סיפור מרתק של ייסוד ואנס | insightyv.com

סיפור מרתק של ייסוד ואנס

סיפור מרתק של ייסוד ואנס

ואנס הוא יצרנית נעלי מבוסס בדרום קליפורניה. המותג בעיקר עושה נעלי סקייטבורד וסוגים אחרים של נעלי ספורט קייטרינג כלפי הנוער העוסקים בספורט קיצוני.

הִיסטוֹרִיָה

Vans נוסדה על ידי פול ואן דורן שנולדה בשנת 1930 וגדלה באזור בוסטון. בגיל 14 הוא החליט שבית הספר לא ממש בשבילו. אמו הכריחה אותו להיכנס לעבודה אצל רנדי, לעשות נעליים ולטאטא את רצפת המפעל בחברה שבה עבדה גם היא (יצרנית נעליים חד-פעמית של בוסטון).

החל מלמטה, פול עשה את דרכו במעלה הסולם, ובסופו של דבר הפך לסגן נשיא בכיר של רנדי אחרי 20 שנה. רנדי הפך ליצרן השלישי בגודלו של נעליים בארצות הברית. לחברה היה מפעל בגרדנוויל שבקליפורניה, שהפסיד כמעט מיליון דולר לחודש ופול ואן דורן, אחיו ג’ים וחברו הוותיק גורדון לי קיבלו את המשימה ליישר את המפעל. נדרשו להם רק שמונה חודשים כדי להפוך את המפעל לגרדוויל מסביב, וכתוצאה מכך מיקום זה היה ביצוע טוב יותר מאשר המטה הראשי של רנדי בבוסטון.

לאחר שמירת המפעל של רנדי בקליפורניה, החליט פול לקחת על עצמו את האתגר של פתיחת מותג נעלי ספורט חדש. הוא שיתף פעולה עם אחיו ג’ים ועמיתו לעסקים, סרג ‘ד’אליה. כל השלושה העבירו את משפחותיהם לדרום קליפורניה והקימו את פעילותם באנהיים. זה לקח כמעט שנה כדי להרכיב את המפעל הסתמך על עצמי, ב -15 במארס 1966, את הנעליים ואן דורן קו נעלי החברה החלה לייצר נעליים ייחודיות שלהם.

נעלי ואנס נעשו במקור בחנות. המותג לקח הזמנות מותאמות אישית והיה להם מוכן איסוף בתוך כמה ימים. Vans המקורי תוכנן עם היהלום לדרוך אבל זה הוכיח מזיק לאריכות ימים, ולכן המותג הוסיף קווים אנכיים ב לדרוך כדי להגביר את הכוח, חיכוך, ואת אחיזה.

את הצעד נקרא אז רשמית את “ואפל הבלעדי.”

בשנת 1995, Vans עצר הייצור בארה”ב החברה כיום עושה הייצור שלהם מהחוף במפעלים בעיקר באסיה.

Vans היום

Vans עובד בכבדות גלישה, סקייטבורד, סנובורד, עירוני פאנק השווקים. הם גם בשוק פריטים נוספים כגון בגדים ואביזרים סקייטבורד.

המותג ראה התעוררות עצומה הפופולריות שלהם במהלך השנים האחרונות בשל החדרת מחדש של האהוב שלהם אהוב על מודל נעלי.

 

No Replies to "סיפור מרתק של ייסוד ואנס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =