21 הטוב ביותר Jello Shot רעיונות למסיבה – insightyv.com

21 הטוב ביותר Jello Shot רעיונות למסיבה

תכנון מסיבה? אז אתה צריך לבדוק את אלה יריות מדהים. יש לנו להרכיב רשימה של מיטב jello ירו רעיונות למסיבות. ילו יריות טעים, יכול להתבצע עם כל אלכוהול, הם ייחודיים כל האורחים שלך יאהבו אותם. יש להסתכל על המתכונים האלה כדי למצוא את המסיבה המושלמת שלך לטפל.

1. שמפניה ילו יריות

קודם כל יש לנו אלה שמפניה יריות תותים ג’ל. לג’ל יש שכבת תות ושכבת שמפניה. אלה יהיה מושלם עבור מסיבת NYE או לאירוע מיוחד מאוד. כדי להפוך את אלה תצטרך: ג’לטין, מים, תותים, סוכר, שמפניה וג ‘ינג’ ר. כמויות והנחיות ניתן למצוא בדף המוצג.

שמפנייה Jello Shots

2. שיק ג ‘ייק ירו

יריות יריות יכול להיות קלאסי! זה הרעיון הבא כולל ג ‘לו ירו זכוכית מהודרת. הכוס כוסה בפירות. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל מתכון ג ‘לי. אלה הם נהדר עבור כל מי שרוצה jello יריות אבל רוצה להיות שיק.

מְסוּגנָן Jello Shot Idea

3. לימון וודג’ים יריות יריות

מעדיף משהו tangier? אז זה הרעיון הבא בשבילך! אלה יריות יריות הוגשו טריז לימון. הג’לו נעשה עם מיץ לימון, ג’לטין, סוכר וודקה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה ייחודי. אתה יכול לעשות משהו דומה עם תפוזים כתומים.

לימון Wedge Jello Shots

4. סירים קטנים ג’לו

אם אתה רוצה פשוט jello יריות כי האורחים יכולים לעזור לעצמם אז הרעיון הזה בשבילך. יריות אלה הוגשו סירים קטנים חמודים. אתה יכול לשרת כל מתכון ג ‘לי אלה. מניחים אותם בקערה וכולם יכולים פשוט לתפוס אחד. אתה יכול לעשות את אלה מראש.

קָטָן Colorful Jello Pots

5. תוססת Rainbow יריות

היריות שלך לא צריך להיות צבע אחד, אתה יכול לנסות יריות קשת כזה! אתה צריך לשקול טעמים וצבעים, אבל זה סוג של יריות מאפשר לך ליצור יצירה משלך. יש הרבה מתכונים והוראות מקוון כדי לעזור לך ליצור את ג ‘ל שכבות.

תוססת Rainbow Jello Shots

6. וודקה חדור דובים גומי

Gummy דובים כי היו חדורים באלכוהול הם מאוד פופולרי. אלה קל לעשות, לא עולה הרבה והרבה יכול להתבצע מראש. אתה יכול להשרות דובים gummy בוודקה, אבל זה בלוגר יצירתי עשה משלה. עם geltain וודקה אתה יכול לעשות משלך מאפס. אלה יהיו מכה בכל מפלגה. בדוק את הדף בהוראות.

וודקה Infused Gummy Bears

7. שרי ג’לו יריות

אתה יכול ג’אז את יריות ג ‘ל שלך עם פירות garnishes. אלה יריות שמפניה יש דובדבנים בפנים הם סיימו את עם מזכוכית מאכל sprinkles. נגיעות נוספות לעשות את ג ‘ילו ירה מיוחד. אתה יכול ליצור משהו דומה או להוסיף פירות משלך garnishes.

דובדבן Jello Shots

8. עוגת ג’לו

אם אתם מחפשים רעיון ייחודי jello ירו, אז לבחור הבא הוא בשבילך. אתה צריך לנסות עוגה ג’לו! אתה עושה את המתכון כפי שהיית בדרך כלל לשים לשפוך לתוך תבנית עוגה. זה היה עשוי עם וודקה, שמפניה, ליקר פטל, פטל, נצנוץ אכיל. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל מתכון יש הדרכות באינטרנט.

ג'לי Cake Idea for a Party

9. יריות קשת

אהב את הקשתות שכבות יריות מ קודם לכן בתפקיד. אז אולי אתה רוצה את הרעיון הזה. יריות אלה הם בשכבות קשת אבל הוגשו כוס יפה. את יריות להראות לך שאתה לא צריך ישר שכבות אתה יכול להיות יצירתי. יש להם פירות ופירות ג’לו. זהו רעיון מדהים עבור כל צד.

גָדוֹל Rainbow Jello Shots

10. אייס ילו יריות

הרעיון הבא שלנו כולל זריקה ג’לו עם תוספת מיוחדת. יריות אלה כבר קר עם אלכוהול הזריחה זיגוג. זו תהיה הפתעה מדהימה עבור כל מי טעים את היריות. יש מדריכים מקוונים כדי לעזור לך עם זה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה!

קָפוּא Jello Shots

No Replies to "21 הטוב ביותר Jello Shot רעיונות למסיבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.