23 קל, אחרון-ליל כל הקדושים איפור נראה | insightyv.com

23 קל, אחרון-ליל כל הקדושים איפור נראה

רוצה להתלבש ליל כל הקדושים אבל השאיר את זה מאוחר מדי? אז אנחנו כאן כדי לעזור. מצאנו 23 קל, ברגע האחרון נראה איפור ליל כל הקדושים. יש רעיון איפור לכולם, אם אתה רוצה משהו מפחיד, חמוד, ייחודי ועוד. כל מראה הוא פשוט לעשות ואתה יכול אפילו לקבל קצת תלבושת ייעוץ. זה אף פעם לא מאוחר מדי להתלבש בשביל הכיף כיף. בדוק את הרשימה שלנו כדי למצוא את המראה האהוב עליך.

1. עכביש אינטרנט איפור

קודם כל יש לנו את זה איפור עיניים כתום עם עכביש עיצוב אתרים. זה מושלם כמו מבט של הרגע האחרון. אתה לא באמת צריך משהו מיוחד רק איפור כבר יש לך. כתום הוא בחירה מצוינת צבע עבור ליל כל הקדושים כפי שהוא צבע של דלעת קלאסי עם זאת אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה באינטרנט בכל לוח צבעים. האינטרנט קל לעשות ויש מדריכים מקוונים כדי לעזור. אנחנו אוהבים את זה איפור ליל כל הקדושים!

עַכָּבִישׁ Web Makeup for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

2. גורי שריטות

שריטות או סימני טופר הם טכניקה מצוינת ללמוד כמו אלה שריטות ניתן להשתמש כדי לעשות תחפושות רבות. סימני הפנים בהשתתפות יכול לשמש זאב, זומבי, אדום רכיבה תלבושות ועוד. ישנן דרכים רבות לעשות שריטות אבל כמה צבע הפנים ודם מזויף ייתן לך שריטות מהירה וקלה. פריטים אלה ניתן למצוא בחנויות עד לאחר החג כל כך קל להשיג.

מְכוּסֶה בָּדָם Scratches for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

3. דחליל מפחיד

דחלילים יכול להיות חמוד או מפחיד. המראה שאתה מקבל תלוי באיפור אתה משתמש. זה מראה דחליל קל נוצר עם צבע כתום שחור עבור הפרט. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם הצללים ואת כמה צבע הפנים. שניהם קלים לרכישה. אם אתה רוצה דחליל כהה פשוט להשתמש בצבעים כהים. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך לקבל את המראה דחליל.

מפחיד Scarecrow for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

4. ליל כל הקדושים ליצן

ליצנים הם מאוד פופולרי תחפושות ליל כל הקדושים והנה היא דרך קלה ליצור מבט ליצן ברגע האחרון. כל מה שאתה צריך זה קצת איפור כהה וצבע פנים שחור. החל איפור כהה כפי שהיית עושה בדרך כלל עם השפתיים והעיניים ופשוט להוסיף קצת פרט שחור עם צבע. אם אין לך איפור כהה ללכת על הליצן הקלאסי אדום.

ליל כל הקדושים Clown for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

5. יום רביעי אדמס

משפחת אדמס הם דמויות איקוניות של ליל כל הקדושים. עבור תחפושת ליל כל הקדושים קל לנסות לשחזר יום רביעי Addams זה נראה. כל מה שאתה צריך הוא שמלה שחורה וכמה איפור כהה. החל את האיפור כהה כמו התמונה בהשתתפות לצמה השיער שלך ואתה טוב.

יום רביעי Addams for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

6. אורנג ליל כל הקדושים איפור

כדי לקבל מראה ליל כל הקדושים אתה לא צריך להיות כל מפחיד ו gory. אתה יכול פשוט להוסיף כמה צבעים ליל כל הקדושים לאיפור שלך. האיפור בהשתתפות שלנו לבחור הבא משתמש בצבע כתום עם שפתון ורוד. אתה יכול ללבוש איפור כזה למראה ליל כל הקדושים קל. כדי להפוך את החליפה לאירוע עוד יותר אתה יכול ללבוש שפתון כהה.

ליל כל הקדושים Inspired Makeup for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

7. איפור בובה מצמרר

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור בובה מפחיד. כדי ליצור מחדש את המראה הזה כל מה שאתה צריך זה קצת איפור עיניים כהות, איפור לבן וריסים. עבור ניצבים, אתה יכול להוסיף את הלחיים ורוד ונמשים. אתה יכול בקלות ליצור את זה עם איפור כבר יש לך. אתה יכול רק צריך לקבל את האיפור הלבן ריסים. ללבוש עם שמלה למסיבה ליל כל הקדושים נראה.

מְצַמרֵר Doll Makeup for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

8. איפור ליצן מפחיד

הנה עוד רעיון ליצן פשוט. זה נראה יותר קשה ליצור מאשר זה. כל מה שאתה צריך זה קצת איפור כהה וצבע פנים. צבע הפנים קל לקנות כפי שהוא נמצא ברוב החנויות המוביל עד לאירוע. פשוט להשתמש בתמונה כהשראה ולהעתיק את הצורות שאתה רואה. אתה יכול ליצור אותו מחדש בכל לוח צבעים.

מַפְחִיד Clown Makeup for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

9. סוכר גולגולת איפור

גולגולת הסוכר הם פופולריים תחפושות ליל כל הקדושים. לא רק לעשות את הגולגלות נראה מגניב עבור ליל כל הקדושים אבל את המראה הוא גם קל ליצור. כל מה שאתה צריך הוא צבע הפנים צבע או אם אין לך אחד מאותם אייליינר יעבוד. לאחר מכן צור את התבנית. יש הרבה הדרכות זמין באינטרנט כדי לעזור לך עם העיצוב. פשוט לבחור צבע ואתה טוב ללכת.

סוכר Skull Makeup for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

10. פיראטים ליל כל הקדושים

אהוי יש matey! הבחירה הבאה שלנו היא פיראט ליל כל הקדושים. זה נראה פיראט נוצר עם איפור עיניים גלאם עם שריטות הוסיף ופצע על השפה. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם איפור העיניים הרגיל שלך ולאחר מכן להוסיף קצת צבע הפנים אדום או דם מזויף לעשות את הקיצוצים. הוסף את הראש ואת נראית מלאה. אתה יכול פשוט ללבוש שמלה שחורה קטנה כדי לסיים את התלבושת.

ליל כל הקדושים Pirate for Easy, Last-Minute Halloween Makeup Looks

No Replies to "23 קל, אחרון-ליל כל הקדושים איפור נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =