21 אלגנטי אצבע ציפורניים עיצובים עבור האביב והקיץ – insightyv.com

21 אלגנטי אצבע ציפורניים עיצובים עבור האביב והקיץ

האביב הגיע, והקיץ לא רחוק. עכשיו מזג האוויר משנה את האופנה שלך גם. עוד מעט יגיע הזמן למכנסיים קצרים, שמלות וכפכפים. כאשר לובש נעלי אצבע פתוח הקיץ, אתה צריך להיות מסמרים אצבע יפה. אפשרויות העיצוב של בהונותיך הן אינסופיות. אז, כדי לתת לך כמה רעיונות מצאנו 21 עיצובים מסמר אצבע אלגנטית. יש לנו אמנות ציפורניים פרחוני, מסמרים עם אבני חן ועוד. כל אלה יביא סגנון ואלגנטיות למראה האביב שלך / קיץ.

1. אלגנטי אצבע הבוהן עיצוב עם אבני חן

הבחירה הראשונה שלנו הם אלה מסמרים ורודים בהיר עם מסמר מבטא נוצץ. גוונים ורודים רכים כמו אחד המשמש מושלם עבור האביב והקיץ. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם לכה ורוד או צבע אחר כמו לבן, סגול בהיר או כתום. עבור המבטא מסמר אתה יכול למקם את אבני החן שלך בכל עיצוב שאתה אוהב אבל שורה נראה מאוד מסוגנן.

אֵלֶגַנטִי Toe Nail Design with Gems

2. נופץ זכוכית נייל עיצוב הציפורן

לאחר מכן, יש לנו רעיון מסמר אופנתי הנקרא מראה מרוסקת או זכוכית מנופצת. אתה יכול ליצור את המראה הזה מסוגנן עם foils זכוכית שבורה שבו אתה יכול לקנות באינטרנט. יש כל כך הרבה צבעים אתה יכול להתנסות. לקבלת מבט אופנתי, נסה את נייר המראה ברור עם פולנית קלה. יש גם הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך.

התנפץ Glass Toe Nail Design

3. אלגנטי, פדיקור צרפתי עם Sparkle

פדיקור צרפתי הוא עיצוב קלאסי עבור הציפורניים הבוהן שלך. זה שיק ומתאים לכולם. אתה יכול ג’אז את המראה של האביב והקיץ על ידי הוספת אבני חן. אתה יכול להוסיף אבני חן רבות ככל שתרצה בכל עיצוב. ציפורניים פשוטות ונוצצות כמו אלה יהיה נהדר לאירוע מיוחד, אולי אפילו לחתונה.

אֵלֶגַנטִי French Pedicure with Rhinestones

4. שקוף ורוד Glitter מסמרים אצבע

ורוד הוא חובה עבור באביב ובקיץ אז למה לא ללבוש ורוד על הציפורניים שלך? כל ורוד נראה נהדר אבל לבחור צליל רך יותר עבור מראה אלגנטי. אתה יכול אפילו לבחור ורוד בוהק כמו זה שמוצג על הציפורניים האלה. ורוד נוצץ כזה יתאים לכולם ואתה יכול גם לקבל צבע תואם על הציפורניים שלך מדי.

פָּשׁוּט, Pink Glitter Toe Nail Design

5. התאמת מאני-פדי לעיצוב

אם כבר מדברים על התאמת האצבעות שלך בהונות, הנה רעיון יפה מאני פדי ההתאמה. הציפורניים הן צבע בהיר עם אבני חן. מני פדי כזה יהיה מדהים עבור הקיץ או חתונה או אירוע מיוחד. אתה יכול גם לקחת השראה מזה וליצור עיצוב משלך.

אֵלֶגַנטִי White Manicure and Pedicure

6. יפה פרחוני אצבע נייל עיצוב

דפוסי פרחים הדפסים תמיד חוזרים אל הזרקור בסגנון במהלך האביב והקיץ. אתה יכול ליצור עיצובים פרחים יפה על הציפורניים שלך. בהונות אלה תכונה מסמר פרחוני עם אבני חן, מסמר נוצץ והשאר כחול כהה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל לוח צבעים.

יפה Floral Toe Nail Design

7. תוססת אביב & פדיקור קיץ

עוד צבע פופולרי עבור האביב והקיץ הוא אלמוגים. הרעיון הבא שלנו מסמר מראה כיצד ללבוש אלמוגים על בהונותיך עם ניצוץ כסף. אתה יכול ללבוש רק אלמוגים, אבל אנחנו חושבים שזה נראה סופר מסוגנן עם נצנצים כסף. זה פדיקור ייראה חמוד עם כל נעלי הקיץ שלך.

אֵלֶגַנטִי Spring and Summer Toe Nail Design

8. אלגנטי, לבן אצבע נייל עיצוב עם אבני חן

לבן הוא צבע מצרך עבור האביב והקיץ. הוא קל, טרי ומסוגנן. דרך מצוינת ללבוש לבן הוא על הציפורניים שלך. אתה יכול לנסות פדיקור לבן כמו זה. זהו מראה פשוט עם מסמר מבטא אבני חן. אנחנו אוהבים את אבני החן כפי שהם נוצצים בשמש.

לבן, Elegant Toe Nail Design with Rhinestones

9. מסמרים אצבע ירוק עם נצנצים

צבעים מרהיבים הופכים פופולריים מאוד בתקופה זו של השנה. ירוק עז כזה ייראה מדהים על בהונותיך באביב ובקיץ. כדי glam את זה אתה יכול אפילו להוסיף מבטא נוצץ מבריק כמו הרעיון בהשתתפות. כל צבע הצהרה יעבוד עם נצנצים כסף אז אתה יכול להתנסות עם לקים שונים.

תוססת Green Toe Nail Design with Glitter

10. פדיקור די ורוד עם ניחוח הדגשה פרחוני

לאחר מכן, יש לנו רעיון פדיקור ורוד יפה. הציפורניים צבועות בוורוד בהיר עם מסמר מבטא אחד. מסמר המבטא הוא לבן עם עיצוב פרחים ורוד. ניתן ליצור מחדש מראה דומה עם עיצוב פרחים על פי בחירתך. יש חותמות וסטנסילים זמין לקנות אם אתה רוצה ליצור את המראה בעצמך בבית.

וָרוֹד and White Floral Toe Nail Design

No Replies to "21 אלגנטי אצבע ציפורניים עיצובים עבור האביב והקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.