מה נשוי לסביות קורא לזה? – insightyv.com

מה נשוי לסביות קורא לזה?

שְׁאֵלָה: מה נשוי לסביות שיחות זה לזה?

לסביות, מה דעתך על המילה “אשה? “האם אתה משתמש במילה “אשה” כדי להתייחס לבן-זוגך? עכשיו, כי נישואים חד מיניים הוא משפטי במקומות רבים, לסביות רבות נאבקים עם המילה להתקשר השותפים שלהם. יש נשים שמרגישות מצוין עם המילה “אשה”, אחרות לא אוהבות אותה, יש שהן מתעלמות ממנה, ואומרות שהיא מזכירה להן פטריארכיה, בעלות גברית על נשים ושעבוד נשים.

אבל כמו כמה מילים אחרות שפגעו בנו כקהילה, כמה נשים בוחרות “להחזיר” את המילה “אשה”. בדומה לאופן שבו כמה נשים החזירו את המילה “סיר”.

לסביות החיים שמעו לאחרונה מזוג שהוא מתחתן, אבל הוא לא נוח עם המילה “אשתו” והם מחפשים עצה על מה להשתמש במקום. אני לא לשים את החברים שלי בפייסבוק והנה כמה תגובות שלהם:

אנחנו מתחתנים ואנחנו לא רוצים להיקרא אשה ואשה. האם יש עוד מונחים מרכזיים הומו?

תשובה:

הנה איך לסביות שונות ושונות (וגם הומו) ענה על השאלה: מה אתה חושב על המילה “אשתו?”

שלי: אשתי מעדיפה את המילה “הלהקה שלה”. היא בהחלט הדיפסטיק, ולא רוצה שום דבר עם קונוטציה נשית.

Amanda: “בננה.”

איימי: אנחנו רק ברירת המחדל לשותף. אני עלול בסופו של דבר להרגיש נוח עם אשתו, כאשר זה מה שהיא חוקית, בכל מקום.

עד אז, זה מרגיש לא ישר. (אבל אני לא לתקן את זה אם זה מה שהם משתמשים.)

עצמות: השותף שלי של 10 שנים ואני לא קורא זה לזה אשתו …, אנו רואים את זה בתור מונח הטרו, ולא מרגיש כאילו אנחנו כל הנשים אחרות. אני בדרך כלל להציג אותה בתור השותף שלי או CUP שלי. היה לנו איחוד אזרחי ב IL בשנת 2011, אנו משתמשים במונח CUP (שותף האיחוד האזרחי) אם אנחנו רשאים לשדרג לנישואים יום אחד, היו צריכים לחשוב מחדש על תוכנית זו

קריסטי: השתמשנו באישה מאז נישואיה בפורטלנד, או בזמן שהדבר היה חוקי. למרות המדינה ‘לא נשוי’ לנו שנה לאחר מכן אנחנו עדיין להשתמש אשתו … בעיקר בגלל F ** k אותם, F ** k אותם חבורה שלמה באמת.

שריל: אנחנו עושים שימוש באשה. זהו מונח של חינוך פוליטי (וגאווה), לדעתי. יש לנו שותפות מקומית באורגון והם נשואים כחוק באיווה.

Haidi: אני אשתמש ב- WIFE כאשר אני מתחתן. זה עושה את הלב שלי שמח להסתכל על האישה שאני אוהב ויודע שהיא תהיה אשתי יום אחד. המלה מילה לא בשבילי.

יש: אני רק סיפרתי את הסיפור הלילה על איך שונא את המונח אשתו. אני / אני משתמש שותף. זה נכון מתאר איך אנחנו חושבים אחד על השני בכל כך הרבה דרכים. למילה “אשתי” יש יותר מדי קונוטציות. אני מכבד את אלה המחזירים את המילה ומנצלים אותה, אבל כל מה שאני יכול לחשוב עליו הוא המאמר של ג’ודי סיפרס (1971) “למה אני רוצה אישה” ואני מתפתלת על הקונוטציות.

ג’סיקה: אני משתמש במילה ‘בן זוג’, רק משום שהיא מייצגת שאנחנו שווים זה לזה אני חושבת שזו “אשתי” נשמעת כאילו אני הבעלים שלה.

