23 מדהים עוגות חתונה האביב כדי לעורר השראה – insightyv.com

23 מדהים עוגות חתונה האביב כדי לעורר השראה

להתחתן באביב הזה? אז אתה צריך לבדוק את עוגות החתונה באביב שלנו! העוגה היא חלק חשוב של הקבלה ולכן צריך להסתכל ולטעום נהדר. עבור עונת האביב יש כל כך הרבה צבעים יפים ועיצובים שניתן להשתמש בהם עבור העוגה שלך. ניתן גם לבחור מתוך מגוון של שכבות וצורות. אם אתה חושב על עוגות, ואז לבדוק את הרעיונות האלה להשראה יש עוגה כדי להתאים לכל חתונה.

1. יפה שלוש שכבות עוגה פרחונית

הראשון עד שיש לנו זה עוגה מדהימה שלוש שכבות. העוגה הלבנה מעוטרת בפרחים יפים. בעת בחירת עוגה, אתה יכול לקבל משהו דומה אבל במקום פרחים כאלה פרחים הסוכר יכול להתאים את הפרחים בכלה כלה. עוגה כזאת נראית כמעט טוב מכדי לאכול.

יפה Three Tier Floral Wedding Cake

2. אמנותי פרחוני ועוגת חתונה זהב

לאחר מכן, יש לנו עוגה מדהימה שתי שכבות. את השכבה התחתונה יש ביד יפה צבוע פרחים השכבה העליונה היא זהב מוזהב עם זהב peonies סוכר. עוגה זו היא יצירה של אמנות ייראה יפה בכל קבלת פנים החתונה. אתה יכול להיות יד צבועה מצוירת עם כל עיצוב עם פרחים.

אָמָנוּתִי Floral and Gold Wedding Cake

3. ייחודי כחול Geode חתונה רעיון עוגה

אחד העיצובים העוגה הכי מגניב שראינו הוא geode. זה הרעיון הבא תכונות geode כחול תוססת על ארבע שכבות לבן עוגה. Geode הוא מפורט מאוד וכולל גוונים שונים של כחול. עוגה כזאת היא ייחודית ויהיה מושלם עבור החתונה באוהו האביב. אתה יכול להיות geodes מעוצב בכל צבע.

ייחודי Blue Geode Wedding Cake Idea

4. עוגת פרח האביב

זה לא יהיה באביב עם פרחים יפים. זה שלוש שכבת עוגה מעוטר פרחים אכיל תוסס. יש גם עיטור של ראשי התיבות של בני הזוג. פרחים אכילים כמו אלה יהיה תוספת מדהימה לכל עוגה. אתה יכול לקבל כל ערכת צבעים.

אביב Flower Wedding Cake

5. חמוד עוגת חתונה כפרי

לאחר מכן, יש לנו עוגה כי הוא מושלם עבור כל משתמש הנושא כפרי עבור החתונה שלהם. זה עוגה שתי שכבתיות זה עשוי להיראות כמו עץ ​​על עץ. ואז על השכבה העליונה יש גילוף בתוך הדובדבן של ראשי התיבות של בני הזוג בתוך הלב. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה חמוד! אתה יכול ליצור מחדש את העוגה עם שכבות פחות או יותר עם פרחים שונים.

חָמוּד Rustic Wedding Cake

6. עוגת ורוד עדינה ועוגת זהב

עוגות זהב הם מאוד פופולריים, ואנחנו יכולים לראות למה! עוגה זו כוללת עוגת זהב כמו השכבה התחתונה על השכבה השנייה יש שברי זהב. הזהב נותן את העוגה מראה glam אשר מושלם לאירוע מיוחד כזה. אתה יכול פשוט יש עוגות זהב או להוסיף עיצוב פרחים דומה כמו אחד בהשתתפות.

עָדִין Pink and Gold Wedding Cake

7. פחות האם עוגת חתונה יותר

לא כל עוגה צריכה להיות מלאה של פרחים או צבע. אתה יכול לבחור עוגה פשוטה אך מדהימה כמו זו. העוגה היא רק שתי שכבות עם ציפוי לבן, יש לה גם סרט סאטן צמח קטן כמו קישוט. עוגה כמו זו תהיה בחירה יפה עבור חתונה באביב כפרי.

פָּשׁוּט All White Wedding Cake

8. עוגת חתונה ורודה מסורתית

העוגה הבאה שלנו יש תכונות החתונה המסורתית. יש לה שלוש שכבות קלאסי, לבן potcream הדובדבן ויפה פרחים סוכר לבן. עוגה כזאת עם ערכת הצבעים הלבנה ופרחים היא פשוט מושלמת לחתונה. אתה יכול לשחזר את זה עם כל פרח.

מָסוֹרתִי White Rose Wedding Cake

9. עוגת זהב עם פרחים עדינים

דיברנו על עוגות זהב ועיצובים פרחוניים, אבל הרעיון הבא שלנו עוגה משלבת את שני! זה מדהים ארבע שכבות עוגה יש שתי שכבות זהב ושתי שכבות פרחוני. שני עיצובים לעבוד יפה מאוד ביחד. אתה יכול לקבל עוגה כמו זה עשה אבל אתה יכול להשתמש בזהב רוז לבחור פרחים משלך. רעיונות העיצוב הם אינסופית עם עוגה כזאת.

זהב Wedding Cake with Delicate Flowers

10. עוגת רופל יפה

הבא, יש לנו אחד העוגות היפות ביותר אי פעם. שני שכבת עוגה יש עיצוב פרחוני על השכבה העליונה עיצוב חמוד פרעה על השכבה התחתונה. אנחנו אוהבים את עיצוב ruffle כי זה ייחודי ונראה מדהים. עוגה כזאת תהיה מושלמת עבור האביב בגלל לוח צבעים פסטל רך.

יפה Ruffle Wedding Cake

No Replies to "23 מדהים עוגות חתונה האביב כדי לעורר השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.