שמות מקועקעים על הגוף שלך לא יגרום לך או לאדם אחר מחויבים יותר זה לזה וזה לא כמו חולצה שאתה יכול להמריא, תחשוב על זה.אני כמובן מכוסה שמות רבים, שמות של אוהבי לשעבר כמו המאהב החדש עומד על ידי הקשה על רגליהם, שם אנשים כמו שהם אומרים לי שהם עייפים אומר לאנשים שהם לא הומו או תוהה, ‘איך הבחור הזה יודע את השם שלי?’

עכשיו, מקבל קעקוע של אותו מישהו מיוחד הוא מופע נדיב של מסירות, ואם תחליט שזה באמת מה שאתה רוצה לעשות, אני לא הייתי אחד לעמוד בדרכך.

אתה, עם זאת, רוצה לשקול את הרגשות האישיים של האדם המעורב. ודא שהם לא מתנגדים לך בגלוי הצגת הרגשות שלך עבורם.

חריגים לכלל

אחד החריגים המעטים על הכלל ללא שם הוא כאשר אתה מקבל קעקוע בזיכרון של מישהו מיוחד בחיים שלך אשר הלך לעולמו. זה מאוד לא סביר שיש לך סיבה לשנות את הרגשות שלך עליהם ברגע שהם נעלמו. זוהי דרך אוהבת מאוד להראות כי לא תשכח מישהו מהעבר שלך. עם זאת, אם אתה מתכנן להינשא מחדש או תאריך שוב, העצה הנ”ל עשוי עדיין להחזיק נכון כל כך לזכור את זה. החריג השני הוא הילדים שלך – אתה תמיד אוהב אותם לא משנה מה מקבל קעקוע עם השמות שלהם היא דרך מצוינת להראות כמה אכפת לך.

אז, לשקול ברצינות את ההשלכות לפני שאתה בוחר להראות את האהבה שלך הקבוע ביותר של דרכים.

בכנות, ההצעה האישית שלי היא לקנות את מותק שלך דובון, ואם אתה באמת רוצה שם של מישהו מקועקע לך, לשמור אותו על שמות הילדים שלך. לא משנה מה, אתה תמיד אוהב אותם. זכור, הסרת קעקוע היא מורכבת וכואבת.

No Replies to "האם קבלת שם קעקוע מסוכן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.