בלינדה: אנו משתמשים באישה ואין לנו בעיה לעשות זאת. זאת גברת, יש לי בעיה.

Alexis: טיפאני ואני שנינו משתמשים במילה “אשה”.

יש לנו תיעוד הקובע שאנחנו נשואים בחמש השנים האחרונות. העובדה היא שאם טיף ואני חלק דרכים היינו צריכים להתגרש ללא קשר אם רוב אמריקה נכשל להכיר האיחוד שלנו.

פלור: אני משתמש wify או שותף .. אני קורא לה wify שלי יותר ואז שותף.

יש: אני חושב שזה נושא דורי בטוח בוודאות כאן.

אליסה: אני משתמש בן זוג או שותף (אני יודע שזה תירוץ קל כאשר מתמודדים עם כמה אנשים). השותף שלי משתמש אשתו. אישית, אני רוצה כל זוג להשתמש שותף – נראה יותר “שווה”.

כריסטה: לדעתי – עבדתי קשה מדי כדי לזכות בזכותי להתחתן עם אשתי, וזה המונח היחיד שאנחנו מתכננים להשתמש בו. למעשה, בעיני, המילה ‘פרטנר’ היא פוגעת, ומציעה ש”נפרד אבל שווה “מקובל על הקהילה שלנו. וזה לא!

גבריאלה: הייתי חושב גם כי אי נוחות עם תנאים מסוימים עשוי להיות דבר דורי. ללא שם: אני נוטה לקבל נוח עם שימוש אשתו … ולהעדיף שותף … מלאני קוראת לי Wubby שלה … ללא שם: ללא ספק שילוב של בעל אשתו מאז אני הרעש הגדול, ביחסים שלנו … חחח! אז מלאני אוהבת להגיד או לאשה … אני מעדיפה שותף או חברה.

יוג’ניה: אני רוצה להדגיש כי אנו להציל את המונח אשתו מן הדימויים של השירות ואת הכפיפות אחר חזק יותר. היא נושאת גם בנטל העמותות המגדריות, שהיא, כמובן, בעיה עבור רבים. אבל האם אנחנו באמת צריכים לדחות את המונח, או פשוט להמציא אותו?

ג’יליאן: מצחיק, אני רק מדבר על זה עם הדודה שלי היום. אני מצטמררת כשאני שומעת לסביות מתייחסות ל”נשותיהן”. זה מספיק גרוע כשגברים עושים את זה. מי רוצה להיות “אשתו” לאף אחד – לא לי! זה כמעט שווה באוזני ל”אשה הקטנה”.

שטר כסף: האם אתה רוצה לסביות באופן בלעדי? אני בדרך כלל מנגן את זה באוזן אבל לא בעל. השותף נשמע כאילו אנחנו צריכים להיות במשרד עורכי דין או רופאים, החבר נשמע כמו ילדה בת 16 (בזמן שאני בלב, זה פשוט נשמע טיפש ממישהו בגילי.) השותפה היא חשודה אבל בדרך כלל מתחיל בשיחה של “מה לעשות אתה מתכוון, שותפה לחדר? ” אבל בן זוג נשמע כאילו הוא מכסה את כל הבסיסים.

אלכס: המילה “שותף” תמיד גורמת לי לחשוב על שיעור התעמלות, אבל זה בסופו של דבר להיות המילה הקלה ביותר, לפחות מעורפל. “אשתו” יכולה לשמש גם כהצהרה פוליטית. זה קל מספיק עבור ג ‘ו הממוצע בריזה על המילה “חברה” ולהעמיד פנים שאתה רק חברים, אבל אתה לא יכול לפרש את המילה “אשתו”. למרות שמילים טעונות פוליטית עשויות שלא להיות מה שאנשים אחרי.

אליס: הייתי משתמש באישה. אני חושבת שזה נחמד. פרטנר בסדר גמור גם לדעתי, אבל אם שני האנשים קוראים זה לזה, זה אומר שוויון בכל מקרה, אז למה לא?

Retts: אני שונא שותף, נשמע כמו סידור ביז ואשתו שונא, רק מרגיש סקס … אני כמו חברה. לא בטוח שזה נכון מבחינה פוליטית, אבל טוב.

דבי: בן-זוג של אהבה!

No Replies to "מה נשוי לסביות קורא לזה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.