21 חמוד חג האהבה רעיונות תפאורה – insightyv.com

21 חמוד חג האהבה רעיונות תפאורה

חג האהבה הוא חג מהנה של אהבה ורומנטיקה. זה אירוע מיוחד ראוי קצת קישוטים מיוחדים. אתה יכול לקשט חדרים עבור החצי השני שלך או רק כדי לחגוג את היום. כדי לתת לך את ההשראה של ולנטיין מצאנו 21 חמוד ולנטיין של היום רעיונות עיצוב. יש משהו לכל אחד ואתה יכול אפילו לעשות כמה מהם בעצמך!

1. זר האהבה

ראשית יש לנו זר זה סופר חמוד ולנטיין. הזר מלא בצבעים רומנטיים וכולל לב אהבה וממתקים בהשראת לבבות. משהו כזה יתאים לכל דלת. אתה יכול לקנות זר או אם אתה אוהב מלאכה לנסות ולהפוך אחד בעצמך.

אָהוּב's Day Wreath

2. אהבה גרלנד ואת הלב רעיון דקורציה

להביא קצת רומנטיקה לתוך כל חדר עם עיצוב כזה. רעיון זה כולל זרי פרחים לב ופום-פום עם דגל אהבה ובלב אהבה אדום. אתה יכול לקחת השראה מן המראה וליצור משהו דומה או פשוט להשתמש באחד הרעיונות.

אהבה Garland and Heart Decor Idea

3. קנדי ​​לב השראה צנצנות

ממתקים sweethearts הם ממתקים קטנים חמודים כי הם פופולריים על חג האהבה. זה רעיון העיצוב הבא היה השראה אלה ממתקים תכונות אגרטלים אגרטל. הצנצנות נצבעו בצבעי הפסטל התוססים של הממתק. אתה יכול לצבוע צנצנות כאלה או אפילו להוסיף כמה הודעות קלאסיות כמו שלי. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה וחושבים שזה יעשה פרוייקט DIY מדהים.

עשה זאת בעצמך Candy Heart Inspired Mason Jars

4. חמוד ולנטיין של כריות

אתה לא צריך לקשט עם לבבות ורודים בוהקים, אתה יכול ללכת על מראה מסוגנן כזה. הספה מקושטת בשמיכה מודפסת לב, כרית אדומה וכרית אהבה. זהו רעיון חמוד כי גם ייראה נהדר אחרי החג נגמרה.

חָמוּד Valentine's Cushions

5. תפאורה בקבוק אהבה

לאחר מכן, יש לנו רעיון פשוט אבל מדהים תפאורה. זה לבחור הבא כולל ארבעה בקבוקים כי היו צבועים אדום עם אותיות לבנות לפרט את האהבה. אתה יכול למקם אותם בכל מקום בבית שלך. אם אתה אוהב אמנות אתה יכול לצייר בקבוקים בעצמך, זה גם דרך מצוינת למחזר!

אהבה Bottle Valentine's Day Decor

6. חמוד הלב דקור רעיון

אם אתה רוצה ללכת כל ולהפוך את החדרים שלך ליום האהבה, אז זה הרעיון הבא בשבילך. חדר השינה הזה מעוטר בלבבות אדומים וורודים וכולל אביזרים ורודים רכים כמו כריות. חדר כזה הוא חמוד והוא מושלם לאירוע. אתה יכול להוסיף את נושא הלב בחדרים אחרים.

חָמוּד Valentine's Day Bedroom Decor Idea

7. ייחודי חג האהבה תפאורה

חוגגים את יום הסולו של ולנטיין? אז אתה צריך לבדוק את הבחירה הבאה. כאן יש לנו כרזה ייחודית שקוראת “יום של גאלנטין”. Galentine היא דרך חלופית לחגוג עם החברים שלך במקום חבר או חברה. משהו כזה יהיה נהדר למסיבה.

ייחודי Valentine's Day Decor

8. לוח שירים

לוחות מכתבים הפכו מאוד פופולרי חתיכות של תפאורה עבור הבית שלך. תן את חג האהבה מהפך באמצעות ציטוט או שיר. הלוח הזה כולל שיר על אהבה מלהקה כמו זוג. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כל שיר.

ציטוט Valentine's Day Decor Idea

9. הלב המעטפת דקור

לקשט את חתיכת מנטל הוא מאוד פופולרי בחג המולד. למה לא לקשט אותו ליום האהבה? רעיון זה כולל שלט אדום לבבי עם נצנוץ לב. זה ייראה חמוד בכל בית. אתה יכול להשתמש בכל זר או לב סימן.

לֵב Mantle Decor

10. אהבה גרלנד

אתה לא צריך ללכת כל כדי לחגוג את האירוע. אולי רק יש כרזה אחת כזאת. זה פשוט אומר אהבה יש שני לבבות אדומים. זהו רעיון עיצוב חמוד. אתה יכול לקנות אחד או אם אתה אוהב מלאכה, לנסות לעשות אחד בעצמך. על ידי ביצוע זה בעצמך אתה יכול להשתמש ערכת צבעים משלך גופנים מכתב.

אהבה Garland Decor Idea

No Replies to "21 חמוד חג האהבה רעיונות תפאורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.