23 חמוד לחבר הכי טוב קעקועים בשבילך BFF שלך – insightyv.com

23 חמוד לחבר הכי טוב קעקועים בשבילך BFF שלך

11. יפה ירח ו עיצוב קעקוע יום ראשון

הרעיון הבא שלנו קעקוע תכונות ירח וקעקוע יום ראשון. אלה החבר הכי טוב קעקועים להתאים אבל גם נראה נהדר כמו קעקועים יחיד. שניכם יכולים לעצב את השמש ואת הירח כדי להפוך אותם ייחודיים לשניכם. הירח והשמש נחוצים יחד, אז אלה הם סמלים של ידידות.

יפה Sun and Moon Best Friends Tattoos

12. התאמה של קעקועים ציפור

ציפורים יכולות לשפר את מצב הרוח שלנו עם השירה שלהן והן סמל לחופש ולרוחות חופשיות. אז, אין זה מפתיע כי ציפורים הן אפשרויות קעקוע פופולרי. אלה שני חברים יש התאמה קעקועים ציפור שנוצרו. אתה יכול ליצור משהו דומה עם כל ציפור על פי בחירתך. אולי לבחור את הציפור שאתה אוהב את הטוב ביותר.

תוֹאֵם Bird Tattoos for BFFs

13. מלח יצירתי ופלפל רעיון עיצוב

הנה עוד רעיון משונה ויצירתי. אלה חברים הכי טובים יש מלח ופלפל עיצוב. לחבר אחד יש סיר מלח ופלפל אחר. זהו סמל גדול של ידידות כי אתה לא יכול לקבל מלח ללא פלפל. אתה יכול לקבל קעקוע כזה להציב בכל מקום על הגוף.

יְצִירָתִי Salt and Pepper Best Friends Tattoos

14. מעגל אופנתי, מינימלי

אם אתם מחפשים קעקועים חבר פשוט ופשוט ביותר, הרעיון הבא יכול להיות מה שאתה מחפש. לכל חבר יש מקווקו מעגל שחור מקועקע על פרקי הידיים. אלה קעקועים חמודים שיתאימו לכל אחד. אולי אתה יכול לקבל את הקעקועים מחדש עם הצבעים האהובים עליך במקום מתאר שחור.

מסוגנן and Minimal BFF Tattoos

15. קעקוע ענף זית יפה

זית סניפים הם עיצובים קעקוע פופולרי. הם סמל לשלום ולרצון טוב. סניפים זית יהיה רעיון עיצוב נהדר עבור חברים כי זה מראה לך אכפת ורוצים לשמור על יחסים טובים. לא רק זה, אלא ענפי זית נראים די מדי.

תוֹאֵם Olive Branch Tattoos

16. קעקועים לב

אם אתה אוהב את קווי המתאר מובלט קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא שלנו מדי. אלה קווי המתאר הלב יש עיצוב שונה וגם יש כוכב חמוד. אנחנו אוהבים את הקעקועים האלה כי הם משמעותיים, התאמת נראה מדהים. ניתן גם ליצור מחדש את אלה בצבעים שונים.

תוֹאֵם Heart Tattoos for Best Friends

17. חמוד אבוקדו קעקוע

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון חמוד וקווירקי. לשני החברים האלה היו חצי אבוקדו מקועקע אחד על השני. שני חצאי כאשר להרכיב לעשות שלם. זהו רעיון מהנה ומשמעותי המראה כי שני החברים אינם משלימים זה את זה.

חָמוּד Best Friends Avocado Tattoos

18. קעקועים אור שמש חמוד

השמש מאירה את היום, אותו הדבר ניתן לומר לחברים. אתה ואת bestie שלך ​​יכול להיות קעקוע שמש להראות כי אתה תמיד תהיה שם זה לזה, כי תוכל גם להביא positivity. אתה יכול להיות שמש חמוד שתוכנן כמו אחד מובלט או משהו אחר.

חָמוּד Sun Best Friends Tattoos

19. נוצות יין ויאנג ייחודיות

יין ויאנג הוא סמל על איך האנרגיות המנוגדות להרמוניה אחד את השני. משמעות זו הופכת את הסמל הגדול ביותר עבור קעקועים חבר. אלה שני חברים לקחו את הרעיון הזה והפך אותו קעקוע יצירתי מאוד. במקום סמל קלאסי הם נוצרו נוצרים. אנחנו אוהבים את הרעיון הייחודי הזה.

יְצִירָתִי Yin and Yang Feathers Tattoo Design

20. BFF קעקוע רעיון עבור 3 חברים

לחגוג ידידות עם עיצוב זה סופר חמוד ויצירתי קעקוע. רעיון זה מושלם עבור 3 חברים הכי טובים.

BFF Tattoo Idea for 3 Friends

21. התאמת רעיון מצפן

מצפן קעקועים היו סמלים של הדרכה. המצפן נועד להנחות אנשים בכיוון הנכון. עם זאת, אין זה מפתיע כי מצפנים הפכו קעקועים חבר הכי פופולרי. אלה יכולים להיות סמל של איך חברים יכולים להדריך אחד את השני ולעזור אחד לשני להתגבר על האתגרים בחיים. זוהי דרך לומר שאתה תהיה שם אחד לשני.

תוֹאֵם BFF Compass Tattoo Idea

22. יצירתי יין ויאנג קעקוע רעיון

לאחר מכן, יש לנו עוד יין ויאנג רעיון קעקוע. שני אלה בחרו במבט מסורתי יותר. לחבר אחד יש את היין והשני יאנג. אנחנו אוהבים את הקעקועים האלה כי הם יצירתיים וייחודיים. קעקועים כאלה יתאימו לכל חברים.

ייחודי Yin and Yang Tattoo Idea for Friends

23. עוגן וקעקוע לב

לאחרונה על החבר הכי טוב שלנו קעקועים רשימת אלה הם קעקועים בלב ועוגן. עוגנים הם סמל של אבטחה ויציבות מה שהופך אותם עיצובים נהדר עבור קעקועים ידידות. עבור הקעקוע שלך, אתה יכול פשוט יש את העוגן או להוסיף את הלב שאליו הוא סמל של אהבה.

תוֹאֵם Anchor and Heart Tattoos for BFFs

אנו מקווים שמצאתם את הקעקועים הטובים ביותר עבורכם!

No Replies to "23 חמוד לחבר הכי טוב קעקועים בשבילך BFF שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.