מי אומר שאתה לא יכול ללבוש את השיער מתולתל קצר? | insightyv.com

מי אומר שאתה לא יכול ללבוש את השיער מתולתל קצר?

ג 'סיקה Chastain

איאן גוון / סטרינגר / גטי

כאשר יש לך שיער מתולתל סופר, אתה בדרך כלל לא רוצה ללכת קצר. שיער קצר יכול frizz לך יותר בקלות מאשר שיער ארוך ואתה מסתכן שיער pouffy. ככל שערך ארוך יותר, כך התלתלים שלך ישקלו את השיער.

זה אמר, את התספורת הקצרה הימנית פחית עבודה על שיער מתולתל. למעשה, שיער קצר, מתולתל יכול להיראות מדהים לחלוטין. תמונות אלה להראות את כמה תסרוקות מתולתל זה עובד. לכולם יש שכבות ארוכות, בעוד יש קצת “פוף” קורה בחלקם, הם באמת עובדים על הנשים האלה.

02
של 18

אתה יכול ללכת קצר?

ג'וליה Garner and MyAnna Buring

גטי אימג ‘: גרג דגייר ודוד מ

אם יש לך שיער מתולתל, אתה עשוי לתהות אם שיער קצר ייראה טוב עליך רק כמה קצר אתה יכול ללכת.

ישנם מספר גורמים שיש להביא בחשבון בעת ​​קבלת ההחלטה שלך:

  1. האישיות שלך. אתה יכול סלע קצר מתולתל ‘לעשות את זה פורץ מהראש כמו זיקוקין? איך אתה רוצה להציג את עצמך? Funky? מתוחכם? עַצבָּנִי? ייחודי?
  2. סגנון החיים שלך. האם אתה סוג של לשטוף- and-go של אישה או שאתה אוהב ליישר את השיער שלך עם מייבש מכה מברזל שטוח, או מושכת אותו למקום מושלם?
  3. הראש והכתפיים. שיער קצר זה פוגע בסנטר או מעל יכול להיראות מדהים לחלוטין על אישה עם צוואר ארוך. זה כמעט פיסולי. אבל שיער קצר ומתולתל על אישה עם צוואר קצר הוא לא מחמיא כמו שיער נופל על הכתפיים או רק מעליו.
  4. הגוף שלך. השיער שלך צריך לאזן את שאר הגוף. נשים מפותלות נראה נהדר עם שיער מתולתל כי נפח מוסיף איזון טוב יותר מאשר שיער ישר.

בדרך כלל, מומלץ להתייעץ עם מעצב אופנה על גורמים אלה. שניכם יכולים לקבל החלטה טובה על בסיס השיער שלך, סגנון, ואת המראה שאתה הולך.

03
של 18

בחר את סטייליסט העכבר

יולנדה Ross

יוליה גארנר ומיאנה ביורינג

זה מיתוס שאתה צריך לבחור סלון המתמחה שיער מתולתל או מעצב אופנה המתמחה חיתוך תלתלים. עם זאת, אתה צריך לבחור את הסטייליסטית בחוכמה, במיוחד כאשר הולך על קיצוץ דרסטי.

סטייליסטית טובה יכולה לומר את ההבדל בין תספורת איומה לבין אחד מעורר קנאה. האם המחקר הראשון שלך. שאל נשים אחרות עם שיער מתולתל אתה מעריץ לאן הם הולכים.

הסטייליסטים הטובים ביותר להישאר על המגמות. הם יודעים מה חתכים נראים טוב ומי הם מיום. הם גם יודעים על הטכניקות העדכניות ביותר, למשל, שיער חיתוך יבש או באמצעות סכיני גילוח כדי להסיר חלק מהגוף.

אחת הטעויות הגדולות שעושים מעצבים כשמספקים את השיער המתולתל מושכת את התלתלים במהלך החתך, אומרת אווה סקריבו בספרה “אווה סקריבו ביופי”. “הסוד” ליצירת תלתלים יפים ומדויקים הוא לחתוך את השיער במתח קטן מאוד “, כותב סריבו. “כל סטייליסט מנוסה ומיומן צריך לדעת זאת”.

04
של 18

בנגס או לא בנגס

אנג'ל Conwell

ד”ר בילי אינגרם / תורם

אחד היופי הכללי “הכללים” היא כי נשים עם שיער מתולתל לא צריך ללבוש פוני. זה בהחלט אחד הכללים האלה נועד להיות שבור. 

פוני מתולתל הם כיף וסקסי. הם למשוך תשומת לב לעיניים שלך, להוסיף מסגור על הפנים שלך, והוא יכול לכסות את המצח. הטריק הוא לשמור את המפצים באורך נחמד למצוא איזון בין יותר מדי ולא מספיק. אתה גם רוצה הסטייליסטית שלך לכלול פוני של שכבות שונות.

