23 השראה קעקוע רעיונות רעיונות לנשים – insightyv.com

23 השראה קעקוע רעיונות רעיונות לנשים

קעקועים החץ פשוטים ומסוגננים, ולכן קל לראות מדוע אלה הפכו כל כך פופולרי. חץ יש משמעויות שונות רבות אשר כוללים חיוביות ו קדימה, אהבה חץ יכול להיות גם סמל של הגנה. כמובן, אתה יכול לקבל עיצוב החץ רק בגלל שאתה אוהב את זה! כדי להראות לך כמה מגניב אלה קעקועים יכול להיות שאנחנו מצאנו 23 אופנתי חץ קעקוע רעיונות. יש עיצוב לכולם מ עדין כדי מודגש צבעוני.

1. קעקוע חץ אופנתי לאמה

הראשון ברשימה שלנו הוא זה זרוע הלהקה קעקוע. החץ תוכנן כך שהוא עוטף את הזרוע ואת שני הקצוות נפגשים. זרוע קעקועים הם אופנתיים מאוד וכמעט מתנהגים כמו תכשיט. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כמו החץ הוא פשוט אבל מסוגנן. אתה יכול להוסיף צבע לחץ אם אתה רוצה מבט נועז יותר.

טרנדי Arrow Forearm Band Tattoo

2. חץ דוט קעקוע עבודה

הרעיון הבא שלנו קעקוע כולל עבודה נקודה מסובכת. קעקועים עבודה דוט הפכו פופולריים מאוד התוצאה הסופית יפה. החץ עצמו יש עיצוב מגניב משהו כזה הוא מושלם לכל מי שרוצה קעקוע יצירתי וייחודי.

חֵץ Dot Work Tattoo

3. מפה אמנותית וחץ קעקוע רעיון

אתה לא רק צריך לבחור חץ אחד. אתה יכול לעשות את החלק החץ של עיצוב גדול יותר כמו המפה הזאת קעקוע. מפת העולם חץ קעקוע כזה הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שאוהב לנסוע. אתה יכול לקבל את העיצוב שלך עם הרבה צבע כזה או אולי עם אחד או שניים עבור מבט עדין.

צִבעֵי מַיִם Map and Arrow Tattoo Idea

4. מנדלה חץ קעקוע

לאחר מכן, יש לנו רעיון המשלב שני עיצובים פופולריים מאוד. הקעקוע כולל חץ ומנדלה. מנדלות יש דפוסי יפה ומורכב ואת הסגנון עובד כל כך טוב עם חץ. עיצוב כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה קעקוע מסוגנן ועדין.

מנדלה Arrow Tattoo

5. חצים מותאמים אישית

רבים בוחרים לקבל קעקועים שלהם אישית עם שמות, ראשי תיבות או תאריכים. זה רעיון הבא מראה חץ ורוד אחד חץ כחול. כל אחד מהם מותאם אישית עם שם ותאריך. עיצוב כזה הוא מושלם עבור מי שרוצה קעקוע עם שמות ילדיהם. אתה יכול גם יש עיצוב דומה ולהשתמש בכל שם ותאריך, אולי אדם אהוב או חבר.

מותאם אישית Arrow Arm Tattoos

6. פשוט עיצוב חץ קעקוע

אם אתה רוצה קעקוע עדין, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. החץ הוא דיו שחור ויש לו עיצוב פשוט. קעקוע כזה יתאים לכל אחד, זה יהיה גם קעקוע הראשון גדול כפי שהוא די קטן. אתה יכול לקבל את זה ממוקם כמעט בכל מקום על הגוף, אולי לשקול את הרגל, הזרוע או הרגל.

פָּשׁוּט Arrow Tattoo Design for Arm

7. חץ וקשת פרחוניים יפים

הרעיון הבא שלנו הוא זה יפה, פרחוני חץ וקעקוע החץ. זה מאוד נשי ועדין בשל עיצוב פרחים קל. זה קעקוע יש מראה רומנטי, אז זה יהיה נהדר כסמל של אהבה. אתה יכול לקבל קעקוע דומה נוצר אבל אתה יכול להשתמש הפרחים האהובים עליך במקום.

יפה Floral Bow and Arrow Tattoo

8. עיצוב קעקוע חץ מסוגנן

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע מסוגנן. החץ כבר בדיו על הרגל ותכונות מערבולת יפה נקודות. אנחנו אוהבים את העיצוב של החץ, זה יתאים לכל אחד יכול להיות ממוקם בכל מקום. אתה יכול גם יש עיצוב דומה שנוצר אבל לנסות את זה קטן יותר, אתה יכול אולי אפילו להוסיף קצת צבע.

מסוגנן Arrow Tattoo Design for Leg

9. התאמת קעקועים חץ

קעקועים תואמים הפכו פופולריים מאוד. זוג זה בחר עיצוב חץ תואם. לשניהם יש את אותו חץ מקועקע על זרועותיהם ויש גם ראשוני של השני. אתה יכול קעקוע כזה נוצר עם החצי השני שלך, חבר או בן משפחה. אנחנו אוהבים את זה רעיון חמוד טרנדי!

תוֹאֵם Arrow Tattoos for Couples

10. גיאומטרי חץ קעקוע עיצוב

החצים יכולים להיות מתוכננים בכל כך הרבה דרכים, אחד שבו הרבה אנשים נראים לבחור גם הוא חץ עם עיצוב גיאומטרי. חץ זה משתמש בתבנית משולשת. דפוסים גיאומטריים כמו אלה החליפה חליפות כל כך טוב. אתה יכול לקבל קעקוע דומה או להיות יצירתי לבחור את המראה הייחודי שלך.

גֵאוֹמֶטרִי Arrow Tattoo Design

No Replies to "23 השראה קעקוע רעיונות רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.