23 רעיונות ליל כל הקדושים תחפושות עבור זוגות – insightyv.com

23 רעיונות ליל כל הקדושים תחפושות עבור זוגות

מחפש רעיונות ליל כל הקדושים תחפושות בשבילך ואת החצי השני שלך? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 23 רעיונות ליל כל הקדושים תלבושות לזוגות. יש משהו עבור כל זוג מהכיף טיפשי מפחיד ו מפחיד. תסתכל על הרעיונות שלנו כדי למצוא את האהוב עליך. כל אלה יגרום לך את הזוג עם התלבושת הטובה ביותר בכל מסיבת ליל כל הקדושים.

1. גופה ויקטור הכלה של אמילי

ראשית, אנחנו למעלה יש לנו את זה מדהים גופה כלה תלבושת זוג. הבחור מתלבש כמו ויקטור והילדה כמו אמילי. זהו רעיון תחפושות ליל כל הקדושים כיף שנותן לך גם תחפושת אחרת, אבל אתה מקושר לאותו סרט. אתה יכול לרכוש שתי תלבושות באינטרנט או שאתה יכול ליצור משלך עבור פרוייקט DIY.

גוּפָה Bride Couple for Halloween Costume Ideas for Couples

2. פופ ארט זומבי זוג

זומבים הם תווים איקוניים של ליל כל הקדושים. זוג זה יצרו מראה זומבי פופ ארט. שונה לקחת על זומבים יוצר מראה יצירתי וייחודי. אתה יכול ליצור את זה מחדש בכל צבע. שני אלה השתמשו בכחול וירוק. רק לוודא התלבושות שלך לעבוד יחד כמו שני אלה יש.

פּוֹפּ Art Zombie Couple for Halloween Costume Ideas for Couples

3. התאמה שלדים

אם אתה לא רוצה ללכת יותר מדי עם התלבושת ליל כל הקדושים שלך אז פשוט לנסות פרצופים הגולגולת כמו אלה. לבני הזוג יש איפור תואם ותלבושות פשוטות. משהו כזה הוא קל ליצור תלבושות זוגות. אתה יכול להגביר את הפחד ואת ללבוש בגד שלד.

תוֹאֵם Skeletons for Halloween Costume Ideas for Couples

4. אלנה וזורו

ליל כל הקדושים לא אומר שאתה צריך ללבוש תלבושת מפחיד. אתה יכול להשתמש בהזדמנות זו הזדמנות להתלבש כמו תווים הסרט האהוב עליך. שני אלה יש לבוש כמו אלנה ו Zorro. זה יהיה נהדר תלבושת DIY הפרויקט. אתה ואת החצי השני שלך יכול להתלבש כמו כל הדמויות האהובות עליך בסרט.

אלנה and Zorro for Halloween Costume Ideas for Couples

5. שותפים בפשע

הבחירה הבאה שלנו היא תחפושת מהנה ופשוטה. תלבושת זו נקראת שותפים בפשע ויהיה בחירה מצוינת עבור כל צד. זה פשוט כדי ליצור מחדש, אתה יכול לקנות בגדים או ליצור אותם בעצמך. כל מה שאתה צריך הוא פסים העליון מסכה העין כדי ליצור בזול את התלבושת.

שותפים in Crime for Halloween Costume Ideas for Couples

6. וולמה של סקובי דו ושאגי

ג’ינקי! יש לנו חצי מכנופיית סקובי. שני אלה הם לבושים כמו Velma ו שאגי מתוך תוכנית הטלוויזיה סקובי דו. אתה יכול לבחור כל שתיים של הקבוצה עבור תחפושת ליל כל הקדושים שלך. משהו כזה הוא פשוט אבל כיף להסתכל על כל מסיבת ליל כל הקדושים.

סקובי Doo's Velma and Shaggy for Halloween Costume Ideas for Couples

7. Beetlejuice ולידיה

Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice! להתלבש כמו לידיה ו Beetlejuice זה ליל כל הקדושים. הסרט הוא איקוני ותלבושת של זוג כזה תהיה מכה בכל מפלגה. שניהם ללבוש כמה בגדים שונים במהלך הסרט אז יש לך כמה אפשרויות. אנחנו אוהבים את המראה הזה. זה יהיה פרויקט DIY מהנה.

מיץ חיפושית and Lydia for Halloween Costume Ideas for Couples

8. רכיבה אדומה וזאב

זה לבחור הבא הוא כיף ומפחיד לקחת על האגדה הקלאסית קצת כיפה אדומה. אחד הוא לבוש כמו זאב מפחיד ואילו השני הוא שרוט אדום מכסה המנוע. אתה יכול להוסיף עוד כמה שריטות ודם או לטון אותו וללכת על משהו cuter. כך או כך זה רעיון נהדר תחפושת.

אָדוֹם Riding Hood and Wolf for Halloween Costume Ideas for Couples

9. זוג השלד

הבא, יש לנו כמה לבושים כמו שלדים. השלדים האלה יש יום מקסיקני של המתים Vibe מה שהופך את התלבושות ייחודי. אתה יכול לעשות תלבושות כמו זה בעצמך, זה יעשה כיף DIY ליל כל הקדושים הפרויקט. אתה יכול להיות מפחיד או תוססת ככל שתרצה.

שֶׁלֶד Couple for Halloween Costume Ideas for Couples

10. אפר ופיקאצ’ו

אם אתה לא רוצה לקחת את התלבושות שלך ברצינות רבה מדי אתה יכול להתלבש כמו משהו כיף כמו שני אלה. שני אלה הם לבושים כמו Pikachu ואפר מתוך תוכנית טלוויזיה פוקימון. זוהי תלבושת יצירתי זה יגרום לך להיראות כמו זוג חמוד. אתה יכול ליצור מחדש את התלבושות האלה בדרכים רבות.

אֵפֶר and Pikachu for Halloween Costume Ideas for Couples

No Replies to "23 רעיונות ליל כל הקדושים תחפושות עבור זוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.