כמה קנוקנות spirally תלויים למטה יכול להיות די מקסים. כמה נשים גם אוהב רק כמה ספירלות סביב הקצוות ואחרים מעדיפים לרכז כמה מנעולים מתולתל בצד אחד.

05
של 18

פופ של צבע

מְתוּלתָל red headed girl in front of leaves

תמונות של Westend61 / Getty

הוספת צבע קצת יכול באמת לסדר את השיער המתולתל שלך. עם ראש מלא של תלתלים, אתה הולך לקבל תשומת לב בכל מקרה, אז למה לא לשחק את זה וללכת מודגש? בין אם זה אדום גדול coppery, שחור עמוק או שוקולד, או בלונדינית מודגש, צביעת תלתלים שלך באמת יכול לעשות את ההבדל.

דבר אחד לזכור, אם כי, כי צבע השיער למעשה יוצר נפח יותר. אמנם זה נהדר עבור השיער בסדר, מנעולים עבים, מתולתל לחתוך קצר צריך הרבה שכבות, אפילו תער דליל קצת, כדי לקזז את הגוף הנוסף.

06
של 18

הדגש את הצג את תלתלים

מְתוּלתָל haired woman

תמונה ברזולוציה גבוהה יותר

אין צורך ללכת עם כל צבע מעל כאשר יש לך שיער מתולתל. הבהרה באמת יכול להפוך את curls פופ, במיוחד אם אתה ברונטית וללכת עם כמה מדגיש הזהב.

כאשר מדברים עם colorist שלך, לראות מה היא חושבת על שימוש בטכניקה balayage עבור מדגיש על השיער שלך. זה יכול להיות מראה טבעי יותר והיא יכולה צבע סלקטיבי צבע חדש על תלתלים מסוימים באמת להתאים את המראה שלך. זה גם תהליך הרבה יותר מהר מאשר הדגשת המסורתי עם foils, אשר יכול לקחת שעות על שיער עבה באמת.

07
של 18

אל תפחדו מהקורבן

מְתוּלתָל haired woman looking up

סטיב Debenport / Getty תמונות

נשים עם תלתלים מנסים להילחם frizz. אתה יכול לבזבז הרבה כסף שעות רבות בניסיון להימנע מכך, אבל לפעמים אתה רק צריך לקבל את הבלתי נמנע. אחרי הכל, זה בלתי אפשרי להימנע בכל יום גשום או לח, אם כי אתה יכול לבצע התאמות כדי לשלוט על frizz באותם ימים.

עם ראש מלא של תלתלים, קצת frizz יכול להיות ממש חמוד, במיוחד אם אתה הבעלים של זה. חלק גדול של מבט יפה הוא מרגיש יפה.

08
של 18

נפח גבוה בוב

אִשָׁה with curly hair

ג ‘קלין ויסיד / Getty תמונות

אחד הטובים נראה עבור שיער מתולתל באמת הוא בוב אורך הסנטר. יש לו טון נפח והוא נהדר עבור הצגת אישיות שובבה. על ידי השארת רק כמה ספירלות זמן רב מראש, זה גם מוסיף עניין והוא יכול מסגרת הפנים שלך יפה.

09
של 18

בוב מתולתל

אִשָׁה with curly blond hair

תמונות של גטי / אוטקאמאנדרינקה

בוב גם עובד עם שיער כי הוא בין גלי מתולתל. בוב בוגר הוא חתך כמה סנטימטרים קצר יותר בגב הקדמי הוא נשאר יותר מסגרת הפנים. הגלים המתולתלים ממש באמצע יכולים להדגיש עצם עצם גדולה גם כן.

10
של 18

תלתלים בריאים

ישן יותר woman in suit

תמונות גיבור

כאשר אתה הולך קצר, אתה רוצה לשמור על שיער מתולתל שלך בריא. בריא השיער שלך, כך זה נראה טוב יותר. עם תלתלים עבים, זה אומר שאתה רוצה להבטיח את זה נשאר לחות, כי כל הקצוות מפוצלים מוסרים, וכי אתה בוחר את הפחות מזיק סטיילינג מוצרים וטכניקות.

שמפו המיועד לשיער מתולתל יעזור, כמו יעזבו- in מזגנים. ייתכן גם רוצה למנוע את המכה מייבש כי ייבוש האוויר הוא הטוב ביותר עבור תלתלים. 

