23 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות לנשים – insightyv.com

23 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות לנשים

לחשוב על מה ללבוש את ליל כל הקדושים? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 23 רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים. יש תחפושת לכולם. בין אם אתם מחפשים משהו מפחיד, מפחיד, חמוד, קסום ועוד. אלה הם רעיונות יצירתיים כיף כי יגרום לך את התלבושת הטובה ביותר בכל אירוע ליל כל הקדושים.

1. דברים זרים דברים

ראשית, יש לנו שני רעיונות תלבושות מן האימה Sci-Fi הצג דברים זרים. שני אלה התלבשו כמו ג’ויס ואלן. אתה יכול לבחור אחד או אם יש לך חבר גם להתלבש יחד. או אחד יהיה פשוט למדי ליצור מחדש את האותיות אור חג המולד יהיה פרוייקט DIY גדול.

זָר Things Costume for Halloween Costume Ideas for Women

2. בתולת ים קסומה

אתה לא צריך לבחור תחפושת ליל כל הקדושים כי הוא סופר מפחיד. אתה יכול גם פשוט לעשות קצת כיף עם תחפושת ולבחור משהו חמוד ו קסום כמו בתולת ים. תלבושת בתולת ים יכול להיות מחדש בדרכים רבות. זה רעיון נהדר עבור הבנות שרוצות להתלבש עם תחפושת גדולה אבל לא רוצה להיות מפחיד.

קִסמִי Mermaid for Halloween Costume Ideas for Women

3. מפחיד שלד תחפושת ליל כל הקדושים

אם אתם מחפשים תחפושת פשוטה, אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. תלבושת השלד הזו היא רק חליפה חד פעמית עם הדפס שלד. התלבושת היא סיימה עם איפור השלד. זהו רעיון מצחיק ומהנה. חליפה כזאת תיראה נהדר בחושך כמו שחור יהיה לשלב את משאיר רק את העצמות גלוי.

מַפְחִיד Skeleton for Halloween Costume Ideas for Women

4. גופה כלה

מעריץ של טים ברטון והסרטים שלו? לאחר מכן לבחור הבא הוא בשבילך! כאן יש לנו תלבושת מדהים כלה הגופה. אתה יכול לרכוש את התלבושת או לעשות קצת כיף ולעשות את זה בעצמך. כדי לעשות זאת בעצמך ייקח קצת מאמץ אבל זה ייראה מדהים בלילה. שמלת כלה ואיפור כחול הם חייבים שיהיו ברשותך!

גוּפָה Bride for Halloween Costume Ideas for Women

5. מורטיקיה אדאמס

הבחירה הבאה שלנו היא מצמרר, קוקי, מסתורי ספוקי. היא כמובן מורטיקיה אדאמס. תלבושת זה יהיה די פשוט ליצור מחדש. אתה צריך שמלה שחורה, פאה שחורה (אם אין לך שיער שחור) ואיפור. אתה צריך את השפתיים האדומות איקוני עור חיוור. אנחנו אוהבים את זה נראה מושלם עבור ליל כל הקדושים ואתה תיראה נהדר!

מורטיציה Addams for Halloween Costume Ideas for Women

דארלה מציאת תלבושת נמו

תהנה זה ליל כל הקדושים עם תחפושת כמו זה! רעיון התלבושות מבוסס על דרלה מתוך הסרט “מציאת נמו”. רעיון כזה הוא נהדר עבור נשים שאוהבות את דיסני ולא רוצה תחפושת מפחידה. תלבושת דרלה יהיה פשוט לשחזר, הוא ייחודי יהיה נהדר למסיבה.

דרלה Finding Nemo Costume for Halloween Costume Ideas for Women

7. תלבושות צב הנינג ‘ה

רוצה להתלבש כקבוצה? לאחר מכן עבור תלבושות צבים הנינג’ה. אלה הם כיף ייראה נהדר אם יש ארבעה מכם. כל זכר או נקבה יכול להתלבש כמו צב נינג ‘ה אז פשוט לבחור האהוב עליך. זה יהיה גם רעיון נהדר עבור משפחות.

נינג'ה Turtle Costumes for Halloween Costume Ideas for Women

8. אמא תחפושות ליל כל הקדושים

מומיות הן דמות ליל כל הקדושים איקוני. לא רק אלה מפחיד, אבל הם גם קל לשחזר. אתה יכול ללכת על אימא מבוהלת לגמרי או משהו מפחיד וחמוד כזה. כל מה שאתה צריך זה כמה תחבושות, בגדים לבנים, דם מזויף ואיפור.

אִמָא Costume for Halloween Costume Ideas for Women

9. רוחות השדים

למי אתה הולך להתקשר? Ghostbusters! זה הסרט הפופולרי כבר remade ויש לו יצוק חדש. זה ליל כל הקדושים אתה יכול להיות Ghostbuster המסורתי או לקחת השראה אלה שני ולנסות את Ghostbusters חדש. אתה יכול לבחור אחד התלבושות האלה כדי ליצור כיף ליל כל הקדושים נראה יצירתי.

רוחות השדים for Halloween Costume Ideas for Women

10. תלבושת מצרית עתיקה

ללכת כמו המצרי הזה ליל כל הקדושים וליצור תלבושת מצרית עתיקה. תלבושת כזאת תהיה קלה ליצור מחדש וזה יעשה פרויקט DIY מהנה. אתה יכול לעשות את זה לתוך תלבושת הקבוצה על ידי בעל תחפושת כמו זו וכמה תלבושות האימא.

עָתִיק Egyptian Costume for Halloween Costume Ideas for Women

No Replies to "23 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.