גלה כיצד הומוסקסואלים ולסביות לקיים יחסי מין בפעם הראשונה | insightyv.com

גלה כיצד הומוסקסואלים ולסביות לקיים יחסי מין בפעם הראשונה

גלה כיצד הומוסקסואלים ולסביות לקיים יחסי מין בפעם הראשונה

אנשים רבים מאמינים כי אתה יכול רק לאבד את הבתולים שלך באמצעות סקס נרתיקי, ואחרים חושבים כי מין אוראלי ואנאלי הם גם דרכים “לאבד את הבתולים.” הכל מתחיל עם הקשר ארוכת השנים בין הבתולים ואת קרום הבתול של האישה. קרום הבתולים הוא פיסת העור הדקה שנמצאת מעל פתח הנרתיק. למרות שזה יכול להיות מתוח במהלך סקס נרתיקי, זה יכול להיות גם מתוח בעת אוננות, השתתפות סוגים אחרים של משחק מין, התעמלות, רכיבה על אופניים או סוס, או אפילו באמצעות טמפון.

שימוש בקרום הבתולים כמדד של בתוליות אינו צורה מדויקת של נחישות:

  • אם קרום הבתולים הוא מבחן, אדם לעולם לא יוכל לאבד את בתוליו.
  • ישנן דרכים רבות שאינן מיניות למתוח את קרום הבתולה.
  • פעולה זו אינה כוללת כל פעילות מינית שאינה כרוכה בנרתיק.

איך הומואים ולסביות אנשים מאבדים את הבתולה שלהם

להיות בתולה מסובך כי סקס פירושו דברים שונים לאנשים שונים, להשאיל את הפילוסופיה אותה הבתולה. באופן מסורתי, לאחר הפין- in- הנרתיק סקס בפעם הראשונה היא מה גורם לך לאבד את הבתולים שלך או שלך ‘V- כרטיס. עם זאת, זה אינו כולל של אנשים שאינם עוסקים הפין ב-הנרתיק סקס. רבים, למעשה, מחשיבים את עצמם לא בתולות אם היו להם סקס אוראלי או אנאלי בפעם הראשונה. כדי להפוך את השיחה אפילו כהה ומורכבת יותר, אנשים רבים מסכימים גם כי אונס ותקיפה מינית אינו נחשב למין. לכן, כל מי שנכפתה עליו או לחצה עליו בפעם הראשונה, אולי לא יראה את המצב כאובדן בתוליו, לא משנה איזה מין מין היו לו.

למרות שלכולם יש רעיונות משלהם לגבי מה שנחשב כמין, אנשים רבים יסכימו שמין הנרתיק, האנאלי והאליאלי, הם כל מיני מין. אם ניקח בחשבון את זה, זה יהיה הגיוני כי אנשים LGBT לאבד את הבתולים שלהם בדיוק כמו אנשים ישר לעשות: על ידי קיום יחסי מין עם אדם אחר בכל צורה שהיא.

יוצא כטקס מעבר

אנשי LGBTQ רבים השוו את הרעיון של “לאבד את הבתולים שלך” לזה של “יוצא”, כמו הראשון הוא נפוץ בעיקר בקהילות הטרוסקסואליות ואילו האחרון הוא המפתח עבור אלה LGBTQ. ביצוע הבכורה המינית שלך כמו זכר או נקבה ישר כרוכה לעתים קרובות את החוויה של אובדן הבתולים שלך. זה נפוץ מבחינה תרבותית במנהגים מסורתיים כמו נישואין ודת. יש גם מצבים חברתיים רבים שבהם לאבד את הבתולים שלך הוא עניין גדול, כלומר גדל בבית הספר התיכון ובקולג ‘, עם רקע של מוסיקה, סרטים, טלוויזיה וספרים המתארים את המעשה.

עם זאת, החברה המודרנית יש להשאיל את עצמה לנרטיבים דומים “לאבד את הבתולה שלך” trope, כמו יותר משותף לחלוק את הסיפורים מן הסלבריטאים, YouTubers, ואת סרטים תיבת גדול כמו אהבה, סיימון (2018).

להתגבר על כל הרעיון של הבתולה

יש אנשים שמבקרים את כל רעיון הבתולים, מלכתחילה. דגש על הבתולים יכול לשים הרבה חשיבות על משהו שנראה די מיושן. אבל עבור אנשים רבים, את הרעיון של בתולה הוא אחד גדול, אם הם מנסים להחזיק בו או להיפטר ממנו בהקדם האפשרי. 

הבתולה, ואיך אתה מרגיש בקשר לזה, זה דבר אישי.

לא משנה מה אתה מאמין, חשוב לזכור כי יחסי מין בין אנשים מאותו המין הוא בדיוק כמו “אמיתי” כמו סקס בין שותפים מגדר. יש קווי דמיון רבים כשמדובר בהתעוררות מינית וניסיון. למעשה, פינק ניוז סיפר כי ההומואים הממוצע מקיים יחסי מין בפעם הראשונה בסביבות 17.9 שנים. באופן דומה, הטרוסקסואלים מקיימים יחסי מין בפעם הראשונה בסביבות 17.6 שנים בממוצע.

לקחת אישית

אחת הלסביות העשרה הקוויריות סיפקה את נקודת המבט שלה לשאלה איך אנשים הומוסקסואלים ולסביות מאבדים את בתוליהם:

“יש ויכוח כזה אם אנשים הומוסקסואלים מאבדים את בתוליהם או לא (במיוחד לסביות) אם הם מקיימים יחסי מין רק במהלך החיים שלהם עם אותו מין, כמובן שאנחנו כל כך מטומטמים לחשוב שאפשר לאבד את הבתולים שלך למרות ההטרוסקסואלית אני מתכוון, לא היית חושב על מישהו שהיה לו רק מין אוראלי כמו בתולה!?

באופן אישי, אני חושב שאתה יכול לאבד את הבתולים שלך דרך כל סוג של סקס / עשיית אהבה (אני מעדיף את המונח לעשות אהבה, אני כזה ילדה!) אם זה יחסי מין, פה, אנאלי, הומו, לסבית וכו ‘.

אבל אני חושב שהרבה בחינוך המיני, והרבה רופאים, לא מאמינים בזה, וחושבים שכל דבר אחר מאשר יחסי מין ישרים אינו נחשב כמין סקס / עושה אהבה “.

No Replies to "גלה כיצד הומוסקסואלים ולסביות לקיים יחסי מין בפעם הראשונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 + = 53