11
של 18

עבור טבעי

אדמה Paris

פרייזר הריסון על גטי

נשים אפרו-אמריקאיות מתברכות לעיתים קרובות בשיער מתולתל. הולך טבעי וליהנות מלאות להקפיץ הוא בחירה מצוינת וזה סגנון מאוד פופולרי. יש לך גם אפשרויות רבות כשמדובר הוספת הגדרה תלתלים שלך, אשר באמת יכול להתאים אישית את המראה שלך.

12
של 18

תלתל שיער מתולתל

טאראג'י P. Henson

פרידריך מ. בראון / גטי

נשים רבות גם לבחור להירגע השיער השחור שלהם, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל קצת תלתל בחזרה כאשר אתה רוצה את זה. מ curlformers ערכות קש, ישנן דרכים רבות כדי לקבל תלתלים על שיער רגוע. זה אופציה נהדרת לשנות את המראה שלך נראה מדהים על בוב קצר עם פנים מסגור פנים.

13
של 18

סטיילינג תלתלים שלך

קמרן Bicondova

Dia Dasasupil / צוות

כאשר אתה נכנס לחתוך קצר שלך, לדבר עם מעצב אופנה שלך על כל מוצרי סטיילינג הוא ממליץ על השיער הספציפי שלך. לעתים קרובות, פחות הוא יותר קצת לעזוב ב-תנאי ג’ל הם כל מה שאתה צריך כדי לשמור על ההגדרה כל היום.

אחד הסודות לעצב שיער מתולתל הוא להחיל מוצרים בזמן שהוא עדיין רטוב. טוויסט תלתלים שלך להגדרה יותר, ואז לתת לו להתייבש באוויר. ברגע שהוא יבש, תשאיר אותו לבד. אם אתה צריך להשתמש מייבש מכה, תמיד להשתמש מפזר.

14
של 18

תלתלים רכים, אלגנטיים

מְתוּלתָל hair

כריסטיאן בורטס / עין

ככל שאתה מוסיף עוד את השיער שלך, יותר זה יהיה לשקול את curls. נשים רבות מגלות כי לחתוך רק מעל הכתפיים מציעה את האיזון המושלם המייצר תלתל גדול. בוב ארוך או חתך אורך הכתף עשוי להיות מתאים לך.

אם אתה כבר לובש את תלתלים ארוך במשך זמן מה, זה אורך המעבר הגדול. אתה יכול לחיות עם זה לזמן מה ולראות איך השיער שלך פועל לפני שתחליט אם אתה רוצה ללכת כל קצר יותר.

15
של 18

טבעות רכות

קריסטן Schaal

דוד ליווינגסטון / תורם

חיתוך השיער שלך מעל הסנטר שלך יכול להיות מהלך גדול, במיוחד אם יש לך ringlets חזק. גם אם לא, אתה יכול להוסיף הגדרה עם curlers קטן או ברזל מסתלסל שלך. זה אורך מקסים שמראה את הצוואר ומוסיף נפח לצדדים של הפנים, אז זה מושלם אם יש לך צורה פנים ארוכה או סגלגלה.

16
של 18

בלונדינית קופצנית

קלי Osbourne

פול רדמונד / תורם

בלונדיניות רבות יש שיער ישר או גלי, אבל זה צבע נהדר עבור תלתלים קופצני חתכים קצר גם כן. זה נראה נהדר לשיער כי הוא לא עבה מדי עם תלתלים משוחרר. הוסף כמה מדגיש בלונדינית סביב הפנים שלך אם אתה רוצה להיות בטוח כדי לקבל שכבות נוספות. עם מוצרי הסטיילינג הנכון, זה מראה חם מאוד.

17
של 18

פלפל בוב

אִשָׁה with tight ringlets in front of yellow background

תמונות

ישר מתוך 1920s, תלתלים קצר סופר עם ringlets הדוק להציע מבט וינטאג ‘כי הוא גם מאוד מודרני קלאסה. החתך הוא ממש מתחת לאוזניים ומקצרת בגב. זה בחירה מצוינת לשיער כי הוא לא עבה מדי אבל יש תלתלים נהדר, שבו אתה יכול לתת הגדרה אפילו יותר.

18
של 18

Mussy תלתלים

ילדה with dark brown curls

תמונות של גטי / ג’אנטליירהודס

Moby bobs הם מאוד פופולריים ותראה אותם לעתים קרובות על נשים עם שיער יפה, ישר. עם תלתלים, את המראה “bedhead” צריך להיות מנוהל קצת יותר או שזה יכול לצאת מכלל שליטה. שימוש במוצר אור ולתת השיער שלך יבש באופן טבעי היא בחירה מצוינת. זה מראה אתה יכול ללבוש כל יום וזה יחסית תחזוקה נמוכה.

No Replies to "מי אומר שאתה לא יכול ללבוש את השיער מתולתל קצר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3