23 מדהים חלום התופס רעיונות קעקוע | insightyv.com

23 מדהים חלום התופס רעיונות קעקוע

11. חלום התופס ירך קעקוע עם תבנית מסובכת

אם אתה אוהב את המלשינים חלום עם דפוסי מנדלה, אז אולי כמו הרעיון הבא שלנו מדי. זה חתיכת הירך מדהים תכונות לוכד חלום עם דפוס מנדלה. הצללה ופירוט על לוכד חלום זה מדהים. קעקוע כזה הוא מושלם עבור מישהו שרוצה הצהרה גדולה עושה עיצוב.

מנדלה Dream Catcher Thigh Tattoo

12. חמוד הלב חלום התופס עיצוב

הקעקוע הבא שלנו הוא לוכד חלום בצורת לב עם לב ורוד במרכז. יש גם חרוזים ורודים נוצצים מדי. השימוש לבבות עושה את הקעקוע נראה די חמוד. אתה יכול ליצור מחדש קעקוע דומה, אבל להשתמש בצבע שונה במקום ורוד.

חָמוּד Heart Dream Catcher Tattoo Idea

13. תופס חלום עדין עם תכשיט

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים קעקוע חלום לוכד. לוכד החלומות הוא עדין עם רשת ארוגים עדינה. יש גם מבחר של נוצות המשתלשלות מהחישוק. אתה יכול גם להבחין פנינה סגולה יפה שהיא אבן המזל. אתה יכול לקבל לוכד חלום דומה נוצר אבל להשתמש אבן המזל שלך במקום.

עָדִין Dream Catcher Tattoo with Jewel

14. גדול חלום התופס קעקוע על הזרוע

זרועות קעקועים הפכו פופולריים מאוד נראה נהדר על גברים ונשים. זה זרוע קעקוע תכונות לוכד חלום כפול עם חרוזים ונוצות. עיצוב כזה תיצור הצהרה עושה חתיכת זרוע. עם זאת, אתה יכול גם יש לוכד חלום קטן יותר הניח על הזרוע. אתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע.

גָדוֹל Dream Catcher Tattoo on Arm

15. אקוורל חלום התפסן עם גולגולת

אם אתם מחפשים קעקוע ייחודי, ואז הרעיון הבא שלנו יכול להיות מה שאתה מחפש. יש לך לוכד חלום כפול עם עיצוב קלאסי. לוכד החלומות העליון יש גולגולת בצבעי מים ברקע. עיצובים בצבעי מים על קעקועים נראה מדהים הטכניקה יפה ואמנותית. קעקוע כזה ייראה מדהים על אף אחד.

צִבעֵי מַיִם Dream Catcher Tattoo on Back

16. יפה חלום התופס קעקוע עם אבני חן ופרחים

הקעקוע הבא שלנו הוא מדהים, אלגנטי ונשי. העיצוב כולל אחד לוכד חלום גדול, פנינה בצורת לב ותופס חלום קטן בתחתית. יש גם אבני חן עדינות, חרוזים ופרחים. זה באמת עיצוב יפה וזה ייראה נהדר על אף אחד. אנחנו אוהבים את זה קעקוע לוכד חלום!

יפה Dream Catcher Tattoo with Gems and Flowers

17. קעקוע חלום כפול קעקוע

תופסנים חלום כפול נראה יפה. זה קעקוע יש שני לוכדי חלום עם עיצוב רשת פרחוני. כל אחד מהם נוצר בדיו שחור וכולל הצללה מדהימה. קעקוע כזה ייראה נהדר על הזרוע, הרגל או הצלעות. אתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע אבני חן וחרוזים.

לְהַכפִּיל Dream Catcher Tattoo Design

18. הירח שלב חלום התופס

לוכד חלומות הם סמלים רוחניים וכך גם הירח. אז, אין זה מפתיע כי השניים כבר להרכיב ליצור קעקוע מדהים. קעקוע תכונות שלבי הירח על חישוק לוכד חלום, נוצות, חרוזים ועיצוב נטו גלקסיה נטו במרכז. שלבי הירח יש הרבה משמעויות שונות, אבל הם מייצגים את החיים, הנצח וההשתקפות.

ירח Phase Dream Catcher Tattoo on Arm

19. התופס חלום עדין עם פרח

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות לוכד חלום עם פרח נוסף לרשת ארוגים. הנה דוגמה נוספת לסוג זה של עיצוב. זה אחד עדין יותר ומשתמש ערכת צבעים ורוד במקום כחול. זהו קעקוע אלגנטי ויפה שיתאים לכל אחד.

מְעַדֵן Dream Catcher Tattoo with Flower

20. צבעוני חלום התופס קעקוע

פרחים נראים יפה על לוכד חלום. עיצוב זה לוכד חלום תכונות חישוק פרחוני צבעוני עם נוצות בהירים משתלשלים ממנו. השימוש של צבע ופרחים עושה את הקעקוע נראה יפה ונשי. אתה יכול לקבל קעקוע כזה להציב כמעט בכל מקום.

צִבעוֹנִי Dream Catcher Tattoo

21. טרנדי חלום Catcher עיצוב קעקוע

אם אתה רוצה קעקוע קטן ומסוגנן, ואז הרעיון הבא שלנו יכול להיות בשבילך. לוכד החלומות הוא די קטן עם עיצוב כוכב ונוצות אדומות. זה חתיכת אופנתי וזה יהיה מתאים לכל אחד. אתה יכול לקבל משהו דומה מחדש בצבע שונה.

טרנדי Dream Catcher Tattoo Design for Women

22. די רוזה חלום התופסן קעקוע עיצוב

לאחר מכן, יש לנו לוכד חלום עם ורד יפה. לוכד החלומות עצמו הוא פשוט למדי מינימלי והוורד יושב במרכז. תוספת של רוז עושה את הקעקוע די ייחודי. אתה יכול לקבל לוכד חלום תוכנן עם כל פרח על פי בחירתך.

יפה Rose Dream Catcher Tattoo Design

23. חלום התופס קעקוע עם פרחים בהירים

אחרון על רשימת הקעקועים שלנו הוא לוכד חלום גדול עם פרחים בהירים. לוכד החלומות נראה מסורתי עם חישוק, ארוגים נטו ונוצות. אנחנו אוהבים את תוספת הפרחים כי זה עושה את העיצוב ייחודי ובהיר. אתה יכול להוסיף פרחים בכל צבע.

חולם Catcher Tattoo with Bright Flowers

אנו מקווים שמצאתם השראה לקעקוע הבא שלכם!

No Replies to "23 מדהים חלום התופס רעיונות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 + = 57